Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Ja raczej miałam na myśli znamienitą wolę (kilka juz lat temu, przed entą zmianą właściciela). A później przyszło mi na myśl Jaszkowo. A tak  🚫 to szkoda tej stajni. Kiedyś, hen, hen lat temu było zupełnie inaczej. Właściciel jakoś bardziej przejmował się końmi no i atmosfera była zupełnie inna. Jakoś tak 3-4 lata temu sknociło się. Może mnie się tylko wydaje, że kiedyś było lepiej, ale jako 8-letnia dziewuszka nie dostrzegałam niczego więcej poza koniem, na którym jeździłam. No nie wiem... Ogólnie to ciężki temat z tym Jaszkowem, bo po prostu koni żal...
Eeee tam dziewczyny narzekacie, a ja znam gorsze miejsce koło Poznania  😁 - na pierwszy rzut oka wygląda jak wspaniałe pudełko czekoladek, a w środku wielka kuuupa!  (atmosfera + traktowanie koni)  👿  :emot4: :emot4: Laguna wie o jakiej stajni piszę....
Eeee tam dziewczyny narzekacie, a ja znam gorsze miejsce koło Poznania  😁 - na pierwszy rzut oka wygląda jak wspaniałe pudełko czekoladek, a w środku wielka kuuupa!   (atmosfera + traktowanie koni)  👿  :emot4: :emot4: Laguna wie o jakiej stajni piszę....


a mnie denerwuja takie posty- jak juz masz cos do powiedzenia to miej odwage napisac wprost. ten watek ma sluzyc rada i pomoca- i skad osoba szukajaca rady czy opinii ma wiedziec o jakim miejscu piszesz?
Dokładnie Zen.Same półsłówka.Kopyciak jak masz coś komuś do zarzucenia to pisz a nie tam takie biadolenie.
Nie wszystko można pisać wprost  🙄-istnieje jeszcze coś takiego jak konsekwencje prawne, ale służę na PW  😅
kopyciak, jak nie mozesz pisac wprost, to po co w ogole piszesz. twoj post nie wniosl zatem nic do tematu.
nie napisałaś nawet o jakiej stajni myslisz to skąd mogę wiedzieć czy mnie ona interesuje i czy chce coś więcej się o niej dowiedzieć na PW.Ploty wyssane z palca na zasadzie "koleżanka koleżanki" ,mnie nie interesują.
Monny   bez odbioru .
05 czerwca 2009 07:42
Nie rozumiem jakie mogą być konsekwencje prawne po wyrażeniu swojej opini i zrelacjonowaniu potencjalnemu pensjonariuszowi co się dzieje w danej stajni  🤔
Nie rozumiem jakie mogą być konsekwencje prawne po wyrażeniu swojej opini i zrelacjonowaniu potencjalnemu pensjonariuszowi co się dzieje w danej stajni  🤔


moze podlagać pod oszczerstwo ;-)

prawda jest taka,
nie ma stajni idealnych
a także zdanie KAŻDEGO jest zdaniem SUBIEKTYWNYM!

ja np. do mojej poprzedniej stajni mam zarzuty SUBIEKTYWNE jak pisałam

UCZCIWIE jednak muszę stwierdzić, że na pewno jest to nowoczesny budynek, z przestronnymi boxami, gdzie jest czesto wymieniana słoma i koń ma czysto, gdzie dają porzadne jedzenie i nie oszczedzaja na nim, gdzie koń wychodzi na pastwisko (a nie "wychodzi" a później nie wychodzi bo ktoś zapomniał)

oczywiście zaraz ktoś inny może mieć inne zdanie  🙂


a to wszystko co napisały moje byłe "współpensjonariuszki" też jest poniekąd prawdą
- ale np. karuzela ze śliską podłoga mnie nie dotyczyła - bo ja konia nie karuzeluję wiec nie mam do niej uwag,
- podłoze było fatalne - ale ja nie trenuję skoków/ujeżdzenia więc dla mnie jest to mniej istotne
itd.itp.
Ponieważ Kopyciak jest nadal w pewien prawny sposób powiązana ze stajnia o której pisze w swoim poście, nie dziwię się, że nie ujawniła tego publicznie na forum.

Co nie zmienia faktu, że na pewno zainteresowanym na PW udzieli informacji.

I akurat o tej stajni wie zapewne najwięcej ze wszystkich, bo spędzała tam swego czasu po kilka-kilkanaście godzin dziennie, dzień w dzień, więc nie są to informacje zasłyszane "od koleżanek".

A ośrodek naprawdę robi wrażenie i gdyby nie atmosfera i traktowanie tam koni to byłby to mój faworyt na liście pensjonatów wokół Poznania.
ale po co pisac polgebkiem o czyms o czym sie de facto nie chce napisac? bez sensu i powtarzam, ze niczego to nie wnosi do watku.
Laguna  :kwiatek:

Na wszystkie PW odpowiedziałam .
A jak wyglada sytuacja Woli po lutowo-marcowym konkursie-przetargu-skladaniu ofert ?
Kumpela mówi mi  że za tą kase co na wli się płaci to jedno wielkie nieporozumienie :/ Nie ma WC i stajnie do dupy ....
Kumpela mówi mi  że za tą kase co na wli się płaci to jedno wielkie nieporozumienie :/ Nie ma WC i stajnie do dupy ....



to dlaczego się nie przeniesie??

jako, że oddaję mocz czesto dla mnie WC to konieczność  😉

hmmmm,
z drugiej strony - każdy poznaniak wie jak wygląda Wola...
"stajnie do dupy" = ja bym tego tak nie określiła - stajnie nie odbiegają od przeciętnych polskich standardów ... dlaczego więc do d.?? BO CO?
boxy normalne, zawsze jak byłam było czysto, więc why?
Tak tylko słyszałam na własne oczy nie widzialam .. Może jej się nie podoba ...
Nie przenesie bo w pobliżu nie ma żadnej innej stajni ... Tzn. własnie szuka 😀
Lov   all my life is changin' every day.
06 czerwca 2009 17:01
Weerka, w pobliżu Woli nie ma żadnej stajni?? Z tego co mi wiadomo, jest pełno.
A ja trochę rozumiem kolezanke weerki.
Woli naprawdę wiele mozna zarzucic ale to że dla wielu  jest blisko i jest duza hala a takze mozliwosc treningu jest wielkim plusem. Tak jak mówi lov w poznaniu jest duzo stajni ale gdzie blisko jest np hala?

Niełatwo znaleźć fajną stajnię w tych okolicach. Niestety 🤔
Właśnie dla niej ważna jest HALA najlepiej pełnowymiarowa której z Poznaniu zwłaszcza w okolicach Woli ze świecą szukać  😉
Ja wolę jednak postawić na pewność, że mojemu kopytnemu nic się nie stanie, jak np. będą wypuszczane na padok (sama byłam świadkiem jak kuc przeorał sobie pół pyska, bo się o coś zahaczył na padoku 🤔wirek🙂 Bez szycia się nie obeszło. Wiadomo- hala, szczególnie zimą to szczyt marzeń, ale mimo wszystko na Woli konia bym nie postawiła.
W naszej stajni zwolniło się kilka boksów. Dla koni łąka, ogrodzony maneż, lonżownik, ,,przytulna" hala 😉, siodlarnia, łazienka, fachowa obsługa. Cena 450zł
http://www.stajnia-sokol.pl/
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
26 czerwca 2009 10:03
delhi, Przytulna to dobre określenie, ale w sam raz jak jest niepogoda 🙂 Boksy też fajne macie, widziałam, przestronne, konisko ma tam dużą swobodę ruchu i korytarz też w sam raz, żeby jeden drugiemu nie przeszkadzał.
Maneże też ok, szczególnie ten najnowszy i lonżownik, to jest chyba pierwsze co mi się tam w oczy rzuciło, porządny i solidny.
Stoję w Zamysłowie już drugi miesiąc i wreszcie załapałam pewien spokój, wiem, że mój koń ma dobrą opiekę. Nic się nie dzieje i co najważniejsze wreszcie mój koń przytył 🏇. Do poprzedniej stajni miałam 4km teraz mam 17 ale ta odległość to szczegół przy tych warunkach które ma mój koń i ja.
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
26 czerwca 2009 10:27
delhi, najważniejsze, żeby koń miał dobrze oraz by atmosfera w stajni była pozytywna, o niczym więcej marzyć nie trzeba chyba :-)
Ja mam konika w stajni Delicjusz- Rosnówko, jestem zadowolona! dla zainteresowanego może jeszcze 1 boks by sie znalazł 🙂   
28.06( niedziela) sa zawody, bardzo fajne konkursy będą  🏇
a zamysłowo to od bajkowego ile km jest? 😁
Ramires- musiałabyś się najpierw dostać na głogowską lub inną drogą do Komornik i stamtąd na Stęszew. Kawał drogi
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
27 czerwca 2009 07:58
A czy ktoś ma jakieś wieści na temat pensjonatów w miejscowościach:
Tanibórz - http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1935358_pensjonat_dla_koni_stajnia_benek.html
Babki http://www.pegasos.com.pl/,
Pławno- http://www.50debow.poltour.pl/poltour/wielkopolskie/kaminsko_plawno/agroturystyka-wolarz/agroturystyka-wolarz.html
Stęszewice, Żerniki k. Obornik Wlkp, Złotniczki.

Ostatnie 3 znalezione na stadniny.pl, niestety strony niet.

Czy ktoś był, widział, stoi tam?
Eh....no i znowu wychodzi na to że koło mnie poza Wolą żadnego ośrodka fajnego nie ma... :/
Fakt z Bajkowego do Zamysłowa kawał drogi ale może warto by było? 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się