produkty ANKY

szczerze to co oni maja wymyslac.... ilez odcieni ...
Żółty jeśli nie okaże się żarówiasty to nawet fajny.
Przymierzałam się na wiosnę na jakiś nowy komplecik, ale średnio mi się podobają, ciemny granat ładny, ale mam już night blue :/
żółty jak dla mnie okropny, bardzo tandetnie wygląda. Mineral blue podobny do gluf stream. Może pale gold albo brąz mi przypasuje, takich jeszcze nie mamy w szafie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 12:45
Ten brąz jest bardzo ładny.
kurczaki .. bez szału ta kolekcja ..nic zakakującego ....słabo 🙁
Ale bezszał 😲 juz myślałam, że jakieś świeże ładne kolorki. A wszystko to samo. Jedynie złoto może być ładne. Może żółty na karego...
Złoty może być fajny, brąz w sumie też mi się podoba. Jeszcze może Royal Blue, ale to bez większego przekonania. Generalnie na tych zdjęciach żaden z butów nie wyrywa, ale może jak coś zostanie do wyprzedaży to się skusze. Chyba, że złoto zrobi szał na żywo  😜

Edit:
Na Instagramie pojawiają się kolejne zdjęcia nowej kolekcji 🙂 Jasnoniebieski nie w moim typie, ale dorzucam screena.
Dziewczyny poratujcie mnie proszę! Poszukuję fotek blacka z wiosny 2018 (ten z złotym brokatem) koniecznie na koniu. Przeszukałam z 20 stron tego wątku i nic  🙁
Na instagramie anky_australia zdjęcie calej kolekcji.
miskaa niestety nie widziałam tam zdjęć z tym pasem.
vissenna   Turecki niewolnik
28 stycznia 2019 19:06
Mi się kolekcja podoba.
Mineral blue i ten brązowy (choć bardzo podobny do shitake). Żółty też ciekawy.
https://www.instagram.com/p/BtAmiIDFRjM/
No fajna ale mi na każdego to mało co pasuje 🙁 żółty jedynie.  Pomijam kolory ,które już mam.
Dziewczyny poratujcie mnie proszę! Poszukuję fotek blacka z wiosny 2018 (ten z złotym brokatem) koniecznie na koniu. Przeszukałam z 20 stron tego wątku i nic  🙁


http://re-volta.pl/galeria/album/7600
reins2006 niestety to jest waterdrop, a mi chodzi o ten  😕:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 lutego 2019 18:22
Żółty może być ciekawy  🙂 Chciałabym go obczaić na żywo
reins2006 jeśli chodzi o Granite to ja mam i mogę wysłać 😉
Miskaa ja mam Black Bird , ale nie jestem pewna czy o ten Ci chodzi (niestety nie mam lepszych zdjęć :icon_redface🙂





P.S to Zima 2018 więc nie ten :/

Mój jest czarny z miedzianym brokatem

No powiem wam szczerze, że kupiłam ten czaprak black z złotym brokatem i szybko odsprzedałam. Myślałam, że jak brokat to taki mieniący się, a to tylko taki jakiś materiał co odbija światło. Ja liczyłam na taki bling bling  😡
Ale wszystkie ANKY z brokatem takie są - efekt jest z bliska, z daleka nic nie widać (czaasem coś błyśnie przy jeździe w słońcu).
Dziewczyny, a kiedy zwykle wiosenna kolekcja wchodzi do sklepów? 😀
W niektórych sklepach już jest dostępna część produktów.  Myślę,  że  do końca miesiąca na pewno pojawi sie reszta.
CIACH!

Skracaj linki bo rozjeżdżasz forum!  🤬
Viss Mod
reins2006, skróć link, bo totalnie rozjechał forum.
sorry
Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał nad brązem z najnowszej kolekcji  😁

CIACH!

Proszę zkracać linki!
Viss Mod


Link skrócony:
https://www.facebook.com/watch/?v=396175021144334
Na ich instagramie są też takie filmiki z pale gold i czernią. Okrutni    🤣 🤬
Zeave podlinkujesz? nie mogę znaleźć. Jeśli chodzi o tawny brown totalnie przepadłam  😁 na insta znalazłam tylko zdjęcia, nie filmiki 🙂
anil22, - nic nie mów, bo chyba przepadnę w końcu na anky 😵 Po tym filmie chce go okropnie!
Precelek Matchy dressage wrzucili w swoich relacjach. Nie wiem czy da się podlinkować relacje?  😡
keirashara  😁 jest szał.
Fajnie jakby wszystkie tak pokazali.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się