Poszukiwany/poszukiwana

Szukam konia rasy polski koś zimnokrwisty o imieniu Bartek, który na przełomie lutego i marca 2013 roku został sprzedany przez Stajnię Lizawice (niedaleko Wrocławia). Mężczyzna, który go wtedy kupił mieszka w okolicy jezior, lasów. Kojarzy mi się, że przy sprzedaży była mowa o Boszkowie, ale nie jest to pewna informacja. Koń jest maści kasztanowatej z mączną grzywą i ogonem. Według paszportu (do którego nie mam obecnie dostępu) ma ok. 12 lat, jednak w rzeczywistości jest ok. 5-7 lat starszy. Chętnie dowiem się o jego losy, jeśli istniałaby taka możliwość, jestem też gotowa go odkupić. Jeśli jesteś jego właścicielem lub go gdzieś widziałeś, bardzo proszę o kontakt priv lub na maila karina2008@interia.pl Bardzo zależy mi na jego odnalezieniu
W Łebie aktualnie nie ma stajni ( nie wiem, czy kiedykolwiek była). Może chodzi o Nowęcin?
W Nowęcinie są dwie stajnie -  w jednej konia o tym imieniu nie ma, co do drugiej, to nie mam pojęcia, ale sądząc po zdjęciach koni na ich stronie również nie.


Tak, o Nowęcin. To bylo dawno temu, nie pamiętam jak sie stajnia nazywala, byly dlugie stajnie korytarzowe, dosc ciemne.
Szukam informacji, co stało sie z ogierem Endos. Po Elvisie. Gniady, szeroka łysina. W 2003r należał do p. Rozeckiego, stał we Wrocławiu. Trenowany przez M. Machnika. Pozniej stajnia sie rozpadła. Moze ktos wie gdzie trafił ten kon? Byłabym wdzięczna za jego zdjecia.
Poszukuję info o gniadej klaczy Sp. 7 lat. Ojciec Castilio. Matka Olimpia. ok 165-170cm. Sprzedana w zeszłym roku latem. Kupił ją starszy pan.
Witam wszystkich, poszukuję klaczy o imieniu Nike
https://www.bazakoni.pl/nike-novum-novita
https://baza.pzhk.pl/search.php?id=PO00018042

w roku 2015 przyjechała do województwa Zachodniopomorskiego razem z towarzyszką Hipcią (kasztanka)
stąd w roku 2017 obie pojechały ponoć do polski centralnej ale nie mam kontaktu z byłym właścicielem i nie wiem gdzie dokładnie (przytulisko dla koni?)
Nike jest siwa, wysoka ma około 172cm w kłębie. Nie widzi na lewe oko (uraz mechaniczny). Trzeszczkowa kobyłka do tego z urazem łopatki - nie nadawała się już pod siodło.
Może ktoś słyszał widział?
Jest może sposób do odszukania obecnego właściciela, bądź sprawdzenie czy nie padła, po numerze paszportu?

Wszelkie sugestie mile widziane
Pozdrawiam
A u kogo wylądowała  w tym zachodniopomorskim? Gdzie na niej jezdzilas/opiekowalas sie itd?
Stała u prywatnego gospodarza niedaleko wsi Zagórcze. Kiedyś byłam jej właścicielką ale nasze drogi się rozeszły kilka lat temu. Chciałam odnowić kontakty ale okazało się że koniki pojechały już gdzieś w Polskę no i szukam. Ciekawa jestem czy jeszcze żyje wogole... Bo nie nadawała się pod siodło.
Szukam informacji, co stało sie z ogierem Endos. Po Elvisie. Gniady, szeroka łysina. W 2003r należał do p. Rozeckiego, stał we Wrocławiu. Trenowany przez M. Machnika. Pozniej stajnia sie rozpadła. Moze ktos wie gdzie trafił ten kon? Byłabym wdzięczna za jego zdjecia.
Endos padł w 2008 roku w Radrużu u p. Procajły. Sporo zdjęć Endosa jest w sieci.
jeżdżę na Bandim, jeżeli wszystko będzie ok jedziemy do Aromeru w weekend 12/13. Stoi on teraz w stajni piaeczno obok zsrcku, z tego co wiem należy do p. Karoliny Chodkiewicz jest cudowny i jak na swój wiek trzyma się niesanowicue 🙂 (wiem że pytanie było zadane dawno ale uznałam że odpowiem)
Bardzo proszę o pomoc  🙁
Poszukuję klaczy o imieniu DAKOTA
Wyjechała we wrześniu 2015 roku ze stajni obok Ełku
Miała wtedy coś koło 15/16 lat.
Maść skarogniada, brak skarpetek, charakterystyczna gwiazda i strzałka na głowie.
Rasa nn (podobna do araba)
No niestety w sprawie Dakoty to dobrych wiadomości nie mam 🙁 Poszła na kabanosy ok. 2 lata temu. Jak pewnie wiesz miała zwyrodnienia stawu skokowego, którejś zadniej nogi i w pewnym momencie nie była już w stanie chodzić i ... Jeździłem na niej, a raczej uczyłem się 🙂 i bardzo ją lubiłem, została po niej córka w stajni Relaks, nazywa się Doda. Gdzie stała wcześniej ??
Pozdrawiam.
Jak szukać konia po wyścigach hodowli niemieckiej ?
Możesz spróbować wpisując w google imię konia + płeć/koń (po polsku, angielsku, czy niemiecku).  Ja tak znalazłam informacje o dwóch folblutkach, które właśnie ponoć pochodziły z Niemczech, ale taki sposób szukania działa na większość koni, zwłaszcza jak miały jakieś wyniki sportowe.
Pilnie poszukuję Filiana (Fila-Dżamir)

Wałach urodzony w roku 2007, kasztan. Podejrzewam, że może być w województwie wielkopolskim.


https://www.bazakoni.pl/filian-damir-fila

Będę wdzięczna za każdą informację o tym w jakich warunkach żyje ten koń i na temat jegp zdrowia...  :kwiatek:
Nirvette   just close your eyes
27 stycznia 2019 16:03
Szukam informacji o wałachu Lindar (wołaliśmy na niego Magic), matka Linda, ojciec Baldor, urodzony 24.03.11. Kary w siwiźnie, gwiazdka na czole, nieduży ok 152cm w kłębie. Został sprzedany w październiku pod Gdańsk, ale niestety powędrował dalej i nie mam kontaktu z nowymi właścicielami. Specyficzny charakter, próbował dominować nad człowiekiem. Ktoś, coś?


Nadal szukam informacji.
Poszukuję wałacha:
FORT NEMO
rasa: młp
płeć: wałach
maść: ciemnokasztanowata
wzrost: 160 cm
ur. 20.04.1997
Ojciec: North xx (Wolver Heihts xx - Normandia xx / Mehari xx)
Matka: Forteca młp (Foryś młp - Gladiora xo / Gladiolus młp)
hodowca: Anna Szczepańska

Koń podobno przebywa gdzieś na Śląsku...
Jak szukać konia po wyścigach hodowli niemieckiej ?


Jeżeli znasz jego imię, a nie wiesz kto był właścicielem, to spróbuj na tej stronie: https://koniewyscigowe.pl/
Ewentualnie może do PKWK zadzwoń? Oni zajmują się xx i oo.
Tylko nie wiem czy udzielą takiej informacji?
A jak nazywa się koń? Może coś pomogę?
Witam serdecznie,

Od kilku lat próbuje znaleźć konia który należał do mojego taty kiedy byłam dzieckiem.
Klacz Małopolska Eunice
Ojciec: Dresk
Data urodzenia: 1998-05-17
Matka Euglena
Wymiary: 172-190-19,5
Bonitacja: 78
Nr wpisu do księgi: 9 G Łd
Nr paszportu hodowlanego: POL006590032798


Ostatnie pewne miejsce gdzie koń stacjonował to Stryków, Klęk tam ostatnio była ok 4/5 lat temu czyli rok 2014. Później ponoć została sprzedana hodowcy koni Małopolskich i niestety tutaj trop mi się ucina. Bardzo zależy mi na odnalezieniu klaczy. Oraz jakichkolwiek informacji na jej temat. Wierze w siłę internetu może ktoś coś widział, wie, słyszał albo zna kogoś kto wie. Każda informacją będzie dla mnie bardzo cenna.

Załączam zdjęcie klaczy.
Szukam klaczy albo jakiś informacji.
Klacz imię KATIANA
typ szlachetny
siwa
urodzona 2004roku.
Woj wielkopolskie.

Może ktoś zna lub kojarzy klacz. Mam po niej klacz ale w paszporcie nie ma nic o matce tylko imię.
Imagine   Moja Fallandzia <3
17 lutego 2019 17:25
Cześć, szukam rudego wałaszka o imieniu One Way Ticket po New World x Newton od Orieva x Nurjev rocznik chyba 2009 lub 2010, aczkolwiek daty urodzenia nie jestem pewna. Wałach jest Ramowy, +/- 170 cm w kłębie. Został sprzedany dwa lata temu ze Stajni Siwa w Salinie, ale był tam tylko w treningu, wcześniej przebywał w Stajni Dworek Zielenin. Z tego co wiem Rudy został sprzedany w okolice Poznania. Może ktoś coś słyszał???
Cześć, szukam rudego wałaszka o imieniu One Way Ticket po New World x Newton od Orieva x Nurjev rocznik chyba 2009 lub 2010, aczkolwiek daty urodzenia nie jestem pewna. Wałach jest Ramowy, +/- 170 cm w kłębie. Został sprzedany dwa lata temu ze Stajni Siwa w Salinie, ale był tam tylko w treningu, wcześniej przebywał w Stajni Dworek Zielenin. Z tego co wiem Rudy został sprzedany w okolice Poznania. Może ktoś coś słyszał???

[[a]]https://zawodykonne.com/zawody/szukaj/razem?szukaj=One%20Way%20Ticket[[a]]
Chyba stoi w SK Racot
Chciałabym się dowiedzieć, co się dzieje z tym koniem:
https://www.bazakoni.pl/karmel-berkel-korektura
W 2012 roku przez krótki czas go dzierżawiłam, stał wtedy w Szczecinie. Właścicielka go sprzedała (chyba, w zasadzie nie jestem pewna, w każdym razie na pewno już nie jeździ konno), niestety nie wiem, kiedy dokładnie i nie mam zielonego pojęcia dokąd.
SZUKAM BARDZO PILNIE!!!  🙇 🙇 🙇



Imię: JUBILAT
Wiek: 2005-02-27 (14 lat)
Rasa: Pełna krew ANGIELSKA
Maść: gniada
Płeć: Ogier (teraz możliwe że wałach)
Ojciec: DELATOR
Matka: JUTRZNIA
Hodowca: SK Jaroszówka
Nr paszportu hodowlanego: POL050000003759

Koń jako 2/3 latek został wykupiony za przysłowiową złotówkę ze Służewca, chociaż ile w tym prawdy nie wiem. Po tym trafił do domowej stajni w Leśniakowiźnie(Wołomin), która mieściła się niedaleko Stajni Humorek do niejakiego Artura. JUBILAT przebywał tam trochę czasu wraz z koniem koleżanki. Po jakimś czasie rodzice zadecydowali o kupnie, niestety kiedy przyjechaliśmy pan byl nietrzeźwy i kazał pisać ręcznie umowę. Miał się odezwać kiedy będzie miał przygotowane papiery i od tego momentu kontakt się urwał. Później od koleżanki dowiedziałam się że podobno został sprzedany w nieznane miejsce, możliwe że do handlarza... Było to jakoś 8 lat temu, ale wciąż nie mogę się pozbierać i mam chociaż małą nadzieję, że nie spotkał go najgorszy los... ZA KAŻDĄ INFORMACJE BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA 😕 😕 😕

Pursat   Абсолют чистой крови
22 lutego 2019 10:58
Szukam klaczy Pendżegul, ur. 1994 (Pelhan - Lanca), półkrew achał-tekińska, gniada z gwiazdką i małą skarpetką na prawym tyle, startowała w skokach w kat. pony. Ostatni mi znany jej przystanek to klub Rusticana Blachownia. Pisałam do nich, ale bez odzewu.


Może jednak, ktoś, coś?


vissenna   Turecki niewolnik
22 lutego 2019 11:42
Pursat Tutaj jedna z forumowiczek twierdzi, że kobyła stała w stajni jej kuzynki w 2012 roku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,69756.msg1497611.html#msg1497611

Sprawdziłam po niemiecku, angielsku i poza startami w 2006 roku nic nie znalazłam...
Pursat   Абсолют чистой крови
22 lutego 2019 12:37
No właśnie, coś mi świeci, że ja kontaktowałam się z tą dziewczyną w tej sprawie, ale chyba bez efektu.  🏇 No nic, zawsze mogę napisać jeszcze raz. 🙂
Szukam konia Sky Is Limit 🙂 od urodzenia był własnością Zbigniewa Płatosa i stacjonował m.in. w Warce przez jakiś czas, a ostatnio pod Radomiem w Marynie (dokładnie San Maryno). W roku 2016 startował na nim Kacper Mróz i w tym samym roku został sprzedany. Do tamtego czasu był ogierem. Chciałabym wiedzieć jak tam mu się żyje i gdzie obecnie się znajduje, gdyż był on koniem z moich marzeń - koniem idealnym dla mnie pod każdym względem i mam do niego sentyment 😉 Sprawdzałam wyniki zawodów i ostatnie są tylko Kacpra. Dane: Sky Is Limit ur.: 2007 r. rasa: oldenburska, ojciec: Stalypso / Stakkato, matka: Pempore / Stalon

Poniżej zdjęcia:

Poszukuje Klaczy Wilga urodzona w 2001
Znaki szczególne? Koziniec na przednich nogach, słoniowacizna na jednej tylnej, duża, gnida
Jeśli ktoś jest zainteresowany to cała historia co udało mi się dowiedzieć jest  na moim profilu.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2491663057529081&id=100000562322258
Nie umiem dodać zdjęć na re volte, wiec zdjęcia również w linku
Mozliwe miejsca pobytu konia to okolice Sochaczewa i okolice Słupska
Kon prawdopodobnie był wystawiony w ogłoszeniach na re volcie około rok temu
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2019 13:07
Szukam informacji o achał-tekińskim ogierku (a może już wałachu) Sabantui (Sabantuj). Kilka lat temu był wystawiony na sprzedaż, razem z dwiema klaczami - one trafiły do Niemiec, natomiast o jego losach nic mi nie wiadomo. :kwiatek:

A może ktoś wie jak można uzyskać jakiekolwiek informacje? Pani z PZHK odesłała mnie do PKWK ale tam niestety na telefonie siedzi bardzo niemiła Pani, która nie dość że nie chciała powiedzieć chociaż czy koń żyje to jeszcze stwierdziła że najwyraźniej właściciel alkoholik nie chciał mi sprzedać konia BO ZE MNA JEST COŚ NIE TAK!  👿 Naprawdę jestem już bezradna, ale gotowa zapłacić za każdą informację...  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się