Stajnie na Śląsku

Hej jest ktoś ze stajni ,, Koło lotniska,, w Bielsku Białej?
Piotr_48 jeśli mówimy o tej przy Strusiu to tam już nie ma prywatnych koni, jeśli w ogóle coś tam jeszcze jest... A jeśli o Karino, to też tam chyba jakaś resztka została
Piaffallo tak przy strusiu. Wiem że nie ma już tam prywatnych ale poszukuję  osób co stały tam 6 lat temu . Szukam inf o pewnej kasztance śląskiej i ogierze im ,, Karolek ( jakiej był rasy). Ktoś coś ?? Proszę o inf na priv dzięki.
Piotr_48 poszła prywatna wiadomość.
Nique dzięki
Słyszal ktos cos o herpensie na slasku?
Jakieś słuchy doszły ale bez konkretów - poza tym, że gdzieś na Śląsku padł koń podobno na herpesa.
A Ty coś wiesz?
nie ma wyników, więc pewności na 100% nie ma.
W Tychach padl podobno jeden i drugi ciagle chory.
A szczepicie lub macie szczepione konie?
rox   ogony trzy
26 marca 2019 14:24
W Kato od kilku miesięcy koń chorował, ale nie wiem jak się historia skończyła. Nie ma co ukrywać, że od kilku lat często się na Śląsku herpes pojawia, a tylko nieliczne przypadki wychodzą poza stajnie i jest o nich głośno  😉
Jednego konia mam szczepionego od lat.

Ja nie szczepilam koni i właśnie chyba to zrobię jak tak blisko od mojej stajni jest herpes
rox szczepisz grypę z herpesem czy sam herpes? Robiłaś jakieś badania przed szczepieniem?

megruda ja się przymierzam ale nie wiem jak się do tego zabrać, jeden wet mi proponuje szczepić grypę z herpesem a po 2 tygodniach powtórzyć samego herpesa  🤔 dużo o tym czytam i już mam mega mętlik w głowie.  😵
rox   ogony trzy
26 marca 2019 14:40
Blondek, ja szczepiłam zawsze samego herpesa, grypę szczepie z tężcem standardowo.
Robiłam całą bazówkę herpesa. Kobyła była badana.
Jest heresowy wątek 🙂 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,4606.300.html
Agnieszka K., A Profit i Desant/Stajnia 13...?

pamirowa, W Lukasynie jest rekreacja, pewnie po prostu trzeba się umawiać (nie wiem jak wyglądają jazdy, nie byłam), natomiast w Trachach raczej jazd dla osób "z zewnątrz" nie ma. W sensie, jest pensjonat, można pewnie trenować będąc pensjonariuszem, ale nie słyszałam, żeby była tam jakakolwiek szkółka jeździecka.


W Kj trachy sa prowadzone treningi, rekreacyjne, sportowe - dla ludzi z zewnatrz. Takze prosze nie wrowadzac ludzi w blad
Andre   I am who I am
20 kwietnia 2019 11:03
Szukam stajni dla dwóch koni, ewentualnie jednego. Rybnik/Gliwice (Elizar odpada). Jeżdżę ujeżdżenie, zależy mi na hali, dobrym placu i kawałku pastwiska. Ktoś coś słyszał o stajni w Pilchowicach?
Hej 🙂


Czy ktoś wie coś na temat stajni  w Siemianowicach? LKJ DERESZ?
Podobno sie pozmieniało na plus, a chcę zacząc jeździć sportowe i poszukuje miejsca z wyjazdami na zawody itp  🏇
rox   ogony trzy
22 maja 2019 09:33
Czy na śląsku, ale od strony opolskiego znajdę kogoś, do kogo można zgłosić się na porządną dosiadową lekcję?
rox,
W tych okolicach możesz spróbować u Ewy Mizgały.
https://www.facebook.com/swiadomydosiad/
usunięty
27 maja 2019 14:23
Poszukuję osoby, która udzieli treningów na własnym koniu ewentualnie stajni, w której istnieje możliwość przyjechania na trening dla osoby, która miała kilkumiesięczną przerwę w jeździectwie, ale posiada ZOJ i w miarę ogarnia temat  🤣
Warunkiem koniecznym jest bliska odległość od Katowic 🏇 Polećcie coś sprawdzonego. Najlepiej żeby trener był wymagający 🙂
🏇 🏇 🏇

Hej, Orientuje się ktoś jak wygląda zaplecze sportowe w kj Amigo?

I czy coś nowego w pojawiło się w dereszu w Siemianowicach bo podobno odnawiają stajnie? 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
02 czerwca 2019 17:50
Ostatnio robiłam objazdówke i pojawiły sie nowe stajnie - w Ornontowicach - boksy angielskie, poki co maly wybieg, ma byc pro manez, wygląda to b.fajnie i jesli wlascicielom sie uda wszystko dopiac do sierpnia to moze to byc bardzo fajna propozycja pensjonatowa.  No i w Palowicach Stajnia Baald, boksy angielskie, duze wybiegi, rowniez fajnie to wygląda 🙂
Witam. z Powodu własnej przeprowadzki szukam pensjonatu w okolicach Goczałkowic/Pszczyny/Bielska dla 18letniej klaczy. Mogę dojechać maksymalnie 30km. Odpadły Ochaby i Karino. Zależy mi na padokowaniu konia w opór i karmieniu tak jak będę tego oczekiwać a nie jak się podoba właścicielowi stajni 😉
Widziałam w Pszczynie obok Stylu 70 konie ale słyszałam, że to westowa prywata więc chyba się nie wcisnę  🤣 macie coś godnego polecenia?
Jak okolice Bielska to mocno polecam Stajnię pod dębami u p. Kasi Bacik. Nie wiem, czy ma wolne boksy, ale może poleci kogoś innego jeśli sama nie da rady.
Stoi ktoś z Was obecnie w Lukasynie w Gliwicach? Szukam informacji najlepiej obecnych/byłych pensjonariuszy.
karolinarei Ranczo w Dolinie w Janowicach  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
11 czerwca 2019 19:05
Słyszałam, że w Mikołowie (lub okolicach) buduje sie jakaś nowa stajnia, ktoś coś wie może? 👀
desire,
tak, w Mikołowie buduje się ośrodek "Vanto"  😉
Napiszecie coś więcej? Gdzie dokładnie, o jakim profilu?
desire   Druhu nieoceniony...
11 czerwca 2019 21:41
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się