Końska Rewia Mody XIII (2019)

anil22, tak, wiem, że z najnowszej kolekcji, ale chciałam zobaczyć na żywo na Cavaliadzie i nie znalazłam. 😉
wątek zamknięty
tulipan, oczy mnie bolą 😁 Ale Szymek jest tak ładny, że i w reklamówce z biedronki by wyglądał super.
wątek zamknięty
tulipan, - trochę żarówka, ale jest czad! Taki kolor barbie, a na prawdę wam pasuje 😀
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
05 marca 2019 20:06
tulipan fajny kolor na taką szarówkę na dworze! A to nie jest jakieś archiwum X, wygląda jak z kolekcji Bloom, jaką to to ma lamówkę?  😲
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 marca 2019 23:12
Nowe szaty Księciunia już dotarły  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 marca 2019 06:27
lusia722, obłęd w ciapy!  😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 marca 2019 09:34
moon też jestem zachwycona, ale z panią Caball już tak jest, że czego się nie dotknie robi szał.
Jak się jej zostawi pole manewru to jest obłęd, miał być jeden sznurek i zwykłe podogonie i model Adamant, ale w trakcie realizacji i omawiania projektu ustaliłyśmy tak. Rozmiar jest 135, ale Pani Caball zapytała jak kucyk zbudowany wysłałam zdjęcia i podpowiedziała, żeby może ciut zabrać z obu stron na klacie, bo on trochę węższy i leży jak rękawiczka.
Także po raz kolejny jestem pod wrażeniem, bo naprawdę nie jest to koń standardowej budowy.
wątek zamknięty
lusia722, - o mamusiu, jak pięknie! 😍 Jak mnie facet z domu wydali, to Twoja wina, najpierw ochraniacze, teraz ta derka... prawda, że można bezczelnie zgapić? 😁
wątek zamknięty
lusia722, jest dosłownie jak na niego szyta! Wygląda świetnie
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 marca 2019 10:11
Na ochraniacze czekam z niecierpliwością, zamowilam tylko jedną parę i zobaczę czy to będzie na przody czy na tyły 😁
Miło, że się podoba. Jeszcze chodzi za mną jedna kolorystyka, ale czekam aż Pani Caball znajdzie materiał w tym kolorze.
wątek zamknięty
vissenna, na moje oko to nie Bloom, a Neonpink z bodajze jakiegos Next Generation 🙂

Ostatni Classic tak mi przypasowal, ze pol paki jest z tej kolekcji 😁

Dralon Plum


Atlantic:



Darknavy:



wątek zamknięty
lusia722, no klasa no!
wątek zamknięty
Nirv, super ten dralon, a atlantic na siwku szał 😍
wątek zamknięty
lusia722 Ale piękny zestaw  😍 😍
Nirv  Ale ta kolekcja jest obłedna  😍 sama kupiłam cottona plum i owijki i kurtkę z Pikeura . W końcu moj fiolet  😁
wątek zamknięty
lusia722, to ja dla odmiany zapytam - nie myślałaś, żeby zrobić trochę większy otwór na szyję w derce? Wydaje mi się, że wtedy materiał w okolicy łopatki mniej by się napinał.
wątek zamknięty
lusia722 szałowo, totalnie moje połączenie kolorów  😍

Nirv jak z fioletem mi nie po drodze tak ten dralon piękny  💘 Co to masz za ochraniacze (białe)?


W piątek na krakowskiej Cavaliadzie dorwałam taki czaprak:

Kojarzy ktoś z Was może czy dostanę gdzieś takie online? Nazwa z metki BabyStyle ale nic konkretnego nie znajduję (albo źle szukam  :hihi🙂.
wątek zamknięty
tulipan fajny kolor na taką szarówkę na dworze! A to nie jest jakieś archiwum X, wygląda jak z kolekcji Bloom, jaką to to ma lamówkę?  😲


Lamówka ciemny granat, prawdę mówiąc nie wiem jaka to może być kolekcja bo mnie do tej pory takie róże nie nęciły za bardzo  😁

tulipan, - trochę żarówka, ale jest czad! Taki kolor barbie, a na prawdę wam pasuje 😀


Najlepsze jest to, że prywatnie moim ulubionym kolorem jest czarny  🤣 A jak szaleję z kolorami to tylko na koniu  😂
wątek zamknięty
Widziałam na żywo nowe CS i szału nie ma. Szukam zieleni dalej.
https://www.facebook.com/750308724996378/posts/2668995793127652/
tulipan ale to super połączenia wszystko czarne i różowy czaprak. Bomba
wątek zamknięty
Blondek, wydaje mi się, że to jest czaprak firmy Jockey, ale z tego, co pamiętam to nie mieli swojej strony, a ich produkty można bylo kupić jedynie na takich większych imprezach jeździeckich. Pytałam ich kiedyś o stronę, jak stali na zawodach w Sopocie - wtedy nie prowadzili sprzedaży internetowej.
wątek zamknięty
Blondek, ja też kupiłam dla pluszaka :-D taki o
I chciałam spytać o to samo, bo czapraki tanie jak barszcz a bardzo fajnie wykonane, kupiłabym więcej :-)
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 marca 2019 09:22
tulipan jeśli jest pikowany w kwadraty to NG z 2014 Neon pink, cottony z klasycznych kolekcji mają to pikowanie o nieregularnym kształcie.
Moona nie wiem czy to nie jest kwestia tego, że kucyk się kręcił. Swoją drogą nie lubię dużych wycięć, bo wówczas derka spada mu na nogi albo zjeżdża w tył.
wątek zamknięty
lusia722, szaty są obłędne! 🙂 A i kucyk do schrupania słodziak. 😉 Doczytałam, że robione na zamówienie (myśłałam, że to derka z Eskadrona Heritage zimowego bo kolory podobne), kim jest ta mistyczna pani Cabbal, która takie cuda robi?

Blondek, piękna zieleń! 😀 Ostatnio zielenie i granaty to moje ulubione kolorki. 😉

Nirv, wszystko piękne, a ta fioletowa derka to cudo normalnie! 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 marca 2019 09:51
Caball to firma z re-voltowymi korzeniami, że tak powiem. Można się zapoznać tutaj
wątek zamknięty
Nirv, - nie dziwię się, to jedna z najlepszych kolekcji ever 😀 Fiolet mega i granat turbo elegancko!
Blondek, - bardzo ładna zieleń 🙂
tulipan, - mam to samo 😁 3/4 mojej szafy jest czarne, a dla konia wszystkie kolory tęczy.
lusia722, - no weź już przestań 😁 Bo powoli patrzę ile stoją nerki na czarnym rynku 😉
wątek zamknięty
vanille, czekam aż siwka straci kudły i przyodzieję ją w plum, spodziewam się mega wow 😀

anil22, ja też czekałam na fiolet długo, jak wcześniej były to ogólnie kolekcja i modele czapraków mi nie pasowały 😁

Blondek, Woof Wear Double Lock, kobyły raczej z tych średnio dbających o nogi, jedna kura na 4, a ochry całe, wrzucam do pralki i jak nówki 😍

lusia722, boska dera, aż chyba żałuję, że nie pomyślałam wcześniej o jakimś Caballu do moich Cooperowych szmat 🤔

keirashara, ja jestem zachwycona kolorami, na szczęście (dla wychudzonego portfela po tym classicu 😁 )  aktualnie wchodząca kolekcja do mnie kompletnie nie gada, więc porrfel może odżyje :p

Wygrzebany na Cavaliadzie Eskadron Ombre Smokingpurple? na pani Łosiowej 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
11 marca 2019 12:00
Nirv Szał! To jeden z ciekawszych, "nistypowych" czapraków Eskadrona w ostatnich latach. Na bogato, ale elegancko.  😍
wątek zamknięty
Nirv, mi też się podoba 😀 A co to za ogłowie?
wątek zamknięty
vissenna, dlatego nie rozglądam się za uszami/owijkami/kaloszami do niego 😁 tylko białe WW, ew czarne lub granatowe ochraniacze. Nawet mój facet (który bardzo cierpliwie znosi mój szmatoholizm 😁 ) powiedział, że ładna szmata i żebym brała   🤣  🤔

vanille, to Anatomic od Kawala, z wymienionym naczółkiem. Mam jeszcze drugie Kawalowe, składak na moje wydzimisię, uwielbiam ich! Super podejście do klienta, szybko i zawsze coś wyczarują pięknego  💘 (Wodze mam inne, ściorane, ukochane i nie pod kolor, ale tak je uwielbiam, że w innych nie potrafię jeździć.)
Tu Anatomic i ten mój Kawalowy składak 🙂
wątek zamknięty
Nirv świetny jest ten pad. 😍 sama polowałam na ten w odcieniu niebieskim.
wątek zamknięty
Nirv, - totalnie byśmy się dogadały szmatkowo 😁 Mi też nowy classic nijak nie podchodzi. Piękny ten pad, zazdraszczam! Nie myślałam, że gdzieś się DL uchowało.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.