Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
16 marca 2019 02:13
Dziewczyny zostały wydobyte na świat w piatek o 12.30 🙂. Obie po 10 pkt., waga jednak 2450 i 2750. Podobne do nikogo 😉. Popłakały dopiero o północy i śpią dalej. Ale jak tylko moje zasnęły to kolejne na sali się budzi i tak po kolei.
Szpital na Polnej jak dla mnie bez zastrzeżeń i na oddziale poł-gin i na porodówce- wszyscy mili, uśmiechnięci, wiadomo że zabiegani ale ja w żaden sposób nie odczułam masówki.
Cenciakos, Gratulacje!!!!  🙂 Jak się czujesz?
Cenciakos, Gratulacje! 😅 :kwiatek:
A jak Ty się czujesz? Jakie mają imiona dziewczynki?
Cenciakos, gratulacje! Dużo zdrówka dla dziewczyn i sił dla Was  😅

Nam Blw nie wyszło jako takie, karmilam na orzemian, trochę łyzeczką, trochę do łapki. Kuba ma obecnie niecały rok, daję mu wszystko co może (bez grzybów np., cukru, mocno ostrego czy solonego). Jada z nami w restauracji pizzę czy gnocci. Je ją sam, pije sam wodę z doidy. Obecnie uczę go jeść łyżeczką i widelcem.
Cenciakos, gratulacje!! 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
16 marca 2019 07:32
Cenciakos, gratulacje!!!!! Witamy księżniczki na świecie.
Cenciakos, wielkie podwójne gratsy!!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 marca 2019 07:53
Cenciakos, juhuuu, brawo Wy!

Julie, Cenciakos pisała, że Apolonia i Marianna.

PS. Czy to oznacza, że w wątku zwolnił się jedno, czy dwa miejsca...? 😉 :p
Cenciakos - gratulacje  😅 :kwiatek:
maleństwo, faktycznie, dzięki za przypomnienie. 🙂

Dwa miejsca wolne, od sztuki się liczy. 😁
To kto się ujawnia?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 marca 2019 08:31
Julie, moja słoniowa pamięć się poleca 🙂
No chyba, że ash się liczy za jedno 😉
[quote author=maleństwo link=topic=74.msg2853114#msg2853114 date=1552722826]
PS. Czy to oznacza, że w wątku zwolnił się jedno, czy dwa miejsca...? 😉 :p
[/quote]
Nie martw się, Ty masz stałą rezerwację :P
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 marca 2019 09:40
Gratulacje!!!  😅
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 marca 2019 10:11
[quote author=maleństwo link=topic=74.msg2853114#msg2853114 date=1552722826]
PS. Czy to oznacza, że w wątku zwolnił się jedno, czy dwa miejsca...? 😉 :p

Nie martw się, Ty masz stałą rezerwację :P
[/quote]

Ta, wiem, przyzwyczaiłam się 😉

Ale wiecie co... Takie duże dziecko to jest wypas. Sama się obsłuży w WC, a teraz wreszcie zaczęła sama się bawić, polezie do pokoju, położy się z Lego na dywanie i gada... Czad. Jak to rano mąż powiedział, jeszcze ze dwa lata i będzie można się po pracy zdrzemnąć 🙂
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
16 marca 2019 10:33
Cenciakos gratuluję. Ale masz szczęście dwa za jednym🙂 Miałaś bliźnięta w rodzinie?
maleństwo, moje też już "duże", sam się bawi u siebie w pokoju, ale nadal niestety trzeba przewijać  😁
Cienciakos podwójne gratulacje!
Cienciakos gratulacje!!!
Dziewczyny ta promocja 3 za 2 Newbie jest też w sklepach stacjonarnych czy tylko przez Internet?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
16 marca 2019 13:18
Cienciakos gratulacje!!!
Cenciakos, podwójne gratulacje!!

Bawarka, w sklepach tez, ja wlasnie stacjonarnie sie obkupilam 🙂
O dzięki Dzionka to może dzisiaj podjadę. Chociaż dla dziewczynek ich rzeczy są o wiele ładniejsze niż dla chłopców...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2019 13:45
Cienciakos  ogromne gratulacje dla Was  😅 :kwiatek:

W przyszłym tygodniu mam wizytę u genetyka we Wrocławiu, bardzo proszę Was o kciukasy.  😡
W środę mam mieć także wyniki PaPy. Nie ukrywam lekkich nerwów, ale staram się myśleć pozytywnie.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 marca 2019 13:54
zabeczka17, podejdź do wyników Papy na spokojnie, pamiętaj ze to tylko statystyka.
Kciuki mocne trzymam i dawaj znać.

bawarka ja tez stacjonarnie skorzystałam z promo w Newbie 💃
Cenciakos, gratulacje! 😅

zabeczka17, trzymam kciuki. Tak jak pisze ash- do pappy trzeba podejść na chłodno.

Dziewczyny, czy w Newbie bywają lepsze promocje niż 3 za 2? Chociaż, że dla dziewczynek rzeczy są tam piękne a dla chłopców tylko bardzo ładne  😎

Co do rozszerzania diety to trochę już kiedyś opisywałam. Ja zaczęłam od jednoskładnikowych słoiczków warzywnych. Dany smak dawałam mniej więcej po 3 dni. Zaczynałam od 2-3 łyżeczek aż doszłismy do pół słoiczka. Po warzywnych słoikach warzywnych jednoskładnikowych wprowadziłam dwuskładnikowe, potem z owocowymi tak samo. Ja zaczęłam rozszerzanie przed 6 miesiącem, więc przez perwszy miesiąc nie zwiększałam ilości tylko mały jadł pół słoika dziennie, ale różnych smaków. Potem zaczęłam zwiększać ilość od pół słoiczka małego aż do całego dużego (190g). W międzyczasie wprowadziłam kaszkę. Teraz mały je na śniadanie i kolację kaszkę z dodatkami (różnie: owoce, jogurt itd). Na obiad je słoiczek 190g (najróżniejsze smaki: z mięsem, vege, rybne). Czasami dajemy mu coś ze stołu. Jako przekąskę często dostaje owoc.
zabeczka nie ma co się jednak stresować. Najadłam się nerwów, zrobiłam test i po ponownej ocenie ryzyka wyszło ono identyczne jak po samym USG. Wyszło na to, że lekarka miała rację, ale nie powiem, mocno odetchnęłam po tej informacji.

Poczyniłam pierwszy zakup, komodę 😀 Muszę zacząć powoli ogarniać całą resztę, bo czas tak mi szybko biegnie, że zaraz się okaże że z połową nie zdążę.
Cenciakos Gratulacje!!! 😅 😅


Wrocilam wlasnie z zakupow ciuszkowych dla P. Oczywiscie mloda byla ze mna i najwiekszym hiciorem sa rzeczy z interaktywnymi aplikacjami z cekinow. A bezowe sukienki z falbanami z bio bawelny spotkaly sie tylko z krotkim "no co ty, mamoooooo!"  😂 😂 Takze ten, cieszcie sie poki mozecie wolnoscia wyboru  😎
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 marca 2019 19:00
Pandurska, dokładnie, piona. Cekiny do przewracania rządzą
Jest Minnie, są cekiny, jest gut.
Wczoraj mieli sieyubrac na zielono z okazji dnia św Patryka, a tam w szafie głównie róż i fiolet...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2019 20:12
Kaarina D+A ash  Dziękuję :kwiatek:, staram sie jakoś to wszystko przetrwać, podchodzić spokojnie, czasami wręcz wyłączyć myślenie.
Najgorsze że wymioty niestety mi się nasiliły i praktycznie nie ma wieczora abym miała spokój. Cokolwiek bym nie zjadła  😫 Dzieciak daje mi w kość. 😜
Cenciakos podwójne gratulacje! 😅

My właśnie przeżyliśmy pierwszą imprezę urodzinową i bardzo ciekawa jestem dzisiejszej nocy, bo tylu wrażeń to chyba przez cały ostatni rok nasze dziecko nie doznało 😵
I ja się obkupiłam w Newbie.
D+A jeśli pobierzesz ich aplikację i założysz konto dostaniesz 25 zł rabatu łączy się to z 3 za 2.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się