Problemy techniczne z r-v

Nie widzę zdjęć, chyba tych zamieszczanych za pośrednictwem galerii  👀
potwierdzam. Nie działają.
A już myślałam, że tylko u mnie się nie ładują...
Promocje dzialaly i znow padły
Wątek mogę czytać jak się wyloguję... 😵
busch   Mad god's blessing.
23 listopada 2018 16:55
Czy was też przenosi na re-voltę z voltopirów?

A w dodatku mam od jakiegoś czasu komunikat że strona jest niezabezpieczona...
busch, u mnie to samo.
U mnie też.
Czy was też przenosi na re-voltę z voltopirów?

A w dodatku mam od jakiegoś czasu komunikat że strona jest niezabezpieczona...
mnie też
busch   Mad god's blessing.
26 listopada 2018 19:50
Nie chcę siać paniki ale dzieją mi się jakieś jaja z e-mailem powiązanym z moim kontem re-volty...  🙄
Polecam sprawdzić jak tam wasze konta...
Mnie z kolei przenosi na stronę http://www.tamurilart.com
Rzecz się dzieje na telefonie. Mam w chromie ustawioną jako startową re-voltę, a zdarza się, że po otwarciu przeglądarki tylko miga mi rv, a finalnie zostaje otwarta tamta strona.
Jak mam wstawić film w ogłoszeniach?
vissenna   Turecki niewolnik
22 marca 2019 09:18
diuk

Pisząc ogłoszenie masz rubrykę "Film - wklej adres z Youtube".

Co oznacza, że film musisz umieścić na serwisie YouTube a następnie w to miejsce w rubryce wkleić adres Twojego filmu z YT.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
22 marca 2019 11:35
Nie wiem czy to dobry wątek, ale próbuje wrzucić zdjęcie z iphone, jest dobrej wielkości, ale ma rozszerzenie jpeg i nie wchodzi, bo akceptowalne jest rozszerzenie jpg. Help!
vissenna   Turecki niewolnik
22 marca 2019 16:07
Musisz znaleźć program konwertujący pliki graficzne z .jpeg na .jpg
To niestety częsty problem z produktami Apple, że utrudniają korzystanie z produktów innych firm niż swoja... 🙁
Diakonka, chciałaś do galerii wrzucić? Ja z iphone bez problemu wrzucam zdjęcia do galerii i z tego co widzę w komunikacie podczas wrzucania akceptowany format to JPEG (jpg). z czego wynika, że to to samo i chyba problem lezy gdzie indziej?
dea   primum non nocere
22 marca 2019 20:33
Jak możesz zmienić nazwę pliku, to po prostu zmień rozszerzenie. To ten sam format pliku, są dwie opcje nazwy.
Ja też bez problemu mogę wrzucić z iPhone (zrzucając telefonem od razu w galerie bez zgrywania na konputer) zdjecia do galerii, jedyny problem pokazuje sie przy print screenach (ale to też udało mi sie obejść). Wiec vanille, może mieć racje, że to o cos innego chodzi 🙁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
24 marca 2019 19:40
dea, a jak zmienić rozszerzenie w iphone?
Do galerii nie próbowałam, lecz do watku
Diakonka, wgraj do galerii, normalnie wchodzą z telefonu.
Nie wiem czy da się zmienić rozszerzenie z poziomu iphone, ja bym też po prostu wgrała do galerii
dea   primum non nocere
25 marca 2019 10:55
Pewnie w każdym inaczej...

W sumie można to zgłosić do developera forum, to powinna być szybka zmiana, żeby akceptowało oba rozszerzenia (obsługa formatu jest).
47. strona wątku "Kącik Luzaka" nie działa 🙁
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,470.1380.html

Wyrzuca białą stronę - było już tak kiedyś w którymś wątku, trzeba było nabić postów, żeby przeskoczyło na nową stronę.
vissenna   Turecki niewolnik
01 kwietnia 2019 16:33
Naprawiłam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 kwietnia 2019 07:40
A zerkniesz jeszcze na wątek "promocje i wyprzedaże"? Od jakiegoś czasu mi nie działa "gwiazdka" i jak klikam to mi wyskakuje ze 2 strony wcześniej od ostatnich wpisów.
vissenna   Turecki niewolnik
02 kwietnia 2019 15:02
zembria tego nie jestem w stanie zrobić, bo nie mam odstępu do strony od strony kodu.

Spróbuj będąc na głównej stronie kliknąć opcję "przeczytane", to powinno "wyzerować" wątki i te gwiazdki. Druga opcja to wyczyszczenie cookies re-volty u siebie w wyszukiwarce.
desire   Druhu nieoceniony...
02 kwietnia 2019 17:43
zembria, mi też tak wyskakuje!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2019 06:44
Nie pomogło, albo nie umiem tego zrobić 😉
A myślałam, że to tylko u mnie taki problem, ale widzę, że więcej osób go ma 🙂
Może to nie ten temat, jeślii można to proszę o przeniesienie.
Do administratorów: Czy macie wpływ na wstawiane ogłoszenia, dokładniej chodzi o wystawiane koni, jest taki sajgon, że głowa mała... 80% ogłoszeń to standardowe oznaczenia, koń do: skoków, ujeżdżenia, rekreacji... Czy jest opcja żeby ktoś to weryfikował? Szukając koni ujeżdżeniowych 50% to konie skokowe i już w tytule jest napisane: super skoczek, a 30% to (przykładowe) tinkery chodzące rekreacyjnie i w teren :/ Osobiście mega mnie to irytuje ten bałagan...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się