Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Posiada może ktoś kod do pasi-konika? Jakikolwiek  👀
Posiada może ktoś kod do pasi-konika? Jakikolwiek  👀

2 strony wczesniej bylo, dzis ostatni dzien z kodem horse.christmas
Karutek wielkie dzięki  🙇  🙇
ktoś coś do konik.com.pl?  :kwiatek:
horseya -50% szczegóły na fb
-20% na starą kolekcje schockemohle w yard2
W Pasi-koniku kolejne wyprzedaże, podobno ważne do 11 marca 🙂
-50% na: kurtki, kamizelki, bluzy, termobryczesy, termobuty, czapki, rękawiczki zimowe, bluzki z długim i krótkim rękawem
Ma ktoś rabat do Winderena?
Ozłocę!
jest jakiś kod do beckersport?  :kwiatek:
-5% na wszystko w sklepie www.siodlarenka.pl
Można tam kupić m. in. karabinki, zapięcia do derek, taśmy, skórę, liny na metry, okucia itp. 🙂
-40% na edycję limitowaną (czapraki, nauszniki i koszule konkursowe) w sklepie Aperia 🙂
https://www.aperia.pl/pl/promocje
Czy znajdę gdzieś minimum - 20% na uvexa?  👀
Precelek w bergo jest -15%
dariamajka dzięki, mam 15% też w innych sklepach 🙁 szykują się większe zakupy dlatego szukam minimum 20%.
Ciekawa jestem czy rzucą jakieś promocje z uwagi na dzień kobiet 👀
Precelek, właśnie widziałam w Bergo promkę na dzień kobiet, podobno min. 20% taniej na różne produkty. 🙂
W Paddoku jest -10% Kod HOPO19 😀
Precelek, właśnie widziałam w Bergo promkę na dzień kobiet, podobno min. 20% taniej na różne produkty. 🙂

Klikam w te 20%  - i nie działa  🙁
Horsetown dzis - 15% z hasłem 8marca
W Salonie Pegaz bon na 100 zł (zakupy min 400) za rejestracje oraz dla wcześniejszych klientów  🏇
W koniku -15% do 12.03 z kodem 8konik  😍
Czy w jakimś sklepie obecnie łapie się Winderen w promocje?
W którym momencie można wpisać kod rabatowy u winderena?
Wybrałam podkładkę,wrzuciłam do koszyka, mam już tylko opcję pójścia "do kasy". A chciałabym skorzystać z kodu rabatowego  🙄
Obiś, jak wybierzesz tą opcję 'do kasy' to pojawi się miejsce na wpisanie kodu :-)
vanille Ooo, widzisz,ja uznałam,że na pewno tak na samym końcu to nie, bo tam tylko płatność  😁. To kończę zakup-dzięki  :kwiatek:
Ja też się często boję klikać w obawie, że nie będzie powrotu 😂 choć wiem przecież, że trzeba w międzyczasie zalogować się do banku albo wpisać numer kredytowej... no ale jakaś tam obawa zawsze mi towarzyszy więc doskonale rozumiem 😀
Czy komuś się rzuciła w oczy promocja na jakieś derki z jakiejkolwiek firmy i ochraniacze z Eskadrona?
W cavalloshop coś jest, bo mignęła mi reklama.
W Pasi-Koniku parę derek Eskadrona jest przecenionych, i czapraków też
Jarpol na fb ma wyprzedaż czaprakow derek i nie tylko ♥️
Czy w pasi-koniku działa obecnie jakiś kod  :kwiatek:?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się