Kącik Rekreanta (część XII) 2019

maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 lutego 2019 08:17
espana, sto lat, nic a nic po nim wieku nie widać!
desire   Druhu nieoceniony...
19 lutego 2019 08:19
espana, sto lat!  😅 😅 😍

A my sie z Diakonem powoli bierzemy do roboty 🙂 oby pogoda dopisywała,  mam ambitne plany z lonzowaniem. 😁
espana, Sto lat!!! :kwiatek: 😅
PS: lubię te wasze rocznice.... 🙂
espana, Gilek odpozdrawia 🙂 jest w świetnej formie, chodzi wspaniale i uczy takich jak ja ujezdzenia 🙂
A wam też sto lat 🙂 pięknie wyglądacie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 lutego 2019 18:27
My dzisiaj w końcu trochę pojezdzilam. O zgrozo, po 2 tygodniach na antybiotyku byłam już mokra po 20 minutach 😵
Rudy miał dzisiaj wizje „fakaj się matka!”, generalnie był łajzą nad łajzami. Dzierżawczyni rozpuściła go jak dziadoski bicz, przyjeżdża zła matka i wymaga czegoś od biednego konika 😁


Jaki pro dresiarz na tym pierwszym foto. 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 lutego 2019 18:31
flygirl, :kwiatek: generalnie skubany ruch ma bardzo fajny, ale gdyby przy tym chociaż chciał pomagać coś, a tu rudy stan umysłu wychodzi 😤

edit:
mam jeszcze dwa screeny z filmiku (oczywiście nagranego samodzielnie, telefon na stojak i te sprawy 😁 )

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 lutego 2019 17:46
Hermes ja osobiście jestem zakochana w Twoim rudym  😵 😍 😍 😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 lutego 2019 05:40
AtlantykowaPanna, :kwiatek: zapraszamy w odwiedziny! 😎


Ja za to wczoraj wzięłam łajzę na lonżę. Coś mu srogo odbiło, ale jest tak sztywny na prawo, że znów zaczynam panikować czy nie kuleje, a ja tego nie widziałam za bardzo, lub coś mu dolega. Aczkolwiek nałożył się fakt, że jedna z kobył w stadzie ma ruje i chyba jest faza "ogierem byłem, ale utyłem"  🙄
Najbardziej i tak cieszy mnie fakt, że wygląda jak pączek w maśle. Właściciel stajni mega dba o miche  😁
Hermes, rudy wygląda świetnie 🙂
espana, sto lat!
budyń, zdolniacha z twojego konia. Zdrówka, oby szybko wrócił pod siodło!
Sankaritarina, śliczne foty 🙂
Windziakowa, co tam u Was? Pogoda sprzyjała ostatnio jazdom na zewnątrz, wsiadałaś?

W niedzielę wróciłam po tygodniu nieobecności, trafiłam na piękną pogodę i pierwszy raz w tym roku pojechaliśmy na górki do lasu 🙂

Hermes, Elegancki konik 😀 😍
anai :kwiatek:
Hermes kiedy zawody jakieś ujeżdżeniowe? 🙂
Ja po przerwie od października do stycznia po dwóch pobytach w klinice konia (złamana kość) wkońcu jakoś mogę jeździć i zabieramy się powoli do roboty 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
21 lutego 2019 08:39

kalaarepa Śliczności w ciapki  😍 Napiszesz coś więcej? I życzę dużo zdrówka!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 lutego 2019 08:39
anai, Sankaritarina, :kwiatek: dzięki dziewczyny!
kalaarepa, ależ zajebisty kropek! 😍 A my na zawody mieliśmy jechać 03.03, ale mam wyjazd z pracy i kasowo się nie skleiło niestety. Najbliższe na początku maja regionalki, a później pod koniec maja AMPy 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
21 lutego 2019 10:50
Hermes chętnie wpadnę jak się luźniej zrobi.  🏇
A ja za godzinę uciekam do stajni, tydzień temu wsiadłam pierwszy raz od momentu złamania nogi (tak, tak nie powinnam lekarz nie pozwolił :rozga🙂 i powiem Wam, że jeździło mi się super. Tylko kondycji brak... 😵
Dostał kopa w głowę od drugiego i miał złamaną kość czaszki🙁 ale już się zagoiło i prócz maleńkiej dziurki nic nie widać a on też już o tym zapomniał 😉
kalaarepa, Mam sentyment do kropek 😉 Fajny koń!
Dziękuję w imieniu Kropka🙂
My też zaczynamy się odgruzowywać 😉 udało nam się znaleźć faaajną dziewczynę do współdzierżawy i zaczynają się powoli odkrywać od ziemi  🙂
Zdjęcia z filmiku więc jakość (*)
Hermes, jestem zakochana w Twoim rudym po same uszy 😜
kalaarepa, jaki cudowny kropek! 😍
flygirl, widzę, że jeśli chodzi o filmiki to stałaś się samowystarczalna 😁 Super kucolinek
Agnieszka K., zazdroszczę podskoczków współdzierżawczyni i odgruzowywania się 😀


A u Nas... Grubcia stała się wczoraj dumną 12stolatką! Pół stajni było w siemieniu, jabłka zaliczyły poł korytarza, ale jej zachwyt był nie do opisania 😀 Pojechałyśmy też na super urodzinowy teren, wyjątkowo pojechałyśmy inną drogą i było warto! Znalazłyśmy super polankę z samą trawą, będziemy następnym razem próbować tam jeździć. Pogoda była cudowna, aż szkoda było zsiadać - a dzisiaj znów buro i ponuro 🙁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 lutego 2019 06:33
flygirl, ah te screeny z filmików 😁 trzeba sobie radzić w życiu jakoś! A Twoja furka wyglada na bardzo przyjemna 🙂
Agnieszka K., fajnie razem wyglądają! Mnie tez oko cieszy jak dzierzawczyni z rudym się zaczyna coraz bardziej dogadywać 🙂
Windziakowa, o matko matko, dziękujemy :kwiatek: sto lat w zdrowiu dla kopytnego 😅

A ja wczoraj skorzystałam i przed wyjazdem w delegacje wsiadłam na mojego Rudziszona. Trochę się obawiałam co wymyśli, bo ostatni raz chodził w środę k tez ta lonżą była dość...z mała ilością dogadania 😁 wzięłam na lonze najpierw, koń anioł, wsiadłam jeszcze grzeczniejszy. W końcu była to jazda na której aż nie chciało mi się zsiadać. Chyba jednak widzę nadzieje, ze coś na zawodach zaprezentujemy 😂

My też z Imagio chętnie dołaczymy do Waszego wątku 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
28 lutego 2019 08:32
Tatanka A cóż to za dżentelmen? Napisz o nim coś więcej i oczywiście witamy!  :kwiatek:
A ja wpadam tylko powiedzieć, że My na jakieś 8miesięcy jesteśmy zdyskwalifikowane ze startów, zawodów... Jestem załamana 😵
Co sie stalo?
faith, pw  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 lutego 2019 21:00
Tatanka, widziałam Was ostatnio na stronie ad astry. Ten koń jest przeeeeeeepiekny 😍
Windziakowa, o masz, co się stało?!
Hermes, napisałam pw.
To niespełna 6 letni wałach oldenburski 🙂 spore i silne konisko, ogólnie jest takim wielkim miskiem, który nie zawsze ogarnia swoje "malutkie" ciałko 🤣 generalnie bardzo miłe stworzenie 💘 pracujemy tak na prawdę dopiero od lipca, więc wszystko przed nami  🏇
Hermes, dzięki  :kwiatek: 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się