Stajnie: kujawsko-pomorskie

vissenna   Turecki niewolnik
17 marca 2019 18:57
Czy w Bydgoszczy jest jakiś sensowny sklep jeździecki (Rekop mnie nie interesuje)?

Czy zostaje tylko Konik w Toruniu?  👀
Tornado?
Vissenna możesz spróbować Tornado na ul. Kozietulskiego, najpierw sprawdź ich stronę internetową - czy mają to, czego szukasz.
Moi Drodzy!
Czy mogę liczyć na opinie odnośnie Agrofood w Grabowcu?
Może polecacie również inne stajnie w okolicy Torunia?
Jak wygląda kwestia czystości w boksach, wypuszczenia na padoki, karmienie, hale itp?
Z góry ogromne dzięki!  :kwiatek:
Pytanko, czy ktoś korzystał z usług Pani Anny Nowakowskiej z Hippika Chełmża - chodzi o badanie kupno-sprzedaż, jakieś opinie, można polecać?
Kto jeszcze w rejonie świadczy takie usługi?
Pytanko, czy ktoś korzystał z usług Pani Anny Nowakowskiej z Hippika Chełmża - chodzi o badanie kupno-sprzedaż, jakieś opinie, można polecać?
Kto jeszcze w rejonie świadczy takie usługi?


Pani Ania robiła mi badanie kupno-sprzedaż w marcu 2018. Bardzo polecam, pomijając fakt że przyjechała do nas właściwie w przeciągu 2-3 godzin (więc udało się przebadać konia od razu zamiast jeździć kilka razy kilkaset km  :hurra🙂, do tego bardzo podobało mi się jej podejście. Koń został dokładnie sprawdzony a przy tym ja nie zbankrutowałam  😀
a.kaminska dzięki
🏇 🏇 🏇 ZAWODY 🏇 🏇 🏇

facebook

zapisy
Cześć,
szukam osób które mają konie w pensjonacie w stajni Olimpia. Jakie są wasze opinie? Skad dojeżdzacie?
Co byś chciała wiedzieć? W Olimpii jestem już prawie rok 😉
Dzień dobry wszystkim, za kilka miesięcy przeprowadzam się do Polski i będę potrzebowała pensjonatu dla dwóch klaczy oo. Interesuje mnie linia Płock - Włocławek.
Będę wdzięczna za każdy namiar. Wyjechałam kilka lat temu i jestem mocno nie w temacie.
Na pewno znajdziesz bez problemu. Trochę stajni jest, niektóre fajne.
Na fejsie są grupy koniarzy z Płocka, np. ogłoszenia jeździeckie Płock i okolice,
na pewno są i z Włocławka.
Np. koło Nowego Duninowa jest fajna.
halo dziękuję. Czy któraś z wymienionych to ta fajna?
A Bogucin (Fabianki)?
Ta koło Duninowa to Karolewo chyba. Taka "prokońska". Piękne trasy terenów.
Tę chyba mogę pośrednio polecić, skoro dziewczyny zorientowane na full wypas dla konia(!) dojeżdżają aż z Płocka.
Koło Kowala/i też są.
I tam gdzieś była stadnina arabów, nie wiem co teraz tam się dzieje.
Michelin to typowa "miejska" stajnia, z małą, solidną halą.
Tzn. tam są pastwiska, ale używane są tak sobie. Bywał tam ZT dla klaczy.
Znalazłam tylko Karolewko, okolice Białego Boru, czy to ten? Chyba nie, bo to ponad 250 km od Włocławka.
Bogucin został mi kategorycznie odradzony przez dwie osoby, które wyprowadziły się do Michelina właśnie i tam też zadowolone nie są.



Sandra1983 znam Stajnię Czarne Mai Hampel i Stajnię Harier Oliwii Podgórskiej ze Smólnika.  Resztę tylko ze słyszenia, info z drugiej ręki. Napisz co chcesz wiedzieć.
Cześć,
Możecie mi poradzić gdzie można oddać kantary do naprawy w Bydgoszczy?
Szukam miejsca, gdzie będę mogła wrócić na nowo do jazdy. Uzależnienie jest jednak większe, niż mi się wydawało 😉
Interesują mnie stajnie do 50 km od Grudziądza. Zależy mi na odpowiednim poziomie nauki, a nie klepaniu tyłkiem w siodło w osiem osób po kółeczku, jeżeli wiecie o co chodzi. Ponieważ do tej pory mieszkałam na wschodzie Polski, to niestety nie mam rozeznania w stajniach w tych okolicach. Widziałam, że polecałyście kilka lat temu Czarne Błoto. Nadal jest tam tak super? A może byłoby bliżej coś godnego uwagi?

Pozdrawiam!

I liczę na odpowiedź 😉
Ercik, Stajnia pod Wierzbą w Owczarkach zaraz obok Grudziądza 🙂
Macbeth dzięki za odpowiedź  :kwiatek: na wątku trójmiejskim też zasugerowano mi tę stajnię, więc pewnie się tam niedługo wybiorę na rekonesans 😉
Vissenna możesz spróbować Tornado na ul. Kozietulskiego, najpierw sprawdź ich stronę internetową - czy mają to, czego szukasz.

Wspomnieliście Sklepie jezdzieckim tornado w Bydgoszczy ich strona to https://www.tornadosklep.pl ale czasem warto zadzwonic 737480948 bo czasmi mają coś na stanie a na stronie internetowej nie zawsze jest dostępne.
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Czy wreszcie skoncza sie kryptoreklamy tego sklepu? Za kazde kolejne wspomnienie bedzie ban.
Viss Mod.
[/center]
Cześć, szukam kontaktu do p. Zenona Brzozowskiego, hodowcy ze Starego Jarużyna pod Bydgoszczą. Będę wdzięczna za pomoc i kontakt na prv.
vissenna   Turecki niewolnik
03 kwietnia 2020 12:56
Cześć, szukam kontaktu do p. Zenona Brzozowskiego, hodowcy ze Starego Jarużyna pod Bydgoszczą. Będę wdzięczna za pomoc i kontakt na prv.


Zadzwoń do kogoś z KPZHK - powinni mieć numer 🙂

EDIT:  781982570
Cześć,
Czy orientuje się ktoś w pensjonatach z dobrymi warunkami dla koni w okolicach Torunia (padoki, czysto w boksach, dobre podłoże i warunki do jazdy)? Jestem z południa Polski i będę się przeprowadzać a niestety zupełnie nie orientuję się w stajniach w tych okolicach.
Będę wdzięczna za odpowiedzi i opinie🙂
Jeśli już było wcześniej podobne pytanie to przepraszam, nie mogłam nic znaleźć🙁
Podbijam pytanie, biorę się za przeglądanie wątku ale będę wdzięczna za polecenie pensjonatów wartych uwagi w Toruniu bo możliwe, że niebawem będę musiała jakiś wybrać. Cudów nie oczekuję ale ważne by była dobra opieka dla koni, możliwość chociaż paru godzin na pastiwku/padoku, hala i sensowne podłoże do jazdy, im bliżej Torunia tym lepiej bo doba i tak jest za krótka. Jakie są zakresy cen pensjonatów na tym terenie?
Magdzior wysłałam Tobie wiadomość.
Też chętnie podbije temat, jakie polecacie stajnie w okolicach torunia z hala, czystymi boksami i częstym padokowaniem 🙂 teraz sporo stajni pobudowało hale z tego co wiem więc może nie jestem na bierząco 🙂😉)
Czy w okolicach Bydgoszczy mamy jakąś kameralną stajnie, która nie prowadzi rekreacji?
Czy w okolicach Bydgoszczy mamy jakąś kameralną stajnie, która nie prowadzi rekreacji?


Stajnia Janowo Mlyn: https://ogloszenia.re-volta.pl/stajnia-janowo-mlyn/stajnia/2803/
vissenna do Danki niestety mam daleko, odpadają mi takie dojazdy, szukam czegoś bliżej Bydgoszczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się