Stajnie w Lublinie

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 lutego 2019 16:09
Info z tej strony są troszeczkę nieaktualne i troszkę ubogie.
Witam czy ktoś się wybiera na szkolenie do Zamłynca. Trochę drogie 800 zl to nawet w Warszawie z tym samym trenerem było 650 a dla kadrowiczow za darmo. A z tego co się orientuję to trener przeprowadza treningi w ramach kontraktu z PZJ. Cena jest grubą przesadą.
Ciuchland na pocztowej: ktoś może wie kiedy mają dostawy bryczesów i czy zdarzają się z silikonem ?
mils   ig: milen.ju
15 marca 2019 20:23
Sonika tam zdarzają się cudowne perełki, jak zanim, Equiline, Spooks, Pikeur i wszystko można trafić z silikonem.
Koniarze z Lublina, prosimy o wsparcie!

Akademicki Klub Jeździecki, współdziałający z Roztoczańską Konną Straży Ochrony Przyrody, stanął przed nie lada wyzwaniem.
Dzierżawiona od 91 r. działka na Abramowicach, została wystawiona na sprzedaż. Jeżeli nie uda się uzbierać pieniędzy na jej wykupienie, konie nie będą miały gdzie wrócić po wakacjach, spędzanych jak co roku w Roztoczańskim Parku Narodowym.
Dla Organizacji działającej na zasadach wolontariatu, taka kwota jest nieosiągalna - wierzymy jednak, że wspólnymi siłami damy radę.

Zachęcam do wsparcia tej zbiórki, każde parę złotych przybliża AKJ do celu. - https://zrzutka.pl/275xx6
Jakie stacjonarne sklepy mamy teraz w Lublinie ?
Z ciekawym wyborem sztybletów.

Znam Decathlon i Cztery Podkowy
amnestria   no excuses ;)
06 maja 2019 15:31
[s]Hej! Strong Riders Skrzynice, czy komuś to coś mówi? I zechciałby przejść na pw 🙂 Miałabym parę pytań, trochę obok tematu samego klubu, ale dla mnie ważnych :kwiatek:[/s]

Edit: już wszystko wiem 😀 :kwiatek:
aien   wędrowiec
07 maja 2019 07:09
Sonika nowy sklep się otwiera "Azdar: na Spółdzielczości Pracy
Czy nie wybiera się ktoś z Lublina samochodem na konferencję Nowości w chorobach wewnętrznych koni do Wrocławia 31.05? Bo chętnie bym pojechała, ale mogę mieć problem z dotarciem i szukam opcji dostania się tam na czas🙂
Stajnia Arvena.
Poszukuję opinii (atmosfera, poziom, styl, dobrostan koni, stan stajni itp). W Internecie znalazłam tylko takie sprzed kilku lat. Najlepiej na priw, żeby nie zaśmiecać wątku.
Stajnie w Lublinie i okolicach to temat tego wątku, jeśli ktoś coś wie niech pisze tutaj, może komuś innemu tez się przyda  😉
mils   ig: milen.ju
14 maja 2019 22:01
Sonika przecież na fb dość czynnie prowadzona jest strona. Dla mnie stajnia jest specyficzna, właścicielka nawet bardzo. Niemniej jest sympatycznie i da się dogadać. Tereny mają przepiękne. Zależy czego oczekujesz po prostu i z jakim typem człowieka się lubisz, a z jakim nie. 😉
mils chodzi mi właśnie o takie opinie jak twoja, wolta jest bardziej anonimowa niż fb i też łatwiej o szczerość.
Facebookowe strony często wyglądają perfekcyjnie a rzeczywistość rzeczywistością.
mils   ig: milen.ju
15 maja 2019 15:44
Sonika to pytaj śmiało, jeśli chcesz znać jakieś konkrety. Tylko ja tam byłam ze 2 lata temu, niemniej jak patrzę na fb teraz, to chyba żadnej diametralnej zmiany. 🙂
edit nie aktualne. przepraszam za bałagan
Sonika ze sklepów oprócz Deca i Czterech podków, kojarzę jeszcze "Jeździeckie.pl" koło MPWiK-u i jakiś taki zoologiczno-jeździecki "Romar" na Jasnej - jak byłam w zimie to był zaskakująco dobrze zaopatrzony 🙂 I tak jak ktoś wyżej pisał, jakiś nowy na Spółdzielczości Pracy
Pytam właśnie o sklepy dobrze zaopatrzone w sztyblety skórzane.
Zazwyczaj mają 2-3 firmy a to trochę mało  🙄

Wiem o tych wszystkich sklepach.
Ten nowy to Azdar, niedaleko Decathlonu, swoją drogą polecam, dzisiaj ruszyli, więc trzeba chwilę poczekać na zatowarowanie i rozkręcenie, ale może wyjść ciekawe miejsce.
Przepraszam że post za postem.

Ma ktoś inny kontakt mailowy do LZHK niż ten na ich stronie ?
Nie dostałam odpowiedzi i obawiam się, że jest nieaktualny.
LZHK to jest stan umyslu. Najlepiej do nich pojechac, bo dzwoniac tez nie zawsze byla kompetenta odpowiedź.
Poproszę o opinie stajni "Famagusta" i Pana Fabiana, chodzi o zajazdkę konia. Z góry bardzo dziękuję.
Dwie zaufane osoby do zajazdki w okolicy Lublina to jak dla mnie Agnieszka Duszyńska i Sylwek Tkaczyk. Wiem ze ludzie tez bardzo chwala Pawla Jachymka ale w akcji go nie widzialam
A można jakieś namiary na te osoby prosić.
U Agnieszki stoją 2 konie znajomych w zajazdce.
Na profil Pawła weszłam z ciekawości i nie chciałabym żeby mój koń tak się przyzwyczajał do siodła 😁.
Ale też rozumiem - jak komuś płacisz za zajazdkę to jak, po dajmy na to miesiącu, uslyszysz że koń przyjął siodło to chyba tylko tak dziwny czlowiek jak ja by się ucieszył 😁.
Nie wiem jak z zajazdka, ale z przyczepa Pawel okazal sie super skuteczny, koniowi minely wszelkie fochy po 4 dniach u niego.
Namiary na Sylwka, Agnieszke i Pawla wysylam na priv.
Absolutnie nie odmawiam mu skuteczności! Przecież nawet konie zajeżdżał w 3 dni. Chociaż mąż znał faceta, co robił to w dzień lub dwa, więc "żaden wyczyn" 😁.
Hmm. Chyba zalezy jaki kon i co rozumiesz przez zajezdzony, bo sa takie co od pierwszego wsiadania nawet nie mrukna, a ja przez zajezdzony rozumiem ze mozna spokojnie wsiasc, zsiasc i poruszac sie w trzech chodach. Moja poprzednia kobyla byla taka, ze po tygodniu moglam galopowac po 2km torze pod lasem i nigdy nic nie robila, w zasadzie po tygodniu byla juz zajezdzona. Z reszta zostala grzeczna i poszla koniec koncow pod juniora.
Czy jest w lubelskim koński chiroptaktyk?
Jeśli nie to czy będzie ktoś kogoś ściągał w najbliższym czasie?
Chętnie się dołączę
Czy jest w lubelskim koński chiroptaktyk?
Jeśli nie to czy będzie ktoś kogoś ściągał w najbliższym czasie?
Chętnie się dołączę


chiropraktyka nie ma w Lubelskim, będę próbować ściągać Olgę Kuleszę więc gdyby ktoś jeszcze był chętny to byłoby łatwiej 🙂
Hej, szukam fajnej stajni w Lublinie która ma w ofercie  treningi sportowe i jest nastawiona na rozwój jeźdźca  😀 Może ktoś coś polecić?
Georginia Wszystko zależy, czy masz swojego konia, czy nie, albo chociaż konia w dzierżawie. Jak nie masz, to o "treningi sportowe" może być ciężko. Nie doprecyzowałaś też, o jaki sport Ci chodzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się