Stajnie w Warszawie i okolicach

dariamajka zerknij jeszcze na Polanę w Góraszce, padoki z trawą w lato są, hala namiotowa, plac , cena chyba do 1000 ( stałam tam parę lat temu)
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 lutego 2019 15:34
Hekate1 to na pewno nie będzie 25km od Saskiej Kępy  😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 lutego 2019 15:38
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2842939#msg2842939 date=1549294481]
Hekate1 to na pewno nie będzie 25km od Saskiej Kępy  😉
[/quote]
Hmmm Góraszka jest zaraz za Zakrętem więc wydaje się, że mieści się w promieniu 25 km
Diakonka, Nasturcja-Renata, Hekate1 o jacie dziękuje wam bardzo 🙂 bardzo mi pomogłyście
Cześć wszystkim!

jestem tu nowa i potrzebuję pomocy. Może ktoś z Was będzie umiał pomóc.

Szukam stajni w okolicach Warszawy koniecznie z dobrym dojazdem ztm lub PKP. 
Zależy mi na dużych padokach i młodym towarzystwie końskim bo koniowata  ma niepełne dwa lata i bardzo zaczepia do zabawy. Szukam miejsca w  którym  będzie uszanowana moja decyzja o dzieciństwie klaczy, gdzie nie będę namawiana do zbyt wczesnego zajeżdżania czy pracy na lonży.

Zależy mi na czystości boksów i karmieniu wedle moich zaleceń (nie, nie jest to oczywiste, dlatego zwracam na to uwagę )

Z góry dziękuję za pomoc, wierzę w to że szybko uda nam się znaleźć dobry dom 🙂

Pozdrawiamy 🙂

a do ilu km od? Mam fajne miejsce, towarzystwo dwulatka i innych koni 😉 cała reszta wg opisu, ale okolice Łochowa. Cena około 500
Cena do negocjacji, okolice Warki. 2 km od stacji kolejowej (linia Warszawa - Radom).
Barcel moje dwa młodziaki są na odchowie u jkobusa i gorąco polecam to miejsce. Znajdziesz wszystko, czego szukasz i jeszcze troche 🙂. Czysto, super siano w siatkach non stop i nikt się nie czepia co robisz z koniem, a w razie problemów możesz liczyć na profesjonalną poradę (o ile chcesz oczywiście) 🙂. Bardzo przyjazna atmosfera 🙂.
Dziękuję bardzo za informacje, już się odzywam prywatnie do jkobusa
jkobus, masz teraz też boksy?
Mam.
Cześć 🙂
szukałam wątków ale nie znalazłam nic co by mi pomogło więc jeśli możecie mnie gdzieś odesłać lub odpowiedzieć na pw będę ogromnie wdzięczna  :kwiatek:

Poszukuję stajni z treningami ujeżdżeniowymi z województwa mazowieckiego, w której mogłabym spędzić weekend szkoleniowo - pt- przyjazd, wyjazd pn rano. Z wyżywieniem bez swojego konia. Zależy mi na hali, bo dysponuję wolnym weekendem ok marzec/kwiecień (termin do dogadania) i dobrym szkoleniowcu (przede wszystkim! 😉.

Poziom P - osoba dorosła.

Chciałam odpocząć gdzieś ale nie zmarnować 3 dni bezproduktywnie.

Pod Warszawę mam blisko a na pewno stajni o tym profilu macie więcej niż w moim biednym ujeżdżeniowo łódzkim.

Z góry dziękuję!  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lutego 2019 17:40
nymeria, sprawdz Teatr konny Cabriola i Katarzynę Cygler. Robią takie szkolenia systematycznie na swoich super koniach.
Dziękuję ash, 🙂
Witam,
Poszukuję pensjonatu dla konia na emeryturze, najważniejsze dla mnie to padoki trawiaste i dobra opieka stały dostęp do sian, wody, lokalizacja
Województwo Mazowieckie. Cena max 900 zł, może macie coś godnego do polecenia ?
Odezwij się do jkobusa 🙂.
Witam,
Poszukuję pensjonatu dla konia na emeryturze, najważniejsze dla mnie to padoki trawiaste i dobra opieka stały dostęp do sian, wody, lokalizacja
Województwo Mazowieckie. Cena max 900 zł, może macie coś godnego do polecenia ?

Bera7 polecam
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 lutego 2019 15:36
blendzior95, może Zawady? Stoję tam od dwóch tygodni i w sumie super miejsce 🙂
gdzie Zawady ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lutego 2019 12:07
Karina7, koło Radzymina 😉
fanelia   Never give up
17 lutego 2019 18:30
Szukam stajni w okolicy Żyrardowa (a jeśli dalej to najlepiej z dojazdem komunikacją miejską) dla kolegi, który marzy o rajdzie konnym w Bieszczadach, ale chciałby się wcześniej podszkolić. Wcześniej parę razy jeździł, ale wiadomo, że to kropla w morzu  🏇 Najlepiej stajnia, która nauczy porządnie (bez kopania i ciągnięcia za wodze) i nie za miliony monet 🙂 A może ktoś ma swojego konia, na którym chciałby kilka razy podszkolić i sobie zarobić? Ktoś, coś?  :kwiatek:
Dziękuję bardzo za odpowiedzi  :kwiatek:
Poszukuje opini na temat stajni Gracja Zalesie Borowe ?
Mam pytanie z innej beczki - czy do Vegi w Radzyminie tylko da się dostać samochodem, czy komunikacja lub prywaciaki mnie tam dadzą radę odwieźć? 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 lutego 2019 06:29
Dama, kiedyś chyba jakieś prywaciaki tam dojeżdżały, mega rzadko z tego co pamiętam, ale najlepiej chyba będzie zapytać się ash . (Ja jeżdżę kawałek dalej do Zawad, jak coś mogę zawsze zgarnąć z przystanku i podrzucić 🙂
Hermes, dziękuję 🙂 Pytam zapobiegawczo jakby padł mi samochód, a musiałabym się tam dostać jakoś i nie szukać wiatru w polu 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
20 lutego 2019 07:11
Dama, coś jeździ z prywaciakow z Radzymina do Mokrego, ale jak to nie mam pojecia.
Niezmotoryzowani zazwyczaj zabierają się po drodze z innymi pensjonariuszami
Ja jezdzilam do Mokrego kiedyś autobusami. Jest jeden co jeździ na Losie bodajze. Wtedy zawsze był niebieski 😉 i on zatrzymuje się obok stajni. Ale znacznie częściej wysiadałam wcześniej innymi busami i te dwa km szlam z buta lub dojeżdżałam ztmem i ktoś ze stajni po mnie wyjeżdżał do Radzymina.
Dzięki wielkie dziewczyny! 😉
aaga84 z wileńskiego ruszał może ten niebieski? Bo często stamtąd rusza właśnie taki i może to ten, to zawsze łatwiej, bo mieszkam na trasie
Dama tak z Wileńskiego
Dzięki wielkie dziewczyny! 😉
aaga84 z wileńskiego ruszał może ten niebieski? Bo często stamtąd rusza właśnie taki i może to ten, to zawsze łatwiej, bo mieszkam na trasie



rozkład na e-podróżnik powinien być aktualny. ja tak jeździłam rok temu, gorzej tylko było z powrotami ale to zawsze można się z kims dogadac 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się