Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Ktoś coś słyszał o stajni Equipo? Adres na stronie to chyba prywatny adres właściciela, a nie stajni, bo to centrum Łodzi.

EDIT: Equipo Equestrian Center konkretnie.
Sivrite
Link do ogłoszenia: http://tnijurl.com/7c80344fccef/
Milla, na razie pytań nie mam, i w sumie namówiłaś mnie bo tak ujeżdżeniowo bym chciała się dokształcić/naprawić 😀 Pojadę i zbadam sytuację, dziękuję  🙂
MagdaEs, nie pamiętam, to było już jakiś czas temu  😉

Co sądzicie o treningach w Stajni Neguero?  😀


Czy to jest tam gdzie te zakłady Grot?
Czy ktoś z Was próbował się dogadać ze stajnią np Zbyszko/Campoverde etc które mają fajną halę o użyczenie na kilka treningów? I jakie koszty Wam krzyknęli?
rudoslaw90 ze dwa lata czy trzy nawet temu w Zbyszko była taka możliwość. Skorzystać można było rzecz jasna w czasie, w którym hala nie jest używana przez ludzi z wewnątrz. Koszt był 50 lub 100 pln za godzinę (dawno temu i nie skorzystaliśmy więc się informacja zatarła). Czy nadal taka możliwość istnieje - najlepiej przedzwonić i zapytać. W Campo też była/jest taka możliwość ale najlepiej zapytać osobiście - to do niczego w końcu nie zobowiązuje, a informacje będą z pierwszej ręki.
Czy ktoś z Was próbował się dogadać ze stajnią np Zbyszko/Campoverde etc które mają fajną halę o użyczenie na kilka treningów? I jakie koszty Wam krzyknęli?

W zeszłym roku byliśmy w Salio. Nie pamiętam, ile dokładnie daliśmy, przedział między 50 a 80 za godzinę.
Co się stało ze stajnia Stara Kuźnia? 👀 
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lutego 2019 21:50
Hej, uderzam gdzie się da, bo prawdopodobnie zostałam oszukana przez internet. Czy ktoś jakimś cudem kojarzy Wiktorię Złotowską z Piotrkowa Trybunalskiego?
czy ktoś coś wie co powstało w Babicach koło Lutomierska? Przejeżdżając tamtędy widziałam jakieś zabudowania wyglądające na stajnię z halą, ogrodzenie też takie "końskie" było.  👀
czy ktoś coś wie co powstało w Babicach koło Lutomierska? Przejeżdżając tamtędy widziałam jakieś zabudowania wyglądające na stajnię z halą, ogrodzenie też takie "końskie" było.  👀
prywatna stajnia pani Łaszkiewicz
Jakiego kowala polecacie? Najlepiej dojezdny ok 100 km od Łodzi. U mnie kolejny kowal zawala sprawę, szukam specjalisty który wie co robi i nie trzeba go pilnować. Z dobrym podejściem, jeden koń jest "specjalnej troski".  🤔
Hej, czy ktoś z Was, Waszych znajomych lub nie mignęło Wam ogłoszenie, że szuka luzaka/pomoc do stajni? Interesuje mnie w sumie każda forma pracy przy koniach. Może być to jeden/dwa dni kiedy nie ma właściciela i jego konia trzeba polonżować. Może być to praca 5 dni w tygodniu, jeśli trochę dalej to z zakwaterowanie. Mogę wykonywać obowiązki luzaka/bereitra.
Wigorrr, Wiesz co, u nas przyjeżdża Piotrek Wieczorek i Jacek Stasiak i nam ładnie obaj konie specjalnej troski kopytowej wyprowadzili. Snycerza też polecają moi znajomi. Wszyscy dostępni w woj. łódzkim.

Dolorez00, Możesz przedzwonić do El Dorado w Brzezinach, swego czasu był szukany ktoś z głową i odpowiedzialny 🙂
Nie chodzi o kopytka specjalnej troski tylko konia, bardzo nie lubi kowali i mega się boi. W młodości kowal spuścił mu manto, niestety pamięta do dziś i boi się panicznie. Aktualnemu kowalowi odsadza się i wyrywa uwiązy, ostatnio uciekając przewrócił się na korytarzu... Dlatego szukam człowieka któremu się nie spieszy, cierpliwego i nie agresywnego.
Cezary Mikołajczyk lub Robert Snycerz
Cezary Mikołajczyk lub Robert Snycerz

Cezary od dawna nie bierze dodatkowych koni.
Wigorrr Bardzo polecam Mateusza Wichrowskiego. Nam uratował wszystko. Teraz jak nie mogę, to nie lecę jak przyjeżdża, człowiek ostoja spokoju.
[quote author=Kahlan link=topic=1096.msg2849850#msg2849850 date=1551800815]
czy ktoś coś wie co powstało w Babicach koło Lutomierska? Przejeżdżając tamtędy widziałam jakieś zabudowania wyglądające na stajnię z halą, ogrodzenie też takie "końskie" było.  👀
prywatna stajnia pani Łaszkiewicz
[/quote]

przejechałam się tam w międzyczasie, ładnie to się zapowiada. jest jeszcze kilka wolnych boksów.
Mateusz to bardzo dobry kowal, ale swego czasu chyba wziął na swoją głowę zbyt dużą ilość stajni. (to było kilka lat temu, wiec możne coś się zmieniło).
Podkuwał u mnie ze dwa, trzy konie, reszta werkowanie. Jak odpadała podkowa w niedługim czasie od kucia to trochę trzeba było się naczekać, aż przyjedzie ją podbić.
Misiaki, pytanie z innej beczki, czy wybiera się ktoś z Was na szkolenia:
1. https://www.facebook.com/events/400331047177222/ pierwsza pomoc z Elizą Niemczycką
2. https://www.facebook.com/events/352595832206016/ Jeździectwo naturalna początek z Kasią Jasińską.

Bo ja jadę na oba i jeśli ktoś by się chciał zabrać, żeby zaoszczędzić na paliwie to chętnie zabiorę 🙂
Kahlan- A jak z padokami? Przejeżdżam tam prawie codziennie I nie widuję niestety koni na padoku. Chyba, że padoki są niewidoczne od strony drogi.
pati, tak padoki są z drugiej strony, za stajnią. od strony drogi jest parkur.
Polecicie jakąś stajenkę dla konia na wczesnej emeryturze, tam gdzie będzie miał opiekę i wychodził na padok, najchętniej max 600 zł miesięcznie
kto zna konia Sir Qulester ?
A to nie był koń Ady Ostrowskiej z Bogusławic.
nazwisko Ostrowska przewija sie w necie przy nazwie konia, szukam kogoś kto zna go ,,ze stajni,,
Kogo polecacie do podjeżdżenia młodego ogiera? Kogoś kto przyjedzie do mnie w okolice Tomaszowa Maz. Koń spokojny do pchania i w sumie do nauczenia wszystkiego.
Polecicie jakąś stajenkę dla konia na wczesnej emeryturze, tam gdzie będzie miał opiekę i wychodził na padok, najchętniej max 600 zł miesięcznie


Stajnia Malwina za Aleksandrowem Łódzkim - cisza spokój 🙂
Gospodarstwo Rolne Sabela- idealne miejsce również na emeryturę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się