sklepy internetowe

Lubię sklep Bruge za super promocje ale faktycznie jest tam problem z dogadaniem się telefonicznym. Miałam podobnie, też miała oddzwonić i cisza.
Szkoda, że wcześniej nie wyłapałam nigdzie tych opinii  😵

Skusiła mnie promocja, a teraz ani bryczesów, ani pieniędzy  👿

Mam nadzieję, że uda mi się je odzyskać  🤬
Z tym myślę ze nie bedzie problemu.
+ dla paddok.pl Super kontakt  😎 Pani zadzwoniła, błyskawicznie po skompletowaniu zamówienia i poinformowała, że brak rozmiaru jednego przedmiotu, który zamówiłam. Zaproponowała inny w nieco wyższej cenie, w kolorystyce, która mnie intersowała.

+ dla brego-shop.pl Szybko i fachowo, właścicielka służy radą.

- dla horsetown.pl Na zamówieniu i rachunku inny rozmiar, inny dostałam. Od tygodnia próbuję się doprosić o zamianę lub zwrot kasy..
Bardzo spóźniony, ale mega plus dla SIODLARENKA
Często coś łatam i przerabiam i wreszcie mam "kawałki" w jednym miejscu. A pani cierpliwie znosiła moje upierdliwe milion pytań. Polecam, na pewno jeszcze nieraz tam coś kupię.
Ogromne plusy dla:
Salon Miko i Dobry Koń
wielokrotne zamówienia, zawsze towar taki jak zamawiam i ekspresowa wysyłka z bardzo miłą obsługą  :kwiatek:  :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
09 kwietnia 2019 16:29
OGROMNY MINUS dla Parkursklep
Ignorowanie telefonów i maili, zero informacji o opóźnionym zamówieniu. Absolutnie odradzam, bo ten sklep to jakiś żart.  😵
ode mnie duży plus dla Zabookuj. Przy produkcie czas oczekiwania był podany 7 dni, a paczka została do mnie wysłana dzień po złożeniu zamówienia  😀
Ja także zostałem oszukany przez sklep Punkt jeździecki.
W lutym zamówiłem u nich towar (Hesta Plus Cynk), dostałem proformę i zapłaciłem kasę.  Otrzymałem informację o przyjęciu zamówienia. I na tym koniec.
Telefonów nie odbierają, na maile nie odpowiadają. Niedawno wygasła domena punktjezdziecki.pl, więc teraz już maili się do nich wysłać nie da.
Wysłałem do nich list polecony z potwierdzeniem odbioru na adres ul. Przyleśna 51F, 05-506 Wilcza Góra - dzisiaj wrócił z adnotacją "adresat wyprowadził się".
Czy ktoś zna jakiś aktywny kontakt?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
11 kwietnia 2019 14:55
Czy ktoś z Was może widział te końcówki /karabińczyki do ogłowia micklem albo skórzane paski . Zagubiłam jeden i potrzebuje zastąpić to.
Kiedyś widziałam te karabińczyki ale za nic nie mogę odnaleźć.
Gillian   four letter word
12 kwietnia 2019 06:33
Hej
Zamawiał ktoś z Rideawaystore?
Wrażenia, opinie?  :kwiatek:
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
13 kwietnia 2019 12:57
Gillian Wielkie dzięki szukałam tego drobiazgu i trafić nie mogłam :-) :kwiatek:
Kojarzycie, czy dostanę to w którymś polskim sklepie? Google mi nie pomaga.
Napisz do mnie  😉 może uda mi się pomóc
flygirl, zobacz w amigo, oni mają z cavalora produkty.
budyń 🙇
budyń 🙇


Ja chyba u siebie w sklepie mam od ręki, jeśli jeszcze Cię interesuje napisz na pw
[s]Nie znalazłam lepszego wątku wiec pytam tutaj. Co się dzieje z aukcjami na Allegro? Chciałam wylicytować legowisko dla psa, było za 1,50 i 4 dni do końca, żeby sobie zaznaczyć tą aukcje chciałam zalicytował raz, ale moja oferta jest cały czas przebijana 🤔wirek: czy są jakieś programy do nieustannego przebijania ofert? Nie wierze ze akurat w tej chwili co ja ktoś siedzi i licytuje, dodam, ze to nie pierwsza taka sytuacja  🤔[/s]

Edit znalazłam wątek o Allegro  :kwiatek:
Plus dla Spooks.de  😍 darmowa wysyłka do polski przy zamówieniach powyżej 49€, ekspresowe nadanie paczki i dostawa. Dodatkowo 15€ zniżki na zakupy po zapisaniu do newsletter-a. Miło się zaskoczyłam
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 kwietnia 2019 10:29
ogromny + dla konik.com.pl. Nie dość, że załapałam się na ekstra promocje, zamówiłam w poniedziałek a właśnie doszły paczki 😍
Ogromny + dla NTB, zamówiłam we wtorek, wczoraj o 11.30 był kurier 😀 Miałam paczkę w mniej niż 24h od zamówienia.
Minus dla animalii. Zamówione przeze mnie witaminy Eggersmana 10 kg doszły w popękanym w kilku miejscach wiadrze, poklejonym taśmą klejącą. O uszkodzonym opakowaniu nie byłam poinformowana. Z racji braku wzmianki oraz tego, że to produkt spożywczy minus dla sklepu.
Zgłaszałaś sprawę samej Animalii? Co powiedzieli?
Napisałam maila, na razie cisza.
rox   ogony trzy
06 maja 2019 10:40
kojot,  ja bym tak od razu nie obwiniała o to sklepu, bo prawdopodobnie wina może leżeć po stronie kuriera. Ja dostałam ostatnio paszę w takim stanie:






Kpina. Wszystko jak wyciągnięte psu z gardła.
rox o matko! I co Ty z tym zrobiłaś?  Ja to bym się zastanowiła czy w ogóle przyjąć taką paczkę, albo od razu przy kurierze telefon do sklepu  😵
Witaminy były w kartonie, zabezpieczone folią bąbelkową itd. także podejrzewam, że sklep to wiadro skleił, zapakował i tak wysłał.
Niezaprzeczalnie coś w którymś momencie zawiodło, ale i tak - pisanie czegokolwiek zanim sklep się wypowie jest trochę nie fair.

(Nie jestem pracownikiem/przedstawicielem sklepu, po prostu wiele razy robiłam tam zakupy i czasem zdarzały się jakieś problemy. Za każdym jednym razem rozwiązywane były idealnie - ekspresowo i mając na uwadze dobro klienta. Pod tym względem chyba nie znam lepszego sklepu, więc też ciężko mi uwierzyć, że ot, wysłali coś takiego specjalnie.)
Z kolei ja nie sądzę, żeby opakowanie zostało uszkodzone w trakcie przesyłki przez kuriera. Jak już wcześniej wspomniałam było solidnie zabezpieczone. Podejrzewam, że gdyby jednak pękło w trakcie doręczenie, wiadro nie było by sklejone taśmą, a po prostu pęknięte. Sklep jak na razie się nie wypowiedział, przesyłkę otrzymałam 25 kwietnia. Też wielokrotnie zamawiałam, do tej pory było wszystko ok.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się