Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ktoś ma kod do animalii?
anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2019 06:33
[quote author=grando_ link=topic=15196.msg2845206#msg2845206 date=1550002156]
Ktoś ma kod do animalii?
[/quote]

animalia15  -15% i darmowa dostawa od 125 zł  🙂
Ma ktoś kod rabatowy do Cavalloshop?  🙇 lub wie kiedy zaczynają się wyprzedaże na końskie zimowe kolekcje
anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2019 07:11
W animali  chcę np. kupić ten produkt https://animalia.pl/trm-good-as-gold-3-x-35-g/szczegoly/30425/  cena 66
Wrzucam do koszyka i mam 70 zł  Fajna promocja  😂
[quote author=grando_ link=topic=15196.msg2845206#msg2845206 date=1550002156]
Ktoś ma kod do animalii?


animalia15  -15% i darmowa dostawa od 125 zł  🙂
[/quote]


szkoda, że animalia podniosła ceny produktów w związku z rabatem....
Moon   #kulistyzajebisty
14 lutego 2019 07:14
anetakajper, ja mam na stronie 78zł, a po zalogowaniu z rabatem, szalone 3% - 75zł.
anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2019 07:18
Chciałam kupić officinalisa i cena jest -15  czyli super 220 zł. Wrzuciłam do koszyka  robi się -10 i 233 także czuje się oszukana !
Błąd na stronie, ale nie oszustwo...
Wyraźnie napisane jest że na produkty na magazynie jest 15%, a na resztę 10%.
(o tutaj: https://animalia.pl/promo/urodziny/)
Ten produkt jest na zamówienie, więc obowiązuje na niego rabat 10% 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
14 lutego 2019 07:30
To gdzie można zobaczyć jakie produkty są na magazynie? te co mają 24H ?

edit:
Wybrałam te dostępne w magazynie -na stronie jest -15 a jak wrzucę do koszyka -10
Ktoś musiał źle przyporządkować produkty, ale generalnie jak się przegląda produkty, albo jak już się otworzy to jest napisane "Dostępność 24h" / "14-16 dni" / itd. To zgaduję że 15% jest na 24h
Ale no fakt, ten przeliczony rabat wprowadza w błąd.
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2019 11:56
W Equishopie dziś promocja na towary z wyprzedaży. Przy zakupie 3, najtańszy towar ma -99%  🏇
Kusi mnie...  🤣
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 lutego 2019 13:25
W cordeo z okazji urodzin promocja -20% 🙂
a w Cordeo jest jakiś kod rabatowy bo na stronie nie ma żadnej informacji  👀
Widzę, że w cordeo się nalicza po dodaniu do koszyka
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 lutego 2019 18:42
W animalii dzisiaj z 15% na wszystko (łącznie z paszami), aczkolwiek u mnie po dodaniu do koszyka pokazuje, ze kod został dodany, ale nijak żadna zniżka się nie nalicza, ktoś też tak ma?
Mam to samo
majeczka   Galopem przez życie!
14 lutego 2019 19:36
Bo nie obejmuje pasz -
Zniżkami nie są objęte produkty z działu dla koni > pasze oraz dla koni > zdrowie, z wyjątkiem marki Baileys.
Darmowa dostawa zamówień od 125zł, bez uwzględniania produktów z działu dla koni > pasze.
W przypadku zamówień o dużej wadze, mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty za dostawę.
Na https://www.aperia.pl/pl/ -5% z kodem "jsshowjumper"  😀
W Koniku 15% zniżki na hasło: koniklove
Wkurzyłam się, chciałam zamówić witaminy z eggersmanna w bergo z kodem. Przedwczoraj cena 135zl dziś 155zł  🤔
olga96, 159 zł nawet, bo właśnie też sprawdzałam 😂
To jeszcze lepiej... a w innych sklepach cena bez zmian. Ciekawe czy zmieni się po akcji z kodem
olga96, zamów w Galopadzie  - raz że taniej i to bez kodu (131 zł), dwa: z darmową przesyłką.
jakiś kod do gnl ?
_Gaga dziękuję, ale chyba już nie mają bo link pusty a w sklepie też nie znalazłam 🙁
olga96 chodzi ci o Horse Vital Plus z Eggersmanna czy o które? Bo oni mają chyba wszystkie suple Eggersmanna dostępne od ręki, tylko ta ich nieszczęsna strona jest tak skonstruowana że nie każdy umie znaleźć to co chce jak nie jest wprawiony 🤣 Scrolluj i szukaj bo są, albo prościej: Ctrl + F i znajdź sobie na stronie to czego szukasz.
Teraz udało mi się znaleźć  😡
Dziękuje  :kwiatek:
Czy istnieją jakieś porównywarki końskich produktów z polskich sklepów czy muszę się przez wszystko przeklikiwać żeby zobaczyć gdzie najkorzystniej? 😉
I drugie pytanie czy Eskadron Heritage ma jakieś promocje (jeśli tak to kiedy mniej więcej się pojawiają na kolekcję z jesień zima 2018, czyli tę najnowszą)? Bo nie chce zamówić, a potem się okażę, że za 2 tygodnie promocja. :P
Trzeba na piechotę 😉


czy ktoś ma rabat do hidalgo? :oczy:
drabcio, dzięki za info, więc się zaczynam przeklikiwać w takim razie. 🙂
Jakbyście jeśli mieli info o tym Eskadronie to będę zobowiązania jak się podzielicie doświadczeniem. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się