Końska Rewia Mody XIII (2019)

Pati2012, chyba kwestia szczęścia, ja użytkuję jeden Eskadronowy od 2014, poza tym że kolorem już nie przypomina oryginału (a była to kolekcja capri/darknougat i w sumie tylko dlatego pamiętam od kiedy go mam) to jest to najbardziej nieśmiertelny uwiąz ever  😎

Mi się od dłuższego czasu nie podoba nic. Chyba to prawda że jak ma się konia to są ciekawsze rzeczy na które trzeba wydawać kasę bo teraz to ja w sumie zredukowałabym kolekcję czapraków o połowę  🤣
Tego jeszcze nie pokazywałam, zeszłoroczna wiosna/lato i nieśmiertelne kwiatki, nadal żałuję że nie kupiłam sobie tego dralonu do kompletu bo jak dla mnie to na mojej kobyle jest to stypowy szał  😀
wątek zamknięty
leleiria co to za ogłowie?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Stawiam na ps of sweden  🙂
wątek zamknięty
kitty ma rację, to PS of Sweden Pioneer  🙂
wątek zamknięty
leleiria, piękny komplecik z kwiatkami, bardzo ładnie na niej to wygląda.
wątek zamknięty
Po ilu latach szmaty zostają wpisane do rejestru zabytków? 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 marca 2019 15:11
Burza, przeobłęd!  😍 😍 😍
To powinno być już pod ochroną - wara sprzedawać!  😁
wątek zamknięty
Moon, w życiu- to prezent od Mo B. a poza tym wygląda ciut podobnie jak deepblue/nougat który jest zestawieniem perfekcyjnym 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 marca 2019 15:14
Burza, dokładnie!
Dlatego jak wyszła zimowa kolekcja podobna do deepblue/nougat to obkupiłam się zawczasu by nie żałować<3 :P
wątek zamknięty
Moon, ja coś sie nie umiem odciąć od starych cottonów- od lat to moje ukochane szmaty 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 marca 2019 15:22
Burza, mam umierającego cottona toffee-gelb, zwanego pieszczotliwie toficzkiem, poprzecierany, wyciurany w największe upały z litrami potu, ale kocham go miłością wielką i jakoś ciężko mi się z nim rozstać, więc znam to :P
wątek zamknięty
Moon, ja coś sie nie umiem odciąć od starych cottonów- od lat to moje ukochane szmaty 🙂

Mam tak samo, moje ukochane cottony to nadal te z kolekcji schocko-orange (2005 rok :emoty327🙂
wątek zamknięty
Ja nadal mam brillianta Mocca/Ice z 2004/2005 roku. 😀
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
25 marca 2019 16:54
Ja co prawda nie jeżdżę już kilka łaaaaadnych lat, ale trochę szmat zostało i dogrzebałam się, że moim największym starociem jest cotton sky z 2007 roku. 😀
wątek zamknięty
Orzeszkowa, flygirl, grubo grubo!!!
Ja też najstarsze 2007
wątek zamknięty
Słuchajcie chodzi za mną czaprak i owijki full w kolorze bardzo, bardzo ciemnego brązu- taka mega gorzka czekolada, najlepiej nie z połyskliwej tkaniny - taki mat.
Może być bling bling jakie$.

Jakby ktoś coś takiego widział bede wdzięczna za linka.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 marca 2019 11:47
Caball swego czasu miał dostępny materiał w takim kolorze właśnie, potem był niedostępny, ale może znów go mają, warto zapytać 🙂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 marca 2019 11:57
kotbury -  to kolor - kawa była zdaje się z materiału orlando. Na stronie caball widnieje, że jest. Nie wiem jednak na ile on jest taki zimny jak gorzka czekolada bo w konfiguratorze nie wygląda aż tak ciemno.
Najlepiej zapytać ich o fotkę próbki. zembria masz jeszcze te próbki ? Ten kolor tam był wtedy jak zamawiałyśmy czy jego właśnie nie było?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 marca 2019 12:03
Tak, mam te próbki w domu jeszcze. Kawa to inny kolor, gorzka czekolada jest ciemniejsza i taka chłodna właśnie. Tylko, że jak jakiś czas temu pytałam o ten kolor to mówili, że nie wiedzą kiedy będzie dostępny.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 marca 2019 12:05
O widzisz, to może nie ma bo we wzorniku nie widać nigdzie gorzkiej czekolady.
Akurat "paczę" co by tu pogrzeszyć 😉
wątek zamknięty
Zawsze sobie wymyślę coś, czego nie ma, ha, ha.
Dzięki- obejrzę sobie na stronie u nich. Popytam.
wątek zamknięty
Orzeszkowa, flygirl, grubo grubo!!!
Ja też najstarsze 2007


Mój najstarszy to Niciak Hellblau, 2005?2006? rok 😁
wątek zamknięty
leleiria, - mega! Coraz bardziej podobają mi się te kwiatki i zaczynam żałować, że sama się nie skusiłam 🤣
Burza, - klasa jak zwykle 💘 Pięknie wam w tym połączeniu kolorów.

Ja jestem słaba, bo najstarsza szmata to derka z 2008 i pad beluga/flax z 2009. Pad jest niezniszczalny i brakuje mu tylko metki 🤔wirek:

A jak już odkurzamy starocie, to nici 2010 w wersji z cottonem i owijkami violet - moja zdecydowanie ukochana kolekcja:
wątek zamknięty
leleiria, bardzo ładny jest ten zestaw. Klasyczny kolor z zabawnym akcentem. Super.
Burza, pięknie się prezentujecie 😀
wątek zamknięty
kotbury, Pionier Horse ma w swojej ofercie taki ciemny, polyskliwy brąz - moja przyjaciółka posiada, na żywo piękny. Może akurat o to by Ci chodziło 🙂
wątek zamknięty
Już szukam. Choć chce mi się takiego matowegom

Z jarpolu jest czekolada dostępna ale ona nie jest taka mega ciemna...
wątek zamknięty
leleiria kitty dziękuje  :kwiatek:
Ogłowie cudne, czyli trzeba zacząć odkładać  🤣
wątek zamknięty
kotbury, - a czekolada lub tabacco od schockemohle? Jeszcze kojarzę kingslanda, br i hv polo w ciemnych brązach, ale nie pamiętam nazw.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
keirashara, derka 2008 to chyba i konia i mnie przeżyje 😀

anai, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.