ciąża, wyźrebienie, źrebak

Dostałem przed chwilą sms’a od brata, termin na 14.03


ogurek gratulacje !
rox   ogony trzy
09 marca 2019 21:00
ogurek, piękny obrazek 🙂 Gratulacje!
rox, Mnie też zauroczyła 🙂

ogurek ale pięknie! gratulacje 🙂
montana,ogurek gratulacje 🙂
u nas termin minął 5 dni temu, do wczoraj woda w cyckach, a dziś sprawa wygląda tak, do tego niemiłosiernie zapadała się na zadzie,więc nie ma wyboru-trzeba pilnować, ale coś czuję,że przeczołga nas jeszcze parę dni,obym się myliła i tylko dzisiejsza noc była nie przespana 😉


tajnaa, fajnie, że rudy ma towarzystwo 😀 Super jest ta klaczka,ma w sobie dużo uroku. Choć ja i tak jestem niewzruszoną fanką rudego 😍
Jest jest jest! 21:30, klaczka 💘
lardia, gratulacje!!
super! gratulacje! śliczna jest 😍
U mnie też jest,też kaczka godz 23;15 a wcześniej ponad godzinę pisałam że mnie przeciągnie 😂
Katrzyna K, hahaha, ale ruch w wątku 😀 Też gratulacje, super pajęczak 😍 jednak klacz okazała się łaskawa i zaoszczędziła Wam tych nieprzespanych nocy 😂
super! gratulacje! śliczna jest 😍
U mnie też jest,też kaczka godz 23;15 a wcześniej ponad godzinę pisałam że mnie przeciągnie 😂


Katarzyna K fajna ta Twoja kaczka  😉 Gartuluję udało się bez nieprzespanych nocy
lardia, Katrzyna K gratulacje  😍
Niech się maluchy zdrowo chowają.

U mnie pierwsza ma termin na 14-15 kwiecień.
A w ostatnim tyg marca ruszamy z inseminacjami  💃
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Katarzyna K wzajemnie! Widocznie ten wiatr z nich wywiał 🤣
Ale nocka w kąciku 💘
Pospamuje fotkami z rana i już oficjalnie:
She's the one, od Sandro Star (Lord Liberator x Sandro Z x Argentinus) po Vigo van Heywood Hz:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 marca 2019 08:46
Gratulacje dla wszystkich 😀 Ale się wysypało maluchów 😍
KatarzynK Tak przeglądam posty od wczoraj, trafiłam na Twoje zdjęcia klaczy i cycków i pomyślałam "jak dla mnie to wygląda, że to już", a dwa posty dalej już maluch  😍
Katrzyna K, Ja mówie, ze jak już takie mleko w obu cycach to JUŻ
Gratulacje dla "Mam" !!!!!
Katrzyna K, Ja mówie, ze jak już takie mleko w obu cycach to JUŻ
Gratulacje dla "Mam" !!!!!


no nie do końca niestety 😉 w poprzedniej ciąży kilka dni chodziła z soplami, po czym przez kolejne ostanie trzy dni mleko kapało regularnie, a co jakiś czasz wręcz leciało pod ciśnieniem.Miałam dość pilnowania tej baby, tydzień łaziłam nieprzytomna 😉
A tym razem ledwo co skończyłam pisać na forum,patrzę, a ona już ścieżki po boksie wydeptuje 😁

Edit:a tym razem napędziła mi stracha, bo pierwsza nóżka która się pokazała szła podeszwą kopytka do góry,a drugiej dłguuuuuuugo nie było widać, więc oczami wyobraźni źrebaka widziałam ułożonego na grzbiecie,z podwiniętą drugą nóżką,  główką i bozia wie co jeszcze.Wet poinformowany,już się zbierał, ale nie zdążył dojechać,bo mała zaraz po moich alarmach  była już na świecie.
Gratulacje !! Piękne źrebaczki  😍 Niech zdrowo rosną!
Ja nadal czekam i świruję.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
10 marca 2019 12:50
ogurek, pięknie 😀 Co się wykluło?
lardia, Katrzyna K, dziewczyny górą!
Jak miło poczytać dobre wieści  😍
Piąta klaczka w tym roku 🙂
Gratuluję, same piękności się rodzą  :kwiatek: 
Gratuluję wszystkich tegorocznych maleństw, coś pięknego! 🙂

Już chyba ostatni raz pokazuję się w tym wątku z moim śląskim dzieciakiem. Między zdjęciami jest różnica ok. 2,5 miesiąca 🙂 Zmienia się niesamowicie, wstawiam zdjęcia jako ciekawostkę. Pierwsze (nowsze) zdjęcie z wczoraj - młody ma obecnie 10 miesięcy.
Sosenka, kawał klocka będzie  🙂

A tak w ogóle, to do jakiego wieku źrebięcia ten wątek obowiązuje? 😉
rox   ogony trzy
10 marca 2019 19:13
Sosenka, ale przypakował 😀
tajnaa właśnie też się już kiedyś zastanawiałam.. co mają począć ci, którzy są wiekowo między wątkami źrebaków, a młodych koni, bo tam głównie zajazdki  😁 Nie ma się gdzie chwalić! 😂
Moja Księżniczka z dziś w 298 dzień ciąży.

tajnaa właśnie też się już kiedyś zastanawiałam.. co mają począć ci, którzy są wiekowo między wątkami źrebaków, a młodych koni, bo tam głównie zajazdki  😁 Nie ma się gdzie chwalić! 😂


trzeba założyć wątek"Brzydkie Kaczątka" bo w okresie przejściowym większość wygląda ohydnie 🤣

A to kilkunastogodzinna nasza dziewczynka Wichura - w taką pogodę się urodziła, że pokonanie trasy 50 m z domu do stajni było prawdziwą przeprawą 🙂
To kto zakłada wątek z "przedszkolakami"? 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 marca 2019 19:34
Jestem za  😅
rox   ogony trzy
10 marca 2019 19:36
Taak tak tak  😍

Katrzyna K, piękna  💘
Zdecydowanie brakuje takiego wątku.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
10 marca 2019 21:44
Dla mnie możecie zostać ze źrebakami w tym wątku przynajmniej do 3 lat!
Edit: język polski trudna być 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się