sklepy internetowe

rudoslaw90, kiedyś był sklep jeździecki w tamtych rejonach, ale w takim zaułku. Widziałam tylko szyld z głównej ulicy bo jakoś specjalnie nigdy do niego nie chodziłam. Później wydaje mi się, że już go nie widziałam - tzn w mojej głowie albo go wówczas zamknięto, albo był remont. Mieszkam dosłownie 3 ulice dalej więc jutro mogę się przejść i zobaczyć, bo w sumie zupełnie zapomniałam, że tam w ogóle był ten sklep i sama jestem ciekawa... w mojej świadomości on przestał istnieć w pewnym momencie, ale może otwarto coś nowego albo wskrzeszono ten dawny

Edit: byłam tam dzisiaj, z lokali jest tylko kiosk. Sklepu stacjonarnego nie maja, jeśli juz to tylko wysyłkowy. Ja mimo, ze z wrocka to nie mam żadnych doświadczeń z tym sklepem, ale może ktoś ma i sie wypowie bo sama jestem ciekawa
Plus i minus dla sklepu HorseTack. Plus taki, że część  zamówienia była gotowa szybciutko. Minus taki, że jedna rzecz miała być dostępna 7-14 dni, mija 38 dzień, i nadal  nie  ma. Nawet żadnej informacji  nie ma - jak długo, ile jeszcze.

Edit:
Po 1,5 miesiąca zamówienie było kompletne.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 lutego 2019 09:43
Szybkie pytanie- czy ktoś zna sklep >> http://www.jezdzieckipatataj.pl/
Chyba jako jedynie w PL mają to co mnie interesuje, ale sklepu zupełnie nie znam i zastanawiam się czy brać sprzęt za pobraniem czy płacić z góry?
Znam go jako sklep stacjonarny. Istnieje już od dobrych kilku lat.
Więc pod tym względem mogę polecić.
Nie powiem jak wygląda u nich sprawa z dostępnością towarów, ale na pewno nie jest to firma krzak.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 lutego 2019 10:12
Znam go jako sklep stacjonarny. Istnieje już od dobrych kilku lat.
Więc pod tym względem mogę polecić.
Nie powiem jak wygląda u nich sprawa z dostępnością towarów, ale na pewno nie jest to firma krzak.


Super - w takim razie dzwonie czy mają te kantary na stanie i zamawiam dzięki!  :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 lutego 2019 16:37
J tam kiedyś zakupy robiłam też, a w piątek zamówiłam kolejną rzecz. Zaraz dostałam meila, że jak potwierdzenie wyślę, to za godzinkę paczka już wysłana będzie 🙂 Także polecam też 🙂
Nie wiem czy w dobrym temacie ale nie wyszukuje mi watku o sklepach stacjonarnych. 😉 Ode mnie lecą dwa plusiki za sklepy stacjonarne w Wawie, pierwszy do Pasi Konika, gdzie przemila pani odpowiadała na tysiące moich pytań, doradzała i pozwoliła po oglądać i poprzymierzac to co chciałam, a to wszystko niecałą godzinę przed zamknięciem, co zaowocowało moim niespodziewanym zakupem fraka (ale był mi chyba przeznaczony bo rozmiar, cena i wygląd były dokładnie takie jakie chciałam). Do tego maja dużo sprzętu wystawionego i pani super doradza. 🙂 A drugi do sklepu stajnia gdzie w jednym najpierw przemily pan doradzał mi na temat siodła, wyposażenia dla konia, w co warto się zaopatrzyć teraz, a z czym zaczekać a potem odesłał mnie do drugiego sklepu, gdzie pani profesjonalnie doradziła mi w sprawie oficerek na miarę, była super grzeczna i nic nie powiedziała jak pol godziny dzwoniłam do ludzi pytając się czy kupić całe czarne czy z brązowym mankiet em. :P Na koniec profesjonalnie zdjęła miarę (nie ma szans żebym to tak dobrze kupiła w domu) i doradziła w sprawie wyglądu konia na odznaki i ewentualne konkursy.
Oba sklepy perfekcyjna obsługa, dużo sprzętu z różnych marek i frontem do klienta. 🙂
Ramirezowa   Ania i Urania !
13 lutego 2019 07:17
Bardzo duży plus dla Bergo, za kontakt i ekspres wysyłka - wczoraj po południu zamówione, już dzwonił kurier że zaraz będzie  😁

Tak samo + dla Nuba , bardzo szybka realizacja
Gillian   four letter word
13 lutego 2019 07:26
Hejtuję sklep Dobry Koń. Co chwilę mają promocje na jakieś fajne rzeczy i kupuję i kupuję i kupuję  👿 👿 👿
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 lutego 2019 08:01
A to niegodziwcy!!  🤣
ja bym zglosila do uokiku. takie praktyki sa niegodne zadnego sklepu  🙄
Gillian   four letter word
13 lutego 2019 08:49
No mówię Wam. Taka wściekła czekam na kuriera  😜
Czy ktoś korzystał ze sklepu Galloper? Znalazłam w historii tylko jeden minus dla tego sklepu, a jest tam czaprak, nauszniki i rękawiczki, z kolekcji 2017, które potrzebuje kupić (bo oczywiście musiałam sobie frak kupić ze starej kolekcji jak się okazało i teraz będę mieć problem żeby skompletować resztę rzeczy konkursowych z tej kolekcji :P).
Duże plusy dla
Animalii
TopHors

Super kontakt, szybka wysyłka
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 lutego 2019 19:32
Mega plus dla Bergo.Nie dosć, ze Orling za dużo mniejsza kase to mimo, ze w opisie byl czas realizacji kolo tygodnia już paczka do mnie idzie  😲 😲 😲 :kwiatek:
Unicorn zamawiałam w grudniu z Gallopera, wszystko ok
Plus dla horsetow.
Jak zwykle szybko i bez zarzutów. No i darmowa wysyłka ❤️
Czy ktoś zamawiał już coś z nowego sklepu HAYLOFT?
vanille,

Dziękuję Ci bardzo za zaangażowanie i odpowiedź 🙂 🙂 <3

bjooork, Byłam kilka razy w patataj i raczej ok 🙂 nie mam nic do zarzucenia. Mały sklepik.

UnicornWitch, najpierw zadzwoń czy faktycznie mają to na stanie, żebyś się nie rozczarowała.
draskaeb pisałam kilka postów wyżej o tym sklepie. Bardzo polecam hayloft. Rewelacyjny kontakt, dobre ceny, szeroki wybór pasz i często darmowa dostawa, z resztą tam w ogóle koszty wysyłki są niskie.

Plus dla GNL ostatnio mają mega promocje na fajne czapraki - niecałe 70 zł za porządne, grube i ładne czapraczki  🙂 do tego szybka wysyłka  💘 Na wiosnę będziemy się stroić  😀
anetakajper   Dolata i spółka
15 lutego 2019 07:04
+ Animalia
+ Podkowa
+ bergo
Wszystko w terminie
https://hayloft.pl/ bardzo polecam szybka wysyłka i do końca miesiąca darmowa  🏇
rox   ogony trzy
21 lutego 2019 07:43
Ode mnie też leci wielki + dla hayloft. Rewelacyjny kontakt.
I jak zwykle + dla Nuby i Dobrego Konia.
+dla pasi za boska promocję i ekspresowa wysylke. mila odmiana po ostatnich przezyciach ze sklepami jezdzieckimi
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 lutego 2019 20:27
Plusik ten i dwa zaległe dla sklepu Crazy Horse  :kwiatek: Sklepik nowy, ale warty polecenia 😀 .
+ dla jaszym
+ dla provender
+ dla zlotowska
Poszukuję sklepu z dużą oferta elektryzatorów za ROZSĄDNA cenę. Może ktoś jakiś polecić? Taki, w którym dostanę wszystkie elementy (taśma, elektryzator, uchwyt bramowy itd.). Ktoś coś  👀
panfarmerek.pl


Nie wiem czy dobry wątek ale plusiki i mały minusik się należą za sklepy/stoiska na krakowskiej Cavaliadzie. 😉
+ dla Torpolu, bardzo się cieszę, że polska firma ma takie podejście do klienta (zostało nam wszystko wytłumaczone, pokazane itd.), stoisko bardzo ładne, a ich katalogi wyglądają jak katalog Ferrari (opinia mojego męża nie-koniarza, z którą się zgadzam).
+ dla Dotibelu super miły pan sprzedawca, świetne promocje i produkty oryginalne i chwytające za oko.
+ stoisko Mattes, ładnie wystawione rzeczy, można było pomacać wełnę, porównać itd. Poza tym miła pani, która nam wszystko wytłumaczyła aż tak, że zachwiała moją wiarą w Winderena i teraz mam zagwozdkę co księżniczce kupić. 😉
+ Eqclusive - stoisko niewielkie ale ładnie zrobione, też można było wszystko obejrzeć i porozmawiać z panią, która wiedziała o czym mówi. Byłam przekonana do szczotek Haasa, ale teraz jestem przekonana bardziej. 😉
+ Końska cukiernia - świetne wyroby, niezłe ceny i pan, który wszystko ładnie wytłumaczy i do tego loteria, która nam pozwoliła trochę zaoszczędzić.

Oczywiście nie znaczy to, że inne sklepy były nie fajne, ale te akurat mi najlepiej zapadły w pamięci. 🙂
Ani plus, ani minus dla Daw-maga, który niestety się nie pojawił, a myślałam, że będę miała okazję porozmawiać z ludźmi "u źródła". Może następnym razem. 🙂
Niestety nie obędzie się bez minusa:

- Konik, to, że rzeczy były średnio zaprezentowane to jeszcze pół biedy, ale obsługa niestety się nie popisała... Nie wiem czy na taki moment trafiliśmy, czy tak było przez całe 4 dni, ale jako klient czułam się tam trochę jak intruz, który im przeszkadza, a jako człowiek, który organizował takie wydarzenia zastanawiam się kto tych ludzi szkolił z obsługi klientów i organizował to wszystko, bo ewidentnie coś nie zagrało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się