ciąża, wyźrebienie, źrebak

draskaeb, mam identyczne obserwacje 🙂
U nas dalej cisza.
draskaeb  obstawiam że do jutra powinna się wypakować już 🙂
domiwa Urzekło mnie to zdjęcie z boksu  💘
Donia Aleksandra Trzymam kciuki za szczęśliwe rozpakowanie  :kwiatek:
montana   małopolskie
18 marca 2019 08:13
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania, 21 marca pełnia, to się posypią.
U nas kolejny termin na 21.04. a już mamy duże wymię, niepokojąco wręcz :/
to u mnie odwrotnie 🙂 termin na 10.04 a wymion brak, normalnie nic, pewnie tak jak przy poprzedniej ciąży przeciągnie sobie do maja 🙁
Całe nogi z mleka, już nie wychodzi ze stadem. Wzięłam ją na spacer w reku.  Może dzisiaj się wypakuje 🏇
Donia Aleksandra to na pewno będzie dziś! trzymam kciuki!
Donia Aleksandra, będzie dziś!
Donia Aleksandra no to nas wyprzedzisz, bo u nas mleka ani widu ani słychu 😵
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
18 marca 2019 19:49
Całe nogi z mleka, już nie wychodzi ze stadem. Wzięłam ją na spacer w reku.  Może dzisiaj się wypakuje 🏇


Bedzie dzis! Musi 🙂
Dostałam kilka fotek od znajomego no i nie mogę się powstrzymać  😍

Jest chłopak! 6.40
Mamy nosa 😀 Gratulacje.
Zdjęcia dawaj!
Donia Aleksandra Gratulacje, prześliczny maluszek  😍
Dziękuje dziewczyny za kciuki i gratulacje 🙂
Cassalido ma się dobrze, jest bardzo silny. 30 minut po porodzie już stał , pewnie  jak na zdjęciu.

Ale przy samym porodzie stresowałam się bardziej niż przy moich własnych 😁
brzydal 🙂 a gdzie czerwona wstążeczka ?


no to jest! 12 dni po terminie, wszystko przespałam  😵
rox   ogony trzy
20 marca 2019 07:15
Donia Aleksandra, pestka, gratki  😍 😍 Dawajcie więcej zdjęć!
Ooo i się obie rozpakowały! 😀
Gratulacje dla mam! 🙂
W tym roku same murzynki się rodzą 😀
pestka Gratulacje! Ogierek czy klaczka?  👀
Klaczka Euforia śl po Dinar od Elaska po Lasso
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 marca 2019 08:27
Kurczę ale w tym roku wszystkim szybko idzie 😀 A gdzie te nieprzespane tygodnie? Gdzie codzienne zdjęcia cycków? Gdzie klątwy i obrzędy, żeby się dziewczyny rodzić zdecydowały? 🤣 😜
vissenna   Turecki niewolnik
20 marca 2019 09:25
Gratulacje! Oba maluchy brzydale  😀iabeł:

Kto następny?  👀
No właśnie w zeszłym roku wchodziłam tu jak do krainy dreszczowcow, a w tym roku wszystko łatwo i gładko. Ale to miła odmiana 😀
Kurczę ale w tym roku wszystkim szybko idzie 😀 A gdzie te nieprzespane tygodnie? Gdzie codzienne zdjęcia cycków? Gdzie klątwy i obrzędy, żeby się dziewczyny rodzić zdecydowały? 🤣 😜


Bo u mnie nic się nie źrebi 😀
U mnie dopiero 308 dzień ciąży, kobyule jeszcze nawet przez głowę ta myśl nie przechodzi. Termin mamy na 15 kwietnia, ktoś przed nami był.
No co Wy 😉 nie chciałam już spamować tu cycem, żebyście mnie nie pogoniły 😂 ale mój był 12 dni po terminie i po kobyle nic nie było widać.
A skoro chcecie to wczoraj ok 20 tak wyglądał cyc 😵
[quote author=zembria link=topic=57.msg2854188#msg2854188 date=1553070459]
Kurczę ale w tym roku wszystkim szybko idzie 😀 A gdzie te nieprzespane tygodnie? Gdzie codzienne zdjęcia cycków? Gdzie klątwy i obrzędy, żeby się dziewczyny rodzić zdecydowały? 🤣 😜


Bo u mnie nic się nie źrebi 😀
[/quote]
i u żabeczki hahahahaha
no właśnie 😀 😀 😀

Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Was nie zawiedziemy  😁
montana   małopolskie
20 marca 2019 14:06
Gratulacje !
Ja teraz wypatruje źrebaka po swoim ogierze, ale nie u nas, termin za 2 tygodnie.
Moja kolejna termin za miesiąc dokładnie. Tymczasem starszaki już mają paszporty ! Jestem pod wrażeniem działania naszego OZHK, opisane, zaczipowane, tydzień później paszporty listonosz przynosi, rewelacja !

Nasze pociechy

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/53769905_2314040145293008_2141677311777308672_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=8a6cde4c12eba066729229d8f72d3663&oe=5D092F13[/img]

Krótki filmik z Pierwszego Dnia Wiosny !



Czy moja ciążowa niespodzianka ma szansę na zastąpienie emocji, które były przy Brego żabeczki i u tajnej? 🤣 Tu jeszcze jest element zaskoczenia, bo nikt nie zna dnia ani godziny, nawet w przybliżeniu 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się