co na prezent?

Coś do auta? Podkładka pod laptopa składana, można korzystać z lapka leżąc? Strój na fitness?
Oo, podkładka byłaby spoko. Poszukam jakiejś.
Stroje ona ma , i to jakie. Szkoda, ze ich nie używa  😂
Szukam fajnej planszówki dla 5 latka. Nie za trudnej, ale nie nudnej, żeby można było z rodziną zagrać. Ktoś coś? 😀 Mi przychodzi do głowy tylko super farmer 🙂
Szukam fajnej planszówki dla 5 latka. Nie za trudnej, ale nie nudnej, żeby można było z rodziną zagrać. Ktoś coś? 😀 Mi przychodzi do głowy tylko super farmer 🙂

Ja polecam Dzielne Myszki, dorośli bez dzieci bawią się przy niej równie dobrze 😉 I jest od 4 lat.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 marca 2019 08:45
Poszukuję pomysłu na prezent dla promotora. Wymęczyłam ją przez te 5 lat (twierdzi, że nikt jej w życiu tak nie wymęczył jak ja  😂 ) i chciałabym, żeby to było coś super. Kobieta, po 40, filolog. Książek, piór i innych takich kupować nie będę. Jak broniłam licencjat to dostała ode mnie filiżankę, taką o:


i bardzo się podobała. A teraz kompletnie nie wiem co kupić  🤔 Ktoś coś?  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2019 08:48
Flaszkę, flaszka zawsze spoko. No chyba, że to tylko u mnie jest takie zboczenie, czego absolutnie nie wykluczam.

A czemu nie pióro lub długopis?  👀
majek   zwykle sobie żartuję
27 marca 2019 08:49
A bizuterie nosi?
To jest taka rzecz, ze nawet jak nie nosi to jakby cos to latwo schowac, a milo sie robi, jak sie czasem wyjmie...  😁
Jakas broszka czy bransoletka (mozna wygrawerowac `dziekuje` od srodka.)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 marca 2019 08:52
smarcik, u mnie też flaszki często, ale akurat jej to nie bardzo :/ dlatego mam taki problem. A pióra i inne - no generalnie filolodzy mają tego w pizdu i dostają przy każdej okazji.

majek, nosi. Poszukam czegoś! 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2019 08:56
No fakt, nie pomyślałam. Ja tam bym się ucieszyła z ładnego pióra. Zamiast kolejnej flaszki  😵

Lilou ma teraz takie bardziej stonowane wzory biżuterii, na których można coś wygrawerować. Np bransoletka z piórem  😁
LAST MINUTE!
Za godzinę jadę do teściowej. Muszę kupić jakiś prezent na dzień matki w galerii handlowej. Macie może jakieś pomysły inne niż kwiatki i wino?
Książka?
moze ktoś podsunie jakis pomysł ? za miesiąc idę do znajomych na impreze z okazji 30-lecia pożycia małżeńskiego, nie mam zielonego pojęcia co kupić, coś do domu nie za bardzo, w Polsce maja urządzony dom, mieszkają i pracuja w Anglii, co im tam by sie przydało nie mam zielonego pojęcia, zainteresowania całkowicie różne, a prezent z takiej okazji to raczej dla obojga powinien być.
blucha hahaha ja mam taką imprezę w sobotę, też 30 lecie małżeństwa 😀 i pomysłu zero! Przejdę się do jakieś Homli, może coś znajdę...
A 30 to nie jest perłowa? Ja bym celowala jednak w cos do domu.
A to?
no ładne, ale raczej ucieszy sie tylko jedna strona 🙂 kolebka napisz co wybrałaś
blucha, - a jakiś karnet na coś do zrobienia razem? 🙂
Albo bon do jakiegoś sklepu - Empik albo TKMaxx
Właśnie, musisz coś więcej powiedzieć dla kogo ten prezent. Z takich uniwersalnych to dla mnie biżuteria, perfumy, KRYPTOREKLAMA.... Pozdrawiam



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ... pierwszy post i już reklama... no proszę... Warto popisać najpierw o konisiach, a potem coś przemycać... aaaa, nie wiemy nic o konisiach... no be! DodoMod
Akcesoria do telefonu 😵 😂 Szkło hartowane na telefon 😂
Weź idź stąd. Nie umiesz w reklamę.
Ten zegarek jest świetny, twój mąż go pokocha: CIACH

Nie, nikt nie kocha spamu.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Spamer.
Pomocyyy!!!!
Jaki prezent dla teściów z okazji ich 60 urodzin? Organizuja większa imprezę, trzeba przyjść z czymś  👀 👀 👀
Dziewczyny, co się daje w prezencie z okazji narodzin dziecka? 🤔
Coś praktycznego, mate na podłogę dla niemowlaka? Przyda się każdemu.
Flygirl-ja kupiłam rożek do zawijania i zabawkę usypiająca.
HELP !! W NIEDZIELE mamy chrzest i mąż jest chrzestnym.
Kupiliśmy medalik i świece,tak mówiła mama dziecka, oraz mały prezencik dla starszej siostry,żeby nie było  ale czy oprócz tego musimy jeszcze włożyć do koperty,tak??? Jakie to są kwoty?Czy jest coś jeszcze ?? Nigdy w życiu nie byłam na chrzcinach....
majek   zwykle sobie żartuję
12 lutego 2021 11:12
Kolezanki syn obchodzi 18 urodziny, zostalismy zaproszeni na tort itd. Czy tak jak z chrzcinami i komunia jest jakis zestaw obowiazkowych prezentow, i w co sie powinno celowac?
Chlopaka bardzo lubie, rysuje komiksy wiec kupilam mu jakies wyczesane flamastry w roznych odcieniach skory 😉 to tak ode mnie (bo ja jestem ciocia od rysowania), ale czy jakies `standardy` sa? Czy np dorzucic mu karte podarunkowa albo cos?

Oni tam kultywuja staropolskie osiemnastkowe tradycje w stylu lanie pasem na goly tylek i piersza lufa wodki z ojcem.  🤔
majek, - imo flamastry są super pomysłem, nie wiem czy chłopak doceni kartkę, to już zależy od osoby. Pewnie sama lepiej wiesz 😉 Karta podarunkowa to spoko prezent, jak nie masz wizji, a tu miałaś. Ewentualnie jak karta to celuj w coś związanego z zainteresowaniami, nie taka ogólna.

Prezenty standardowe to często koszmarny niewypał, ja np. dostałam na swoją 18-stkę złoty łańcuszek z jakąś tam zawieszką, mam 25 lat i założyłam go raz. Na studniówkę, bo mnie mama zmusiła 🤣 Nawet nie pamiętam jak wygląda. Szczerze? Totalnie źle ulokowana kasa, czysty bezsens... nie noszę biżuterii, nie lubię jej, każdy, kto minimalnie mnie zna o tym wie. Ale i tak dostałam, bo "wypada", więc dobre 2k leżą gdzieś w pudełku w szufladzie i porastają kurzem. Najgorsze prezenty to takie, gdzie widzisz, że ktoś się starał i wydał większą sumę, ale na coś totalnie dla Ciebie nieprzydatnego, mnie to zawsze frustruje. Więcej radochy miałam z tego, że znajomi mi wpakowali prezenty w papier z Kubusia Puchatka niż z tego durnego łańcuszka 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 maja 2021 19:03
Szuka pomysłu na prezent dla zmarzlucha z początkami problemów reumatycznych. Chciałabym, żeby to bylo coś super i porządne. Ktoś ma jakieś pomysły? Mi całe życie za ciepło i nie ogarniam tematu :/
madmaddie, poduszka elektryczna to złoto. Są też koce elektryczne, ale nie miałam okazji korzystać
Mi kiedyś ratowały życie podczas powrotów ze stajni chemiczne wielorazowe podgrzewacze do rąk 😉
Edit🤔pam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 3 dni
Komentarz moderatora: Spam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się