trener

A ktoś do skoków w okolicach Marek?
oprócz p. Szmytkowskiego, choć chętnie na jego temat też poczytam opinie  :kwiatek:
Czy poratowałby mnie ktoś nazwiskiem trenera z okolic Częstochowy? Jestem tu tylko przez jakiś czas i zależy mi na paru wartościowych treningach. Będę wdzięczna  :kwiatek:
Polecicie trenera do skoków (poziom w zasadzie zerowy) w Szczecinie, dojeżdżającego?
Ania Wyszkowska 🙂
Czy w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim prowadzi ktoś ujeżdżeniowe treningi ? Czy jest ktoś na forum, kto jeździ obecnie w Stadzie ?
Widzę, że wątek trochę zamarł, więc pozwolę sobie podpytać o sensowną osobę, która prowadzi treningi skokowe na Mazowszu (okolice Aromeru).

Zależy mi na kimś, kto stawia na solidne podstawy ujeżdżeniowe, chętnie dzieli się wiedzą i potrafi to robić. Nie interesuje mnie skakanie „byle jak, byle wyżej”, a bardziej fajna praca w harmonii i rozluźnieniu, podczas której pojawi się coś do skoczenia. Chciałabym lepiej usiąść, otrzymać wskazówki jak pracować między treningami i cieszyć się fajną jazdą na koniu, który czerpie radość z naszej pracy. 

Jeżeli możecie polecić kogoś takiego, to dajcie proszę znać tutaj lub na PW.  :kwiatek:
Jak w tytule- poszukuję osób, które znają tego Pana (sędzia główny)- potrzebne info odnośnie tego Pana w kwestii nauczania przez niego jazdy konnej, opieki nad końmi itd. Będę wdzięczna za kazde info , moze być na pw oczywiście.  :kwiatek:
Jak w tytule- poszukuję osób, które znają tego Pana (sędzia główny)- potrzebne info odnośnie tego Pana w kwestii nauczania przez niego jazdy konnej, opieki nad końmi itd. Będę wdzięczna za kazde info , moze być na pw oczywiście.  :kwiatek:

Służę PW.
Czy mógłby ktoś wypisać listę trenerów skokowych w mazowieckim?  :kwiatek:
Radek Zalewski, Łucja Majka, W. Dąbrowski, Jan Ratajczak, Adam Nowak, Stanisław Przedpełski.. kto jeszcze?
Szukam trenera od ujeżdżenia; z możliwością jazdy na prywatnym koniu. Poznań i okolice. Nie mam na myśli szkółki w kilka osób, tylko profesjonalny trening. Jest szansa?  😡 👀
Oprócz tego co napisałaś , jest paru. Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak , Michał Kubiak , Zbigniew Dukaj . Marek Wacławik , Aleksandra Dąbkowska , Jarosław Płatos , Janek Kamiński , Bartek Szewczyk, Maciej Miros , Tomasz Patron,  😀 To tak na szybko
Smok10 dziękuje  :kwiatek: jakby ktoś jeszcze komuś przyszedł do głowy to proszę o informacje
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 kwietnia 2018 13:48
Sławek Przybysz
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2018 10:40
Odkopuję.
Czy we Wrocławiu znajdzie się jakiś dobry trener ujeżdżenia, który prowadzi treningi na swoich koniach? Możliwość startów byłaby zaletą, ale nie oczekuję tego przynajmniej do końca sezonu halowego.
Bliższe lub raczej dalsze okolice Warszawy- czy jeździ ktoś z Krystyną Dębską? Jak daleko dojeżdża? Lub może znacie kogoś kto dojedzie w okolice Siedlec? Treningi ogólnorozwojowe  :kwiatek:
Hej, czy możecie polecić trenera ujeżdżenia dojeżdżającego w okolice Radzymina? W związku ze zmianą stajni szukam kogoś, kto dojeżdżałby do nas 1-2 razy w tygodniu.
Nie mam dużych ambicji sportowych, koń jest po kontuzji i w słusznym wieku 😉 więc zależy mi na kimś, kto na spokojnie nas poprowadzi, na pierwszym miejscu stawiając dobro i komfort konia 😉
Ktoś coś?

Libella do mnie dojezdżała kiedys p. Beata Libera. Szczerze polecam 🙂
Archeo dzięki, przyjrzę się 🙂 gdyby ktoś jeszcze kogoś kojarzył, to poproszę info 🙂
Kasia Mydlak-Kowalska. Polecam
Luźno szukam trenera, bardziej ujeżdżenia do konsultacji ogólnorozwojowych w zachodnich okolicach Warszawy (25 km) Ktoś, coś?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 marca 2019 02:19
Libella, do nas przyjeżdża Małgorzata Smela 🙂
Pytałam już w wątku o pytaniach żółtodziobów ale może tutaj też coś polecicie? 🙂
Jakie polecacie akademie/zajęcia z trenerem na południu Polski (Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska) dla początkujących jeźdzców (poziom przed - BOJ), najbardziej zależy mi na doskonaleniu dosiadu i większym rozluźnieniu i równowadze żeby płynąć razem z koniem. 🙂
UnicornWitch, Agnieszka i Adam Susłowscy.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
19 marca 2019 12:24
UnicornWitch, Agnieszka i Adam Susłowscy.

Również gorąco polecam
Moona, Na_biegunach, dzięki za polecenie, obejrzałam stronę, porozmawiałam z panią i na pierwszy rzut oka mega mi się podoba, coś na pewno dla siebie wybiorę. 🙂
Czy ktoś może podać mi na PW numer tel do Urszuli Śliwy? Miałam numer ale przepadł razem z telefonem...
monsun   a gdzie cukierek?
26 marca 2019 17:15
Warszawa i okolice – czy miał ktoś okazję współpracować z Antoniną Stasińską? jak wrażenia, opinie?  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
26 marca 2019 17:17
monsun, była u nas w stajni głównym trenerem i fajnie widać było progres.
Szukam trenera (raczej w kierunku ujeżdżenia) z Warszawy w okolicy Starej Miłosnej, ktoś może kogoś polecić?  😀
Cześć,

czy mam szansę na znalezienie osoby, która podjęłaby się treningu mnie na swoim koniu? Nie jestem początkująca, ale do super jazdy dużo mi brakuje. Jazdy np 1,2 razy w tygodniu.

Okolice południowo-zachodniej części Wrocławia lub Wrocław

Cena- nie za miliony monet

Docelowo interesuje mnie współdzierżawa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się