Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Jak to jest że oskarżony może po raz kolejny nie stawić się na rozprawie? Nie ogarniam...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2019 14:38
kurczak_wtw, nie zdaje sobie sprawy, że jeśli nie stawi się do sądu to sąd stawi się do niej, a raczej ją siłą do niego doprowadzi 😉
Znowu jest tak samo jak przed poprzednią rozprawą, znowu symuluje chorobę. Założę się że znowu nie pojawi się w sądzie, a po rozprawie cudownie ozdrowieje. Czy nie ma jakiegoś sposobu żeby została doprowadzona?  Bo to już przestaje być śmieszne. Do kreatywnej, bo wiem że czytasz, odnośnie oskarżania każdego że koń padł przez nas, sąsiadów, ufo. Posłuchaj durna pało, to TWOJE zwierzaki, a nie nasze, to TY bierzesz za nie odpowiedzialność, a nie kto inny, to TY żresz się ze wszystkimi i to nie jest niczyja wina, tylko TWOJA. Przestań bredzić o kolce, jaką gnidą trzeba być, żeby zostawić cierpiące zwierzę i pójść spać.  Normalny człowiek dzwoni do upadłego do wetów, tyle że odpowiednio wcześnie,a ty masz zwierzaki  4 literach. Na niczym się nie znasz, jesteś jak beton, do tego durna, tępa. Na weta nie masz, ale masz na maszynę, tableciki, i inne twoje wymysły. Naprawdę wierzysz że ludzie nabierają się na twoje kłamstwa?  (Przepraszam modów i forumowiczów za słownictwo, ale nie wyrobiłam)
Indianko za dużo mówisz i zaczyna się ta Twoja bajka nie zgrywać 😉 Jednak było poronienie? 😉

USUNELAM link, bo nie dziala dla mnie ta instrukcja.
efeemeryda   no fate but what we make.
02 kwietnia 2019 18:58
MoniMoni
Skróć link bo rozjechalas całe forum  :kwiatek:


Wiadomo kiedy ma być kolejna rozprawa ? Bo chyba coś mi umknęło.
Chyba jutro.
MoniMoni
Skróć link bo rozjechalas całe forum  :kwiatek:

Nie wiem, jak skrocic - slowo daje. Moge tylko usunac.
MoniMoni, wpisz [url =  http://tu ten cały link  ] klik [/url ]

Edit: Haha, komenda zniknęła i zostało klik. Bez tych spacji trzeba pisać od pierwszego [ do ostatniego ]
  "Izabella Redlarska  Fundacje żebrzą i wyludzają wielkie miliony, które trwonią na wycieczki zagraniczne.               

Izabello Redlarska, każdy może założyć fundację, ty również.  Będziesz jeździć na wycieczki zagraniczne, kupować autka za 400 tyś.  dom sobie zbudujesz wielki jak pisałaś kiedyś.  Nie rozumiem dlaczego, mając wiedzę o tak dochodowym biznesie jeszcze tego nie zrobiłaś.
Jeszcze wrócę do postu podlinkowanego przez van na poprzedniej stronie  wybitny umysł
 
Indiankaniedziela, 12 sierpnia 2018 10:48😲0 CEST
Co do ran przemywania - właśnie woda utleniona zabija zarazki tlenowe.

Pomijam sam fakt lania wody utlenionej, bo może nie wiedzieć, nikt nie wie wszystkiego. Chociaż ktoś w komentarzach stwierdził, że nie leje się wody utlenionej na świeże rany, ale ona tę informację kompletnie zdyskredytowała. Normalny człowiek by starał się sprawdzić, zweryfikować informację, a nie zapierał się w swoich racjach. ... no tak, normalny człowiek, a ona zawsze wie lepiej.

Tak często chwali się swoim wybitnym umysłem, a tymczasem najprostszych faktów nie kojarzy.  Kobieto, bakterie tlenowe, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystują tlen w procesie oddychania. Woda utleniona, jak sama nazwa wskazuje, zawiera tlen, jest utleniaczem.  No i takie pytanie do kreatywnej:  w jaki sposób tlen zabija bakterie, które tym tlenem oddychają?

A że sąsiad miał jej konia podnieść, hmm pewnie sam miał wciągnąć pod nią pasy i ryzykować że jak coś się stanie to obleci go z góry na dół, że źle konia podnosił i uszkodził. Sama posiadając sprzęt miałabym mega opory przed podniesieniem czyjegoś konia. Pamiętam jak to wyglądało... A to przecież taki pół dziki koń.

Robaczku, przecież jej nawet do głowy nie przyszło, że do tego potrzebny jest jakiś sprzęt. Wystarczy, że ktoś ma traktor i po sprawie.  Ale traktor czasami to samo zło (patrz niżej).

Nic nowego.
Wszyscy są winni tylko nie ona.

I jeszcze winny jest traktor Sawickiego.  Bezczelny typ, jeżdził traktorem po swoim polu, jak mógł!

Poza tym jeździł traktorem po polu obok Sawicki, prosiłam by pomógł klaczy, ale znieczulica miał w dupie cierpiące zwierzę. Gdybym nie widziała traktora tuż obok, może by moje myśli jak podnieść klacz powędrowały do strażaków. Ten traktor odciągnął moją uwagę od innych rozwiązań. Lepiej, żeby go tam wtedy nie było. I tak był do niczego.
desire   Druhu nieoceniony...
03 kwietnia 2019 10:52
nie stawiła się, to było do przewidzenia.
jaki cyrk.  😂 😂 😂 😂
desire, a mozesz powiedziec cos wiecej? 🙂

Znowu lewe zwolnienie zorganizowane czy jakis inny super trik na unikanie wymiaru sprawiedliwosci?
Właśnie, desire napisz coś więcej, bo ciekawość zżera co ona tam odpieprzyła znowu 🤔wirek:
Trąbione było, że w takim wypadku niebieski powóz ma ją powieźć do sądu, stało się tak, czy znowu się wykpiła i znowu sprawy przeciągnięte? Już serio mam ją w nosie, ale żeby te zwierzaki bogu ducha winne zabrać.
To sąd musi podjąć decyzje o przymusowym jej doprowadzeniu przez policję. I pewno teraz taką decyzję podejmie, skoro zachodzą uzasadnione przesłanki, że nie jest chora a faktycznie się miga.
Co odwaliła ?? Please !  😁
desire proszę napisz coś, jeśli oczywiście możesz  :kwiatek:
Jeśli na pw, to ja też poproszę.

Bezkarne babsko i w kułak się śmieje, jaka to ona sprytna. Ale nosił wilk razy kilka ...
Martita   Martita & Orestes Company
03 kwietnia 2019 12:10
J od rana siedzę jak na szpilkach i czekam co się wydarzy. To, że znów się nie stawiła mnie w ogóle nie dziwi. Ona totalnie nie zdaje sobie sprawy jakie to ma konsekwencje? Ona w ogóle wie co to "konsekwencje"? Zero odpowiedzialności i zero poczucia jakiegokolwiek obowiązku. Dla mnie zakaz posiadania zwierząt to minimum!, które by się chciało od polskiego wymiaru sprawiedliwości.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
03 kwietnia 2019 12:27
Odwaliła numer w swoim stylu 😀
Piszcie dziewczyny bo skisnę z tej ciekawości 😀 Jak na PW to ja poproszę też 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
03 kwietnia 2019 12:36
no masakra, dajcie znać bo nie wytrzymam  😂
Ale to nie możecie napisać, chociażby na pw?
ale tak z drugiej strony, skoro jej tam nie było, to cóż mogla odwalić...pewno znów maila wysmażyła do sądu opisując swoje pierdolety typu wirus tarczycy, duszenie, bóle serca i winę wszystkich wokół ( Żydów, sąsiadów, spisków, lewaków, homoseksualistów) którzy celowo ją do choroby doprowadzają. Lub coś w ten deseń. Na logikę. Bo cóz innego mogła zrobić na odległość nie stawiając się na rozprawie. Podejrzewam, że sąd z politowaniem przeczytał tego maila czy list czy sms-a  😜 i odpowiednie wnioski wysnuł. I tyle.
Gillian   four letter word
03 kwietnia 2019 12:53
Już wczoraj pisała, że nie przyjedzie przecież 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
03 kwietnia 2019 13:08
priw powoli lecą. ze względu na sprawe nie mogę tu. 😉
edit: kto jeszcze nie dostał niech mi napisze na priw (!), bo z przeskakiwania z strony na strone już mi sie pomieszało i przy moim wolnym internecie ładuje mi sie strona zbyt wolno, dzięki.  :kwiatek:

Edit: co mialo poleciec to polecialo.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
03 kwietnia 2019 13:09
Też poprosze o wiadomość, ciekawi mnie co to babsko wymyśliło  🙇
desire, ja również poprosze o PRIV 🙂

mam nadzieję, że następna sprawa będzie już decydująca! 🙂
Ma Anję,  adwokatkę niemiecką,  ona zaś studiuje prawo (domowo-z poradników) już od  kilkunastu lat.  Praktykę prawniczą też ma ogromną.  Najazgotała się od miesięcy, jak to im dowali i co?  Wyszedł tchórz z Indianki.  Tchórz i manipulant.  Zamiast się bronić  politykuje bez sensu.  To pożera jej cenny, rancherski czas. Nikt nie jest w stanie zmusić jej do tego żeby się broniła tak jak nikt  nie był w stanie zmusić jej do tego żeby zajęła się gospodarstwem, nauczyła się czegoś, wyciągała wnioski, pozyskiwała przyjaciół, współpracowała z sąsiadami, była uczciwa wobec innych.                                             
Klasyczna samozagłada.
desire - ja też poproszę priv.
żadna nowość. Najpierw pisze, że chora i słaba, ale w necie siedzieć i czytać oraz kopiować wpisy o żydach ma siłę.

Desire jak znajdziesz chwilkę to też mi coś naskrob, sama ciekawa jestem co tam będzie dalej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się