produkty ANKY

CIACH!

Drugie upomnienie za nie skracanie linków w ciągu kilku dni!
Viss Mod

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dwukrotne upomnienie za nieskracanie linków!
Nie no ja muszę siwka dokupić,  żebym mogła szmaty kupować  😁 mi na karego nic nie pasuje.
anil Ja tam brąz, pale gold i obie niebieskości bardzo widzę na karym  😉 Sama pewnie się skuszę na któryś z tych dwóch pierwszych na skarognoadej.
Do mnie jakoś brąz na karych nie przemawia. Połowę szmat juz niebieskich mamy 😁 chociaż oba kolory mi się podobają.
Ja jakiś czas temu skusiłam się na chocolate, jak chciałam jakiś 'spokojny' zestaw i mi się podoba, także i ten mnie przekonuje. Pale gold pewnie bardziej do już trochę wypalonej słońcem wersji będzie mi pasował  😂
U mnie też niebieskości i granaty dominują, więc te odpuszczam na pewno  🤣
anil22, - brąz na karych jest super! Ja mam już 4 brązowe szmatki i bardzo lubię swojego konia w tym kolorze 😀
Za to nie przepadam właśnie za granatem na nim, no nie leży mi 😉
A mnie ten brąz zasmucił bo mam już anky sand, chocolatte i wood. Liczyłam, na jakieś ciepłe wiosenne kolory.  Żałuję, że nie zaszalałam w zeszłym roku i nie kupiłam corala.
Ale, za to żółty jest czadowy  😍 i Mineral Blue  😍 już je widzę na karym

Czy w którymś sklepie w Poznaniu lub we Wrocku idzie obejrzeć Anky? Kusi mnie brąz i pale gold, chętnie bym je zobaczyła na żywo.
We Wro to dobry koń będzie miał całą kolekcję
A mnie jakoś te mieniące się nie przekonują. może jak na żywo zobaczę to się zakocham. 😉 Za to te wibrujące kolory są cudowne, choć najlepiej będą wyglądać na siwkach i karych, a na mojej gniadej to chyba nie bardzo, ale może coś znajdę.
Za to wydaje mi się, że te pady są takie grube, porządne, dobrze się Wam użytkują?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lutego 2019 13:37
Light Gold a Pale Gold??? Ma ktoś może fotkę porównawczą? Czym się różnią?
keirashara w Poznaniu w Bruge będą, ale czekają jeszcze na dostawę kolekcji 😉
dairoxroxi, - dobre wieści 😎 Lubię ich sklep, nawet chyba mam jakąś zniżkę stałoklientową, będę akurat za tydzień i za dwa, to powinnam dać radę obejrzeć w któryś weekend.
minerwa, - dzięki!
Czy udało się którejś z Was dopasować inne owijki do Anky Ruby 2017? W Szmatoholikach podpatrzyłam bordowe owijki z klasyków Eskadrona, ale okazuje się, że nowa Ruby to zupełnie inny kolor niż stara, więc ani trochę nie pasują 🙄
vissenna   Turecki niewolnik
03 marca 2019 17:26
fin

poszukaj w kolekcji Busse z 2017 roku. Oni zawsze robią odpowiedniki ANKY do każdej kolekcji.

Edit: Znalazłam. opisane jako kolor czerwony: https://www.pasi-konik.pl/pl/p/BUSSE-Owijki-polarowe-Season/6533
vissenna, dziękuję, nie wiedziałam o odpowiednikach z Busse, przetestuję :kwiatek:
Dziewczyny polecam zajrzeć na niemiecki ebaykleinanzeigen. Znalazłam ostatnio sporo padów w cenach lekko śmiesznych.  W tym np. Z pierwszym pikowaniem w stanie idealnym.
Widziałyście jaka szykuje się edycja limitowana?  😍 😍 😍 😍
A gdzie można zobaczyć???
Na insta story od anky polska
Ten czerwono fuksjowy wygląda czadowo. 🙂 Fiolecik też bardzo fajny, reszta mnie nie porwała. 😉
Na insta story od anky polska

Możesz podlinkować?
https://www.instagram.com/stories/ankypolska/

Czy do padów Limited Edition są owijki? Z normalnego polaru, czy jakieś błyszczące/wężowe/itp?
Macie screeny 🙂


O nie 😵 przepadłam 😍
Ale szał!
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 marca 2019 12:53
Ja się jaram  😍 zwłaszcza bordo  💘
czy ktoś wie kiedy i w jakich sklepach te cuda będą dostępne?  😍
Prawdopodonie w kwietniu <3
vissenna   Turecki niewolnik
29 marca 2019 20:38
Ten fiolet!  😍
Jara się jak reaktor w Czarnobylu  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się