Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Brzmi spoko 😉
Poszłam za ciosem i na dwa dni po tatuażu zapisałam się do piercera. Kolczyk chodził mi po głowie od dawna, a skoro już robię tatuaż to w jednym rzucie przebiję też ucho - jest to dla mnie o tyle istotne, że oddaję krew i chciałabym załątwić to w obrębie jedenj dyskwalifikacji  🥂
Wichurkowa   Never say never...
05 grudnia 2018 20:45
A u mnie nowości :-D w poniedziałek zadzwoniłam po termin a dziś już są  🏇 🍴
Ciekawy ten sztylecik!
Wichurkowa   Never say never...
06 grudnia 2018 10:10
Dziękuję  :kwiatek:
Voltopiry, w Was siła ! Szukam od jakiegoś czasu kogoś, kto ma w swoim portfolio ładny szkic dłoni ( w tym stylu), jadnak sama wypadłam z obiegu prac, artystów itp. Najlepiej Warszawa, Wrocław, z upartości gdzie indziej też dojadę. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?  :kwiatek:
aaga84, wracajac do pytania o tatuazyste w Warszawie - najmilej na świecie wspominam współpracę ze Staruchem podczas mojego pierwszego tatuażu, jeżeli nie masz wymarzonych dziwnych koncepcji to na pierwszą dziare polecam z calego serca.
Zapisalam sie do Karoliny Kubikowskiej i juz przebieram nozkami! Niech pol roku minie szybciej, no! 😀
Alabamka Katt Kot Tattoo?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2019 11:00
Hej! Jak wygląda sprawa z implantami w ciele, gdy trzeba zrobić badania typu rentgen/tomografia/rezonans ? Trzeba je wyciągać?
Dementek,, nie no w ogóle. Jak podczas badania Cię wsadzają do urządzenia wytwarzające pole magnetyczne, to co złego by się mogło stać z metalowymi częściami w ciele?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2019 12:00
Mi zawsze każą zdejmować kolczyki i inne metalowe rzeczy, dlatego się pytam.
Dementek, myślę, że post Alveaner, to była ironia 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2019 13:35
macbeth- No niestety, ja ironii wyłapać nie umiem, tylko biorę na serio.
Szkoda bawić się we wsadzanie implantu pod skórę, jak za jakiś czas musiałabym go wyciągać  🙄
Moja nówka z dziś na dobry początek roku  🙂
Jest i mój pierwszy na odwagę 😀 Totalny spontan ostatecznie wyszedł, w poniedziałek się zapisałam, w środę już był 🙂
aaga84, bardzo ładny 🙂
macbeth- No niestety, ja ironii wyłapać nie umiem, tylko biorę na serio.
Szkoda bawić się we wsadzanie implantu pod skórę, jak za jakiś czas musiałabym go wyciągać  🙄
mogą wywołać artefakty podczas odczytu wyniku, ale nic się z nimi nie dzieje podczas badania. Należy tylko poinformować o nich osoby wykonujące badanie. Podobno metalowe elementy mogą podgrzać się podczas MRI o maksimum 1 stopień. Właśnie robiłam MRI ze stalowym elementem i przeżyłam, wynik dostałam po 2 godzinach i obsługa była średnio zainteresowana, że to mam (w sensie że to norma).
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 stycznia 2019 11:31
espana- dzięki!
infantil dziara bardzo... życiowa i prawdziwa. Podobają mi się Twoje różne pomysły, tatuator Ci rysuje takie sztuki, czy znajdujesz gdzieś mniej więcej gotowe wzory i lekko przerabiasz?
Fokusowa dzięki! To zależy. Większość moich tatuaży to moje pomysły narysowane przez moją tatuatorkę. A niektóre to jej autorskie projekty, które mi się spodobały. Ten najnowszy to jej rysunek inspirowany Mariną Abramović  🙂 W każdym razie nigdy nie bierzemy gotowych wzorów. 
Dziewczyny kojarzycie kto w Polsce robi tatuaże w stylu one line ? Póki co znalazłam dziewczynę - Gaja tat, ale chętnie pooglądam też prace innych osób  :kwiatek:
chomcia, na poprzedniej stronie wstawilam moj tatuaż single line 🙂 robiony w Poznaniu - Ink von D ze studia Pewnie Że Boli Tattoo
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 lutego 2019 11:51
chomcia i jak tam, kontaktowałaś się może z Gają? Kusi mnie od jakiegoś czasu, jestem ciekawa jak z terminami u niej  😀
smarcik jeszcze nie, czekam na zapisy na czerwcowy Pzn, żeby nie jechać do Wawy  😁 Z tego co widziałam na insta teraz ma jeszcze jakieś wolne terminy w kwietniu, więc nie ma tragedii z czekaniem  🙂
mils   ig: milen.ju
28 lutego 2019 07:06
Szukam artysty, który zrobi mi tatuaż fineline z boku szyi/za uchem. Any ideas? Jeden, którego mi polecono do tatuaży fineline za uchem mi nie zrobi, na szyi też nie. Kolejny, którego znalazłam sama - to samo. 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 lutego 2019 07:25
mils opiszesz, na czym ten styl polega? Bo weszłam w jakiś artykuł, gdzie niby pokazywali te tatuaże, a tak naprawdę to były po prostu małe czarne tatuaże, ale zrobione w przeróżnych stylach!  🤔
A ja jadę na dziaranko! Do mojego ukochanego Surowca. Zaczynamy dziś udo...
kurczak_wtw pochwal się później koniecznie!  🙂 Mi się w głowie też pojawił pomysł na udo, więc jestem ciekawa!

A ja zapisałam się na 10 kwietnia, lecę dalej z rękawem, już bliżej niż dalej - chciałabym skończyć w tym roku  😀
Się pochwalę, właśnie rysuje a ja przebieram nóżkami. Jedno udo już mam całe
SOKÓŁ
Teraz będzie św Jerzy  🏇
mils, a Dorian Lehmann? On robi fineline, mam od niego 4 takie maluchy i mogę z całego serca polecić, ale wiem, że On nie robi za uchem, nie wiem jak z szyją 😉
mils   ig: milen.ju
28 lutego 2019 23:30
gabb do niego właśnie pisałam i nie zrobi mi w tym miejscu. 🙁 Zapytałam czy zrobi w innym, alternatywnym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się