Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Cześć,

Ma ktoś może konia w pensjonacie w Botoi i mógłby powiedzieć jak tam mniej więcej sytuacja wygląda? Ewentualnie macie info o jakiś stajniach najchętniej w okolicach północno-zachodnich Krakowa, najbardziej zależy mi na pastwiskach, fajnej atmosferze no i nie ukrywam, że przydałaby się hala, ale mogę rozważyć też bez.
OlgaP, a Sobiesęki?
Moona
Sobieseki mają full

OlgaP
Minoga spelnia te wymagania 🙂 Equestrian Sports Minoga 
Epikea

Trochę za daleko żeby dojeżdżać z Krakowa  🙁
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
05 lutego 2019 07:12
Szukam na wczoraj pensjonatu w okolicach Krakowa (takich bliższych) do którego przyjmą malutkiego kucyka. Sianko, dobra opieka i przystosowane ogrodzenia. Nie na długo, jakies 2-3 miesiące. Zna ktoś takie miejsce?
Ja mogę, już piszę pw
Odświeżam powtarzające się pytanie (bo wszystko tak szybko się zmienia🤔) o wyłącznie subiektywne (nie zasłyszane) opinie odnośnie pensjonatów zlokalizowanych raczej na południu Krakowa, do 25 km od centrum. Podstawa to odpowiedzialny i rozsądny właściciel stajni, zadbany plac z dobrym podłożem, dobrze zabezpieczone całoroczne padoki.
fuzz może Łężkowice

Krakuski, szukam konia do jazdy max raz w tygodniu, może być nawet sporadycznie z doskoku jako towarzystwo w teren 🙂 Nie mam czasu na regularną dzierżawę, ale chętnie bym sobie potuptała żeby nie zapomnieć jeździć 😀 / tylko płd Krakowa, mam samochód.
W Facimiechu było sporo takich ofert jeszcze niedawno. Tereny zacne i sporo osób w nie jezdzi. Chyba że to już koniec świata dla Ciebie 😀?
Cracovia arabians - ktoś zna i mógłby coś o tej stajnj opowiedzieć? Widzę w wyszukiwarce pytania o te stajnie, natomiast nie widzę odpowiedzi
Tak, Riding Center Sosnowice. Co chwilę szukają stajennego.
Dzięki 🙂
Pilnie szukam jakiejś stajni w Bochni i najbliższej okolicy.
Znam już Progres i Balios. Coś innego?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
28 lutego 2019 22:06
Bodzanów, Niepołomice, Wiślany Zakątek.
Która stajnia w okolicy krakowa (tak do 30km) ma najlepszą atmosferę i nie piorunuje wzrokiem nowych ludzi?  👀
Annamaria1212 - Grodkowice, w okolicy Niepołomic (Wola Batorska itp.) jest też kilka stajni
Która stajnia w okolicy krakowa (tak do 30km) ma najlepszą atmosferę i nie piorunuje wzrokiem nowych ludzi?  👀

To My 🙂
Facimiech
Wszyscy posiadacze koni traktowani są równo.
Dresażyści, skoczkowie, WKKW-iści i inni.
Zapraszamy 🙂
fabapi no nie wiem skoro nazywasz niektórych innymi  😂 żartuje oczywiście, po prostu tak mi się skojarzyło przez sposób napisania  😉 😉 😉
[quote author=wistra link=topic=196.msg2849439#msg2849439 date=1551646042]
Która stajnia w okolicy krakowa (tak do 30km) ma najlepszą atmosferę i nie piorunuje wzrokiem nowych ludzi?  👀

To My 🙂
Facimiech
Wszyscy posiadacze koni traktowani są równo.
Dresażyści, skoczkowie, WKKW-iści i inni.
Zapraszamy 🙂
[/quote]

A tych, którzy nie mają swoich koni? :P
wistra takie osoby właśnie są w kategorii "inni" 😀
Która stajnia w okolicy krakowa (tak do 30km) ma najlepszą atmosferę i nie piorunuje wzrokiem nowych ludzi?  👀


Polecam Rząskę. Instruktorzy, konie i atmosfera są w porządku 🙂. Nikt nie patrzy na nikogo z góry, nie ma nadętej atmosfery a nowy nie jest traktowany jak obcy. 
[quote author=wistra link=topic=196.msg2849439#msg2849439 date=1551646042]
Która stajnia w okolicy krakowa (tak do 30km) ma najlepszą atmosferę i nie piorunuje wzrokiem nowych ludzi?  👀

To My 🙂
Facimiech
Wszyscy posiadacze koni traktowani są równo.
Dresażyści, skoczkowie, WKKW-iści i inni.
Zapraszamy 🙂
[/quote]

Inni to osoby które mają konie swoje lub dzierżawione ale jeszcze nie wiedzą czy chcą startować i w jakiej konkurencji.
Doskonalą swoje umiejętności jeździeckie ale nie możemy ich "przypisać" nigdzie.
Mają takie samo prawo jak każdy zawodnik i "zawodnik" do treningów i wszyscy trzymamy za nich kciuki.
Tak więc usłyszałam od jednego z pensjonariuszy że jesteśmy stajnią rekreacyjną !

Generalnie zgadzam się z tym. Życzę wszystkim "rekreantom" jak najlepszych wyników w zawodach międzynarodowych i krajowych.
Rekreanci = jeżdżący dla przyjemności 🙂
Hej czy mogłaby mi jakaś dobra duszyczka napisać więcej informacji na tema stajni w Sosnowicach oraz o drugiej stajni w Kobylanach(interesuje mnie oferta oraz cena)? 😍
Czy mamy w Krakowie lub okolicach kogoś, kto udostępnia konie do sesji itp? Znajomym marzy się, żeby pojechać do ślubu wierzchem, na razie są na etapie samodzielnego kłusa, więc potrzebne są konie nie tylko wyględne, ale też obeznane z imprezami i zdecydowanie zrównoważone 🙂
Kto u nas w Krakowie wykonuje zabiegi ultradzwięki oraz laser?  :kwiatek:
Paulina Binias - Horse Nurse. Korzystam, polecam 🙂
Zapraszam, posiadam min w ofercie zabiegi laseroterapii i ultradźwięki. (ciach)

Edit Dodo Mod- zgłoszono jako reklamę -idzcie na PW
dziękuje wszystkim  :kwiatek:
Jęśli zaśmiecam wątek, to proszę o przeniesienie ale wydawało mi się,że tutaj najszybciej czegoś się dowiem, a mianowicie: Gdzie w okolicach Krakowa mogę naprawić siodło? Podejrzewam, że nowo zakupione ma pęknięty łęk..Z góry dziękuję za pomoc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się