Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Anja musi miec jakis powod, zeby "ukrywac sie" u Indianki i innych na Mazurach, w Polsce. To ukrywanie nie musi byc przed wladzami. Moze to byc ucieczka od przemocy rodziny, partnera, wrogiego jej srodowiska... Nie musimy tu dochodzic, dlaczego Anja sie ukrywa, choc niewatpliwie - Niemka w efekcie swoich problemow spadla socjalnie bardzo nisko - wrecz na pogranicze bezdomnosci. A fakt, ze zajmowala sie obrona prawna muzulmanskich uchodzcow w Niemczech tez swiadczy, ze prace jaka tam mogla wykonywac opierala na najnizej oplacanych uslugach, od fundacji pomocowych, na granicy oplacalnosci i zebractwa. No i to tez daje odpowiedz, dlaczego Anja w ogole znosi towarzystwo i warunki oferowane przez Indianke. Podobnie jak Kamyk.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
03 kwietnia 2019 17:14
Boże, patrząc na komentarze na jej blogu wychodzi chyba na to że ona tego konia częściowo zabrała jako mięso dla psów i kotów...no i chyba siebie?  🤔wirek: brrr
eeee...myślę, że wygłupia się i podpuszcza
Czy ktoś dostał jakąś informację o dzisiejszym dniu na priva i mógłby mi podesłać?
ja też bym prosiła 🙂
chyba nie ma privów, może wszystko jest jednak super tajne  😉 Jeśli tak, to trudno. Pozostaje cierpliwie czekać nadal.
desire   Druhu nieoceniony...
03 kwietnia 2019 17:41
też mam inne życie, nie tylko indiańskie.  😂 🤣 🏇
efeemeryda   no fate but what we make.
03 kwietnia 2019 18:00
Ja tez bym chciała info jeśli można  :kwiatek:
To ja Wam powiem. Info nie będzie. Musicie czekać. Jak tylko będzie można, wszystko będzie powiedziane. Nie powiem NIC więc proszę nie prosić. Czekamy.
Martita   Martita & Orestes Company
03 kwietnia 2019 18:49
To ja nieśmiało zapytam tylko czy został wyznaczony termin kolejnej rozprawy?
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
03 kwietnia 2019 19:31
Tak. Termin nawet nie tak odległy  😎
Martita   Martita & Orestes Company
03 kwietnia 2019 19:34
:kwiatek:

Mam nadzieję, że już sędzina jest świadoma z kim ma do czynienia i ta sprawa pójdzie szybko i Indiana dostanie to na co tyle lat pracowała.
A do ilu razy ona może się tak wymigiwać i nie pojawiać się na rozprawach tej samej sprawy?
Watrusia, ta pani się wymiguje od wszelkiej odpowiedzialności pewnie od jakichś 10 lat. Naprawdę brakuje słów i nie ma na nią mocnych. Szkoda, naprawdę bardzo szkoda tych zwierząt. Mam nadzieję, że w końcu trafi na godnego siebie przeciwnika.

Nie mogę zrozumieć, jak ona może tak bezkarnie szerzyć mowę nienawiści i treści antysemickie, jak może bezkarnie obrażać ludzi. Nie karmić zwierząt, nie leczyć, nie szczepić, nie pomagać im jak są chore i jeszcze zwalać winę na wszystkich dookoła jak padną w męczarniach a ona pójdzie spać.
Śledzę tą sprawę od kilku miesięcy, zaczęło się od jakiegoś shitstorm na końskiej grupie gdzie dziewczyny szukały pracy na Mazurach jako pomoc przy koniach indiana się tam wypowiedziała, a w odpowiedzi na hejty wywaliła cały elaborat o złych fundacjach, pomordowanych zwierzętach itp i idt, znacie sprawę dłużej i wiecie na bank o co kaman 😀 szczerze się przyznam że przy pierwszym wrażeniu mnie nawet przekonała :P ale im głębiej w las ktoś podrzucił linka do bloga dziewczyn (couchsurferek? Jakoś tak, to nocowanie, wiadomo o co chodzi tylko nie znam słowa xd), potem trafiłam na rrdsyf i na bieżąco, do przedwczoraj jako wolny słuchacz (komentarz o Vivie, g&wnoburza rozpętana pod nim przez nadhodoffczynie na 154 komentarze :P), śledzę sprawę. Mózg w strzępach 🙄 ale trzymam za was mocno kciuki żeby w końcu przyszła kryska na matyska bo włos się na głowie jeży na to ile w tym miejscu krzywdy, bólu, zaniedbań i ignorancji.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 kwietnia 2019 21:04
A mnie ciekawi co za lekarz wystawia trefne zwolnienia. Do sądu nie trzeba mieć zwolnienia od lekarza sądowego?
Dance Girl, ja też tego nie rozumiem, z tym naszym prawem jest coś ewidentnie nie tak.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 kwietnia 2019 21:28
Bo Indiana wie, że była, jest i pozostanie bezkarna. Żadne nakazy, zakazy, upomnienia, kary, mandaty itd itp na niej wrażenia nie robią...bo w rezultacie co jej kto zrobi?  Od 2002 tam jest i sobie żyje jak chce, wszystkie opcje przetestowała i już wie, że można jej de facto naskoczyć.

Kasy już od dawna nie ma i mieć nie będzie i komornik nie może żadnych długów z niej ściągnąć bo nie ma z czego.

A tę licytację komorniczą gospodarstwa też należy między bajki włożyć, szczególnie teraz, kiedy krąg potencjalnych nabywców się tragicznie zawężył wskutek obowiązującego od 3 lat prawa.
czemu tylko dwa ogierki sprzedaje? Były trzy. Drohiczyn, Delaware, Dar.
lossuperktos, a jak myślisz? Zapewne jeden z trzech ostatnio stał się „pysznym mięskiem” dla psa i kotów. Przeczytaj wpisy na blogu. Ze dwa dni temu było o tym, że pies je mięso. Skąd by miała mięso dla psa wziąć ...
Bo jednego już zjadła .
też mam inne życie, nie tylko indiańskie.  😂 🤣 🏇

W pelni rozumiem!
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
04 kwietnia 2019 05:55
Gdyby ktoś nie wiedział jak wyhodować kuca to podaję przepis Redlarskiej.

Wystarczy postarać się, żeby kobyła oźrebiła się we wrześniu, tak, aby młode nie zdążyło już znaleźć źdźbła trawy, zanim przerzuci się z mleka na pokarm stały. Nie karmić samemu, zgodnie z naturalistycznym trendem z Mazur. Organizm któremu nie dostarczymy składników odżywczych sam zahamuje wzrost i voila! Oto kuc!
Tym samym sposobem można wyhodowac dowolne zwierzę, jeśli nie padnie z głodu po drodze, ogłaszamy sukces.
Mazurskie owce, wrzosówki z Czukt, wyhodowane przez znaną wszystkim miniaturyzatorkę, osiągnęły niewiarygodny wzrost psa rasy beagle.
Niestety gospodyni nie dane było samej się rozmnozyć dlatego krasnoludków w tej krainie szczęścia brak...

Anonimowyśroda, 3 kwietnia 2019 21:44😲0 CEST
Skąd masz kuca???

Odpowiedz

Indiankaśroda, 3 kwietnia 2019 23:24😲0 CEST
Denver była szczepiona i odrobaczana gdy była w zaawansowanej ciąży i prawdopodobnie medykamenty zahamowały wzrost ogierka.
Jest malutki, śliczny i słodki. Taki fajny srokaty pony z niego.
Szybki diabełek.

Odpowiedz

Indiankaśroda, 3 kwietnia 2019 23:29😲0 CEST
Nie wykluczam, że jeszcze pójdzie w górę, ale jest wyraźnie niższy niż pozostałe źrebaki


Zapytałam skąd ma kuca.
Odpowiedzi nie skomentuję...  🙄
Chyba faktycznie kolejny zwierzak tam padł, bo przecież nie kroiła klaczy leżącej u sąsiada. Makabra po prostu.

Anonimowy środa, 3 kwietnia 2019 14:43😲0 CEST
A to pyszne czerwone mięsko to niby z jakiego bezbronnego zwierzaczka? Wszyscy o tym wiedzą, cała wieś.

Indianka środa, 3 kwietnia 2019 15:57😲0 CEST
Krojone było, dlatego się przeziębiłam - przewiało mnie.
Miałam pozwolić żeby się tyyyle mięsa zmarnowało?
Tutaj mnóstwo pyszczków mięsożernych czeka na mięso.
Psy i koty najedzą się do syta. Ja też potrzebuję mięsa,żeby wyzdrowieć.


Te "pyszczki mięsożerne" to też jej pysk. Sama też żre padlinę.
Ela oficjalnie już napisała na RRDS. Indianie padł najpierw jeden ze źrebaków. A później kobyla ciężarna.  Pisze że jest już po sekcji ogierka ale nic nie powie na razie, bo trwa postępowanie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2019 07:57
Ja nie widze jej wpisu 🙁
Pierwszy post na górze, ten stary. W komentarzach Klaudia gaworczuk pyta " sprzeda dwa ogierki, co się stało z trzecim". Ela przed chwilą dopisała odpowiedz.

( Jako że od 3 dni jestem chora i tylko klikam w komórkę to jestem wszędzie naczelną dyżurną.  :wysmiewa🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2019 08:02
Ok, już widzę. Czyli generalnie padł jej jeden źrebak i teraz padła jej ciężarna klacz. I to nie jest obóz dla zwierząt? Redlarska powinna się leczyć, ma kolejne trupy na swoich plecach.
Tam prawie kazdy "wyhodowany" na wiosne/latem zrebak padal zima, juz od dobrej dekady. A tak do 2014 jeszcze byla woda, siano po interwencjach i budynki dajace jakies schronienie. Jesli sprawa sie nie skonczy teraz, to nastepnej zimy nie przezyje juz nic :/

I serio, nie ma co interpretowac jej wpisow, bo ona klamie caly czas. I przez wiekszosc czasu pisze o rzeczach (budynkach, zapasach, urzadzeniach etc), ktore zwyczajnie nie istnieja
karolina_

Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)

Ignoruj
« #4215 : Kwiecień 03, 2019, 14:27:42 »
Odpowiedz cytując
Indiana jak Indiana. Stare odgrzewane pierdy, w kolko to samo. Ale akcja Brunhilda mnie teraz zaciekawila. Czekam na jakis ciekawy reportaz itp bo to moze byc niezle czytanie.


Big brotera sobie oglądaj jak ci się nudzi . Tu o życie i cierpienie zwierząt chodzi pusta babo . Co cię czyjeś życie obchodzi ?
Niesobia!  Dokładnie tak!  Brunhilda jest jedyną osobą, która się tymi zwierzętami zajmuje na ile może.  Jej życie to nie nasza sprawa.  Za to zwierzęta indiańskie-tak.  Dzięki niebiosom i ludziom, którzy nie odpuścili i w końcu złapali indiankę na gorącym uczynku złapali, skończy się jej proceder.  Życie indianki mam w tyle, niech gnije tam jeśli lubi i chce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się