Bryczesy

Mnie nic nie zostawiają silikony. Ale to tak na stałe wam zostają te ślady i nic nie można z tym zrobić? Siodło we wzór silikonów z bryczesów? 🤣
larabarson, tylko na chwilę. Potem ten ślad znika. Mi ma pewno b vertigo i eurostary zostawiają ślad, equi theme i animo mniej.
Nope, nic nie zostawiają moje. Siostrze też nie.

Mnie nic nie zostawiają silikony. Ale to tak na stałe wam zostają te ślady i nic nie można z tym zrobić? Siodło we wzór silikonów z bryczesów? 🤣

To nic! Ja miałam nogę odparzoną w logo z silikonów raz. 😀 Skubaństwo zrobiło ze mnie żywą reklamę na 2 miesiące. :P
anai ja mam euro stary i mi nie zostawiają, mam też Schockemohle i też nic, RC Championow nie liczę, bo one na samych pośladkach nie mają silikonu.
Sivrite szok 😲 coś Ty robiła w tych bryczkach, że aż tak Ci nogę odparzyły? 😂
Sivrite szok 😲 coś Ty robiła w tych bryczkach, że aż tak Ci nogę odparzyły? 😂

Jeździłam. 😀 Krótki trening, godzina z hakiem po lesie. Tak coś mnie szczypało pod koniec, ale spoko, dojadę. A w domu odklejam bryczesy od łydki w kształt logowania leja. 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 marca 2019 06:23
Horze, HKM, Covalleiro też nic mi nie zostawiają na siodle.
Proszę o pilną pomoc! 😀
Pytania do posiadaczy fair play-ów.

1. Jak rozmiarowo? Pikeury noszę 34, spooks sx, ale są ciut małe. Na codzień spodnie 34/36. Co brać z FP?

2. Do posiadaczy BIAŁYCH. Czy prześwitują? 🙂

Inne info też baaardzo miłe widziane.  :kwiatek:
Jak jest z rozmiarówką Horze? Nie mam nic w sklepach stacjonarnych, a nowe jeansowe w Bergo wyglądają fajnie i kosztują niedużo (jak na bryczki). Skoro w Pikeurze noazę 42 ( czasami 40), to w Horze celować rozmiar niżej?
_Gaga,
wszystko zależy od modelu. Zamówiłam horze bo były w super cenie i musiałam odesłać bo leżały beznadziejnie ( ciasne w łydkach, duże w pupie i wysoki stan nie był w ogóle wysoki). Później przymierzyłam w sklepie stacjonarnym z 15 różnych par różnych marek i tylko Horze mi podeszły (inny model) i okazało się, że leżą zupełnie inaczej niż poprzednie i wysoki stan jest wysoki, w łydkach nie są tak ciasne. Zapiąć zapięłam się w 3 różnych rozmiarach, ale wzięłam ten środkowy. Więc w sumie trudno coś doradzić 😉
Przez przypadek (maraton nocnych marków mnie dopadł w Equishopie  :lol🙂 zakupiłam Pikeury lucinda grip, byłam ciekawa materiału ale widzę, że to ten sam co w gripach euro stara. Przymierzyłam i zostawiam ale póki co nic nie przebije leginsów Schocke pod względem wygody.
_Gaga mam 2 pary bryczesów Horze, "normalnie" noszę rozmiar 46 ( 😡 no gruba jestem)

- Nordic Performance  😍 - mam w rozm. 44 i jest spoko, nigdzie nie zjeżdżają, nie cisną, nie wiszą
- Grand Prix Thermo - mam r. 44, wiszą wszędzie, weszłabym  w 42....

Chyba bym zaryzykowała rozmiar mniejsze, niż masz z Pikeura
_Gaga, jeśli to są Grand Prix to na bank rozmiar mniejsze. Inne modele nie mam pojęcia.
Ktos sie orientuje w rozmiarowce PE? Rozmiary sa: 24”, 26”, 28”, 30”, 32” 34”, jest tabelka niby, ale ciekawi mnie jednak jak w rzeczywistosci wypadaja  🤔
Nirv ja mam z 5 par bryczesów z PE, każda para jest inna 😀. Normalnie nosze rozmiar 36 z Pikeur a PE mam 26 ale takie dopasowane. Jak materiał jest nierozciagliwy to raczej 28. Rozmiarówka to obwód w pasie w calach. Rozmawiałam z nimi tyle razy i odsyłałam złe rozmiary, że ogarniam już na pamięć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 marca 2019 08:36
Poszukuję ciemno zielonych bryczesów, najchętniej z sylikonowym lejem :kwiatek: Ktoś coś widział ciekawego? Horze Joanna odpada, bo mi nie leżą.
Od pewnego czasu też chodzą mi po głowie butelkowo zielone bryczesy. Może ktoś coś widział?
draskaeb montary np
ola8719 idealnie bo Montar to jedna z moich ulubionych firm i szyte na mnie ;-) Dzięki wielkie
Zobacz w sklepie parkour w Kielcach. Ja tam ostatnio montary po 350 zł kupowałam  😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 marca 2019 10:22
Ktoś coś wiecej :kwiatek: Bo tych zaproponowanych przez ola8719 jakoś znaleźć nie mogę w necie, a do tego kolor nie taki, za chłodny.
Znalazłam HKM Cargo, ale nigdzie już ich nie ma :/
Moon   #kulistyzajebisty
02 kwietnia 2019 06:49
Dla ciekawych bryków Premier Equine  😉

Skusiły mnie ostatnie promki i zaryzykowałam, nabyłam :P
Model Celia - silikonowy lej, kieszonki z tyłu: https://www.premierequine.co.uk/sale-celia-gel-riding-breeches-c2x28134196

Najważniejsze - trzymają rozmiarówkę. Wzięłam odpowiednik "naszego" 34/36, a więc rozm. 24. Materiał akurat w tym modelu jest bardzo mało rozciągliwy, więc e... dopinam je na wdechu oraz będąc zgiętą w pół 🤣 Plus to, że nogawki mi nie dyndają to śmiem twierdzić, że jest to typowe 34 😉 Obstawiam, że biorąc rozmiar 36 lub 38 w pasie bym nie miała problemu, ale za to z nogawek miałabym dzwony 😉 Jeśli po praniu się deko nie rozejdą to sobie przesunę zatrzask w pasie u krawca i będzie ideolo  😎

Bryki wykonane są bardzo porządnie, jak wzięłam do ręki to jak dla mnie - jakość Pikeurów na pewno. Materiał wydaje się dość gruby (nie wiem czy nie będzie w nich za gorąco latem) ale też, przy kolorze jasnego brązu - w ogóle nie łapie brudu. (A już trochę w nich połaziłam po stajni i pociurałam je na myjce czy przesypując owies w paszarni)
Co mnie denerwuje - lej :P póki co (przed pierwszym praniem jeszcze) dość mocno się lepi do siodła, anglezując słyszę "ziiiit, ziiiiit!" 🤣 ale, co ciekawe - nie zostawia w ogóle śladów na siodle, jak w przypadku choćby gripów Pikeura, które po dziś dzień, mam je ponad rok i mimo ciurania, prania, dalej zostawiają mi odciśnięcia na siodle. Pure magic, no :P

Jakby kto chciał, to poniżej wrzucam rozmiarówkę "po naszemu" bo sporo ludzi mnie pytało jak rozmiar dobrałam 😉

36 - 24" (i tu różnie wypada, niektóre źródła i modele jadą od 34 a niektóre od 36, pewnie stąd całe zamieszanie)
38 - 26"
40 - 28"
42 - 30"
44 - 32"
46 - 34"
Heej, nie moge nic znalezc w lupce... czy ktos mógłby podzielic sie opinia o bryczesach ELT ? Model Niva, cena bardzo kusząca ale nke wiem jak z jakością?  🏇
grando_, Modelu Niva nie widziałam. Może to jakaś inna linia.... Szarpnęłam się na modele: Fun sport silicone i Microsport (jakoś tak), linia ekonomiczna. Bardzo wygodne i fajnie skrojone, dobrze mi się w nich jeździ - niemniej jednak, trwałości im nie wróżę. Silikonowe zaczynają się trochę jakby "rozciągać", a w zwykłych tu i ówdzie szew poszedł. Mam je pół roku. Ale wiedziałam o tym - no i cena była dobra.
Szukam bryczesow ciemnych tzn czarne granatowe grafitowe itd z jasnym lejem np szarym beżowym itd
Coś w stylu lucinda contrast ale już nigdzie nie mogę znaleźć rozmiaru

Może coś znacie z jakiejś fajnej firmy ?
Szukam bryczesow ciemnych tzn czarne granatowe grafitowe itd z jasnym lejem np szarym beżowym itd
Coś w stylu lucinda contrast ale już nigdzie nie mogę znaleźć rozmiaru

Może coś znacie z jakiejś fajnej firmy ?


Na amazon.de masz te Lucindy [url=https://www.amazon.de/Pikeur-Lucinda-Kontrast-Schwarz-anthrazit/dp/B0161FKW8W/ref=sr_1_13?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=BQ3OO55OAXUN&keywords=pikeur+lucinda+kontrast&qid=1555271446&s=gateway&sprefix=Pikeur+lucinda+contr%2Caps%2C277&sr=8-13]Klik[/url]
Izkadul, zerknij na Covalliero Techno.
[quote author=grando_ link=topic=217.msg2859742#msg2859742 date=1554889261]
Heej, nie moge nic znalezc w lupce... czy ktos mógłby podzielic sie opinia o bryczesach ELT ? Model Niva, cena bardzo kusząca ale nke wiem jak z jakością?  🏇
[/quote]

Miałam je i od razu sprzedałam, Niva były bardzo sztywne i w ogóle jakieś takie nieforemne, jakby nie przystosowane do tego, żeby w nich siadać  😀 Microport za to przyjemne i wygodne
Ma ktoś bryczesy Elt Hope? Chyba zamarzyły mi się jeansowe 😀
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 maja 2019 13:02
draskaeb,
a mogłabyś rozwinąć się, co do modeli PE i rozmiarówki?
Mnie najbardziej chodzi o te:
https://www.premierequine.co.uk/talia-full-seat-gel-ladies-riding-breeches-c2x28520350
i o te:
https://www.premierequine.co.uk/stella-ladies-full-seat-gel-riding-breeches-c2x28917020
Może miałaś z nimi spotkanie?
Kupiłam i objeździłam horsen.
Dawno nie miałam wygodniejdzych bryczek!
Mają to, czego brakuje innym- miejsce na kobiecy zadek i biodra. Do tego dobrze dopasowane w talii- stan ani wysoki, ani niski- 1 cm nad pempkiem z przodu.

Nie wiem jak będzie z ich trwałością ale wykonanie, wykończenie krój i design jest super. Lej silikonowy na razie też.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się