Końska Rewia Mody XIII (2019)

Miskaa Bardzo fajnie w tym zielonym, mi glossy na siwego średnio się niestety widział..
Chwilowo jestem bez siodła żeby porobić jakieś ładne foteczki na koniu także mogę powrzucać na sucho to co ostatnio nowego mi wpadło w łapki.  😜

podglądowo velvet i racing green glossy które juz puściłam w świat



oraz mój nowy prze-szał w którym jestem zakochana- Anky Granite  😍 czerń i miedź to jest to co uwielbiam.

wątek zamknięty
dairoxroxi ach ten glossy to moje marzenie, ale akurat velveta blackberry (dokładnie tego samego co zdobyłaś) wymieniłam na dwa cottony w tym racing więc jak na razie glossy mi nie potrzebny 🤣 Nie mniej jednak uważam, że jest najpiękniejszy  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, - mi się te anky okropnie podobają na sucho, ale na koniach taki trochę bezszał, szczególnie jak za ich cenę. Pad jak pad, liczyłam na większy efekt blingu 😉

Miskaa, - foteczki i szmatka piękne! My może jeździmy, ale foteczki są z hali po ciemku, więc hmm... są takie:



😁
W dodatku koniowy już na pierwszej jeździe totalnie upaćkał kaloszki, a miało być tak pięknie pod czapraczek 😉
wątek zamknięty
keirashara Dlatego upolowany również na korzystnej promce, chyba 160 zł dałam, normalnej ceny pewnie też bym nie zapłaciła  👀
wątek zamknięty
dairoxroxi, - dresiarskich niestety nie chcą na promki wrzucać, tak to też bym się przekonała 😀
wątek zamknięty
Ile ładnych rzeczy! 😀 Ja to jednak sroka jestem. 😉

Miskaa, świetnie ten zielony komplet na nim wygląda, bardzo konikowi pasuję, wygląda też na zadowolonego. 😉
dairoxroxi, ta zieleń jest przepiękna! Czy ten brokat w tym Anky nie odpada? Moje doświadczenia z brokatem mówią, że jest on wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. 😉
keirashara, bardzo ładnie komplecik się na koniu prezentuje. 😀
wątek zamknięty
UnicornWitch to bardziej taki złoto miedziany nadruk na materiale niż typowy brokat, który się sypie. Dopiero go kupiłam, okaże się po praniu jak się zachowa 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 lutego 2019 16:04
Ja mój ANKY granite mam rok i nic się nie osypuje, brokat jak był tak jest.
Dwuletni ebony to samo.
A tymczasem, dlaczego mówię, że ciepłe brązy na kucyku nie są moimi faworytami.
Choć sam w sobie bardzo ładny kantar.
wątek zamknięty
mam głupie pytanie 😉 jakiś czas temu kupiłam czaprak (Busse Mood). Na zdjęciach katalogowych prezentuje się pięknie - granat z lamówką w ciepłym brazowym kolorze.

Niestety się mocno zdziwiłam bo na żywo lamówka jest żarówiasto pomarańczowa i w ogóle mi się nie podoba :/
Czy jest szansa ze jeśli wypiore go w za wysokiej temperaturze to z granatu puści mu farba i zabije ta pomaranczowość? 😉

Ewentualnie czy ktoś z was widział na żywo ten ponizej i potrafi powiedziec czy kolory są dobrze oddane?


azzawa ja używałam dokładnie tego czapraka, przeszedł przez mnóstwo koni i cały czas utrzymywał ten sam kolor- lamówka idealnie taka sama jak na zdjęciach, granat trochę bardziej nasycony. Niestety szybko robi się z niego dość konkretny flak.
wątek zamknięty
lusia722, faktycznie taki odcień ciepłego brązu nie pasuje.
dairoxroxi, marzy mi się ten blackberry Velvet szczerze mówiąc 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 lutego 2019 21:11
anai zaraz to jakoś ogramy 🥂
wątek zamknięty
Dzisiaj w nocy wchodzi Eskadron Classic Sports 2019 do sklepów
https://www.facebook.com/314188045272561/posts/2429646383726706/
wątek zamknięty
Ale fajna!!!
wątek zamknięty
Śliczna kolekcja sądząc po filmiku. 🙂 Lubiie granatowe zestawy ale ten koralowy i zielony to cudo! 🙂
wątek zamknięty
Nie ma brązów, nuda. :P
wątek zamknięty
Zielony bardzo mi się podoba, taki dziwaczny. Ale ładny. Granatowy też fajny, zwłaszcza ten czaprak podszyty futrem pod koniec filmiku
wątek zamknięty
Ale wchodzi dzisiaj do polskich sklepów? Bo jak na razie widzę tylko na niemieckich :/
wątek zamknięty
Multum fot - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2326783244040399
Dla mnie tragedia, nic ładnego, nic do karego :P A tym granatem pojawiającym się w każdej kolekcji to już rzygam.
wątek zamknięty
Na razie w Niemieckich. Nawet fajnie ten zielony wygląda.  Cieakwa jestem jakby się na karym prezentował.
wątek zamknięty
Mignęło mi info na fb, że na Cavaliadzie będzie premiera, a potem kolekcja trafi do sklepów
wątek zamknięty
Paskudny moim zdaniem 😁 Serio, najgorsza kolekcja od kilku ładnych lat. Bardzo dobrze, bo pięknych zimowych kolekcjach mój portfel odetchnie.
wątek zamknięty
Ja na kasztana widzę chyba tylko ten granat, no bardzo to ta kolekcja mnie nie porywa.
wątek zamknięty
Mój portfel oddycha z ulgą 🤣 jak z ostatniego Heritage kupiłabym wszystko, tak ten CS jest okropny. Ten koral to nieporozumienie, nie przeżyłabym tego koloru nawet na poszewce od poduszki. Beż jest strasznie żółty... zieleń się broni, na kasztanie i jasnym gniadym wyglądałaby super. Na ciemnogniade i kare nic tu nie ma.
wątek zamknięty
dziewczyny, przepraszam przespałam ciąg dalszy konwesacji o nieszczęsnym granatowo-pomarańczowym czapraku. dziękuję za wszelkie info 🙂 koncząc temat i doprecyzowując. Dziada już nie zwróce bo lezakuje w szafie od ponad roku i ani nie mam juz paragonu, ani nie pamiętam gdzie go kupowałam. U mnie na wszystkich monitorach ta lamówka ma taki sam kolor: brazowo-rudy (coś w styli sieny palonej/ochry/umbry) i na taki własnie liczyłam, a w orginale to oczodajny fluorescencyjny pomarańcz:

wątek zamknięty
przepraszam 🙂 nie  😅 😍 😍zgadzam się zielony zestaw cudo !!! uwielbiam zielenie 🙂 ten kolor jest stonowany idealny dla kasztana  np🙂
wątek zamknięty
Zimowy heritage mnie zauroczył i może coś z niego jeszcze kupię, ale ten wiosenny jest bardzo fajny, ja bardzo lubię granacik (ten z prążkami  :kocham🙂 ale ta zieleń jest taka wiosenna, na mojej gniadej księżniczce będzie fajnie wyglądała. 🙂 Ale ja jestem nieobiektywna, bo jest to wszystko dla mnie nowe i nie wiem, że np. 2 czy 3 lata temu kolory się powtarzały. 😀
wątek zamknięty
Fajny ten wyblakły zielony, pomyślę o nim 😀

Mnie za to zmartwiła nowa kolekcja ANKY. Bardzo mi się podobał ten jasny brąz, miałam w planie zamówić go od razu jak pojawi się w sklepach, a teraz widzę na Animalii, że on jest błyszczący 🙄 Bez sensu, wszystkie ładne kolory muszą mieć brokat?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 lutego 2019 11:55
Może jestem dziwna, ale mnie się ta kolekcja podoba! Kolory typowo wiosenne, świeże. Można zaszaleć i nie wyglądać jak neon przy okazji. Ten zielony wydaje się dla siwka i gniadego na prawdę ekstra.
wątek zamknięty
Mi się ta kolekcja podoba, zielony i koral przypadł mi do gustu 😉
wątek zamknięty
Koral bomba na karego  😜 Zielony na siwka i kasztana  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.