Perfekcyjny makijaż

Graba.   je ne sais pas
14 lutego 2019 00:06
Ja zmywalam chusteczkami do higieny intymnej i tym w ogóle traktowałam oczy 😉
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2019 10:34
Gdzie w Polsce kupię paletę Jeffree Star Blood Sugar?  👀 To moje kosmetykowe marzenie od dawna i czas przyszedł żeby je spełnić.
Widziałam na allegro, ale cena zabija...  😵
W Polsce nie ma Jeffree Stara. Chyba Polska nie jest na niego gotowa 😀 Z Allegro balabym sie kupowac, bo moze byc podroba.

Busch co Ty gadasz, ja bym sie do Ciebie na jakis warsztat z brwi zapisala. Wszystko jest idealnie i powinnas byc wzorem jak malowac brwi! Pewnie kiedys pisalas, ale nie pamietam- pomady uzywasz?
vissenna   Turecki niewolnik
14 lutego 2019 11:09
W Polsce nie ma Jeffree Stara. Chyba Polska nie jest na niego gotowa 😀 Z Allegro balabym sie kupowac, bo moze byc podroba.

Nie ma podróbek tej palety, tego jestem pewna. Nie zapominaj, że mieszkam w kraju gdzie produkowane/sprowadzane są podróby wszystkiego co możliwe.  😉 Podróbki JS są, ale robią tylko pomadki w płynie.

Bardziej mnie zastanawia cena, ponad 100zł drożej niż oficjalna.  😫 Wiem, że mogę sobie zamówić z USA, ale przylatując do Polski nigdy nie wiem ile będę tu czasu. W zeszłym roku miałam być ponad 2 tyg, a firma ściągnęła mnie po 8 dniach... Do Turcji nie mogę zamówić, bo wysyłanie kosmetyków jest tu nielegalne.  😤
Martita   Martita & Orestes Company
14 lutego 2019 15:29
visenna To może niech u rodziny poczeka? W sensie zamówić wcześniej?
W piątek będzie restock na stronie JS'a. O której godzinie...chodzą pogłoski, że około 10PST. Ale jeszcze nigdzie oficjalnej godziny Jeff nie podawał(albo ominęłam). Sama czatuje na tę paletkę i będę kupować z oficjalnej strony, wychodzi znacznie taniej niż od pośredników(którzy właśnie dorzucają do przewalutowanej ceny paletki ponad 100zł).  Ewentualnie jeśli nie oficjalna strona Jeff'a to można czatować na BeautyBay, ale nie wiem czy tam też będzie restock, bo JS wspominał tylko o swojej stronie.
busch   Mad god's blessing.
14 lutego 2019 18:46
ashtray, wydaje mi się że na tym zdjęciu jeszcze byłam na etapie cieni do brwi Inglota (w liczbie mnogiej bo używałam dwóch: jednego takiego słabo napigmentowanego szarego (odcień 560) i na to brąz. Szary zawsze był ten sam, a brązy się zmieniały. Miałam przez jakiś czas taki lekko zrudziały, a potem taki chłodniejszy. Na zdjęciu ten chłodniejszy.

Potem się przerzuciłam na szary cień do brwi + konturówka do brwi w żelu. Pani w Inglocie mi dobrała odcień 16 i ja jak ten debil w nim długi czas chodziłam, mimo że jest dla mnie za ciemny. Poza tym  poszłam na całość jeśli chodzi o grubość i efekt był taki: http://re-volta.pl/galeria/foto/181173  🙄 A teraz niedawno się przerzuciłam na odcień 15. Muszę sobie samojebkę strzelić dla porównania...

Ale uwierz że żadnym ekspertem nie jestem  🤣. Mam nierówne brwi, więc po prostu odrysowanie kształtu nie wchodzi w grę, bo wtedy są niepodobne do siebie - muszę je poprawić, a to mi nadal nie wychodzi zawsze. Nie mam zdolności plastycznych i wciąż nie ogarnęłam, jak robić sobie brwi w powtarzalny sposób, więc czasami mam dzień ładnych brwi, a czasami dzień nieładnych brwi. I nie wiem nigdy jak te nieładne poprawić, więc po prostu chodzę z takimi jakie są  🤣

Jest i samojebka z odcieniem 15 konturówki do brwi w żelu Inglot 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lutego 2019 23:17
[quote author=ashtray link=topic=92900.msg2845652#msg2845652 date=1550141547]
W Polsce nie ma Jeffree Stara. Chyba Polska nie jest na niego gotowa 😀 Z Allegro balabym sie kupowac, bo moze byc podroba.

Nie ma podróbek tej palety, tego jestem pewna. Nie zapominaj, że mieszkam w kraju gdzie produkowane/sprowadzane są podróby wszystkiego co możliwe.  😉
[/quote]

Bzdura 🙂
Właśnie patrzę na Aliexpres na palę JS za 53zl z przesyłka.
Wiadomo podróbka, ale JEST.
Jak trzeba to wkleje wam screen
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 lutego 2019 07:47
czy ktoś wie, czemu tusz Pupy Diva's Lashes jest tak słabo dostępny? Wycofali go? 👀
bardzo się z nim polubiłam, trzepie mnie na myśl o wybieraniu nowego
Znacie jakis puder, ktory nadaje sie pod oczy? Najlepiej drogeryjny?
Martita   Martita & Orestes Company
16 marca 2019 17:41
hanexx Golden Rose sypki? Albo Lovely HD?
Lovely HD, Paese ryżowy, Ecocera ryżowy lub bananowy, Wibo ten słodki, jeden z nowszych, na śmierć zapomniałam nazwy.
Znacie jakis puder, ktory nadaje sie pod oczy? Najlepiej drogeryjny?


Właśnie Maxi zrobiła o nich filmik
Wlasnie mam ten ryzowy z ecocery i on na strefe T jest w miare ale na policzki juz za mocny nie mowiac o strefie pod oczami  😵 musze kupic cos mniej matujacego
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 kwietnia 2019 10:45
Szukam cienia do powiek (ale nie na powieki akurat)
warunki:
-musi być bardzo mocno napigmentowany (sleek, bourjois, większość marek z drogerii stacjonarnych odpadają)
-musi być szalenie trwały, tak by nie potrzebować bazy
-musi być matowy
-najlepiej by był zwykły prasowany/nie było ryzyka że zapcha
-najlepiej, żeby był pojedynczy (wtedy spokojnie może kosztować dużo) lub w małej palecie.
Myślałam o Pupie albo Nabli, ktoś coś?
👀
Szukam cienia do powiek (ale nie na powieki akurat)
warunki:
-musi być bardzo mocno napigmentowany (sleek, bourjois, większość marek z drogerii stacjonarnych odpadają)
-musi być szalenie trwały, tak by nie potrzebować bazy
-musi być matowy
-najlepiej by był zwykły prasowany/nie było ryzyka że zapcha
-najlepiej, żeby był pojedynczy (wtedy spokojnie może kosztować dużo) lub w małej palecie.
Myślałam o Pupie albo Nabli, ktoś coś?
👀

Glam Shadows? Mam jeden z tych jej turbo matów, ciężko po nim nawet palec domyć.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 kwietnia 2019 10:58
to te?
https://glam-shop.pl/pol_m_KOSMETYKI-GLAM-161.html

Pomyłka, "Turbo" są te prasowane pigmenty. Petarda, uwielbiam. Te mocno napigmentowane maty to "Power pigment", ale teraz widzę, że to jest 5 odcieni czerwieni tylko w tej formule...
Miałam też Babę Jagę i to był czysty węgiel, ich "zwykłe" maty też są dobrze napigmentowane. Miałam wrażenie, że tych najmocniejszych jest więcej niż te 5 czerwonych. 🙁 [url=https://glam-shop.pl/search.php?text=Power+pigment]Klik[/url]
Ogólnie mocno polecam te ich cienie, warto sprawdzić, czy to jest to, czego szukasz. Nigdy mnie nie zawiodły. Zwykły mat miałam tylko ten czarny, bo mam paletkę z innej firmy do dziennego makijażu, ale robił wrażenie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 kwietnia 2019 19:48
wyglądają fantastycznie, nie znałam tej firmy 🙂 Dzięki wielkie, wyczuwam większą paletkę! 🙂
wyglądają fantastycznie, nie znałam tej firmy 🙂 Dzięki wielkie, wyczuwam większą paletkę! 🙂

Nie bluźnij, to nasze, polskie, trzeba je znać. 😀 A do tego zajebioszcze, więc czego chcieć więcej? :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2019 14:06
Wiecie może do kiedy trwa promocja na kolorowe w rossmanie? 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
23 kwietnia 2019 14:42
Chyba do końca tygodnia  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2019 14:59
Dziękuję  :kwiatek: (bo wszędzie jest info, że od 19 kwietnia a nie ma do kiedy  :hihi🙂.

Jest w rossmanie coś ciekawego, na co warto zwrócić uwagę przy okazji promocji? Mam swoją nudną listę zakupów typu podkład, puder itp, ale może warto spojrzeć na coś mniej oczywistego?  😁
efeemeryda   no fate but what we make.
23 kwietnia 2019 16:14
smarcik tez szukałam tej informacji i gdzieś znalazłam albo do końca tygodnia albo do 30go co w sumie prawie na jedno wychodzi  😁
Ja kupiłam dodatkowo odżywkę do rzęs z long for lashes bo w tej cenie to się nigdzie nie znajdzie, całkiem spoko eyeliner za grosze, pomadkę oraz standardowo primer pod podkład z revlona. Tuszu czy podkładu i pudru używam z górnej polki, wiec tez w sumie nie wiedziałam co kupować  😂 Dziś zamówiłam jeszcze (vivat zamówienia online, kocham je), zapas odżywek do paznokci z evelina.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2019 12:34
Ooo to jest myśl, long for lashes! Zawsze chciałam a było mi szkoda kasy 🙂 dzięki  :kwiatek:

efeemeryda a na jak długo wystarcza takie opakowanie long 4 lashes? Bo widzę, że ma tylko 3ml  🙁
efeemeryda   no fate but what we make.
24 kwietnia 2019 12:55
7-8miesięcy lekko, a używam codziennie i nie żałuje  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2019 13:04
I rzeczywiście widzisz efekty? 🙂 używasz cały czas, czy tak jak napisali na ulotce wystarczy kuracja 6 miesięcy żeby osiągnąć efekt na dłużej?
-55% działa też online?!  😜
smarcik ja używałam tej odżywki codziennie, efekt był taki, że znajomi posądzali mnie o sztuczne rzęsy  😜
Teraz używam jak mi się przypomni, efekt taki wow jak na początku nie jest, ale są zdecydowanie dłuższe niż wcześniej. Używam +/- od roku.
Niestety powoduje przebarwienie skóry na taki ciemny, różowy kolor... trochę jak zaczerwienienie. Nie szczypie, nie boli, gdzieś czytałam, że jedna z substancji w tej odżywce może takie coś powodować, więc jak używam jej regularnie to kładę korektor na powieki - taki minus  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
24 kwietnia 2019 14:15
ja nie zauważyłam żadnych zmian na skórze, a też o tym słyszałam  😉
infantil
jeśli masz konto w Rossmanie to wszystko działa  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się