Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Podziwiam za zaangażowania  😅
Cieszę się że zwierzaki nie będą już czekać na rozwiązanie sprawy w takich warunkach.
JEEEEST!!!! Brawo!!!
A ta cała Anja to nie widzi tego, że tam zwierzęta umierają u Redlarskiej na sranczu? Po co te kozy i owce przeganiała? 🙄 Ponoć taka miłośniczka zwierząt 🤔
W końcu! uffff

Życzę, żeby wszystko poszło sprawnie i bez problemów!
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
08 kwietnia 2019 11:29
Super! 🙂 bardzo się ciesze że się udało. Mam nadzieje, że konie się wygrzebia z tego.

Dobra robota dziewczyny
Tak. Wszystkie.  😅

Chwala Bogu!
dea   primum non nocere
08 kwietnia 2019 11:38
Ufff dołączam do bijących brawo. Żeby tylko nie było za późno dla tych biedaków co wytrzymały ten obóz śmierci... I teraz kciuki za dożywotni zakaz posiadania zwierząt. W sumie reszta nieważna, niech se żyje w tej ruinie z burakami i marchewką, nie wróci to życia i zdrowia tym zwierzakom.
brawo za udaną akcję!! 🏇
mam nadzieje, że Redlarska się tak zapieni, że się sama z własnej iniciatywy pogrąży jeszcze 100 metrow w głąb mułu w tym swoim bajorze gnojówki w jakim tkwi od lat
Dokładnie. Dożywotni zakaz! Już o wielu zwierzakach się nie pamięta, ale choćby ostatnio na RRDS przypomniano, jak jej " się pies powiesił na łańcuchu".
Był na łańcuchu przykuty do ściany. Obok było okienko do piwniczki. Z tego co pamiętam pies tam wskoczył i łapami nie sięgnął ziemi i się powiesił.
Dobrze pamiętam czy już z tego wszystkiego zaczynam konfabulować?

Ile tego typu historii tam się zadziało...
Super wiadomość! Gratulacje!
kamień z serca, trzymam kciuki za udaną akcje i ukaranie tej sadystki
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 kwietnia 2019 12:00
Boszsze, co za wiadomość dnia! 🙂
Ja naprawdę wątpiłam... goopia ja
Arwilla, zmieniłam. Mam nadzieję, że nie miałaś na myśli mojego sposobu celebrowania.  😉

Nieżle wytresowała Brunhildę. Jak zaprogramowany robot - przyjechali po zwierzęta, trzeba je straszyć, bo tak poprzednio zrobiła kreatywna. 
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 12:08
Hahahah nieeee!
Sama dzisiaj poświetuję  😉

Desire pozdrawia z lasu... za kozami gania  😀iabeł:

Tunrida - dobrze pamiętasz. Pies sie udusił próbując wyskoczyć na krótkim łańcuchu przez okienko.
Martita   Martita & Orestes Company
08 kwietnia 2019 12:11
Jak to dobrze, że te zwierzaki już odebrane! Cieszę się bardzo i podziwiam zaangażowanych! No świetne wieści  😍 Karma jest suką, potrzebowała tylko dobrych rąk do pomocy.  :kwiatek:
Brawo dla wszystkich zaangażowanych!  🏇

W związku z tym, że zwierzaki są w takiej kiepskiej kondycji, piszcie proszę czy czegoś potrzeba!
Trzymam kciuki za szybkie zakończenie akcji!
Jak to dobrze, że te zwierzaki już odebrane! Cieszę się bardzo i podziwiam zaangażowanych! No świetne wieści  😍 Karma jest suką, potrzebowała tylko dobrych rąk do pomocy.  :kwiatek:

I mega pokładów zaangażowania i cierpliwości. Szczególnie do opieszałości polskiego prawa :/

Mam nadzieję, że dzisiejsza pogoń za zwierzętami po lasach i polach zakończy się sukcesem  :emota200609316:
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 12:40
Ok. Na tę chwilę, prawie wszystkie zwierzęta wyjechały już z "gospodarstwa".
Zostały dwie kozy... niestety nie udało się ich odnaleźć.
Zostawiono też kilka kur.

Na pewno będzie zorganizowana zbiórka, niestety taka akcja niesie za sobą koszty.

Z sześciu owiec jakie posiadała Redlarska, została tylko jedna.
Arab wyglada jak niewyrosnięty dwulatek... wszystkie konie zabiedzone.
Rozumiem, że biała broń zamknięta w domu też została?

Ciekawe, czy Brunhilda poczuwa się do odpowiedzialności za los tych kóz.

Naprawdę, szczęście w nieszczęściu, że ta klacz padła na polu sąsiada. Bo reszta by podzieliła los tych owiec i źrebaka.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 12:50
A nie  😀
Sunia pojechała do schroniska.

Zostały tylko te kury i dwie kozy na gigancie.
Ale będzie dobrze  😉
Nie mogę na razie napisać co i jak...
Jeśli będziecie potrzebowały kolejnej zrzutki to myślę że pomożemy- jak poprzednio. Grosz do grosza i się uzbiera na transport i co tam trzeba.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
08 kwietnia 2019 12:51
Arwilla, rozumiem, że oficjalnie nie wiadomo co się stało z owcami? Można się tylko domyślać, w ew. wiadomym kierunku. O tym arabie nie pisała x czasu, zastanawiałam się co z nim. On ma właściciela i był tylko "dzierżawiony" czy jak?
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 12:58
Niestety nic nie wiem.
Wiem o owcach tyle co napisałam.

Co do araba to prawdopodobnie jest jej własnością.
Te dwie kozy chodzą mi po głowie.

Z jednej strony jak będą się błąkać, różne rzeczy mogą się przydarzyć. A z drugiej jak ktoś je przygarnie, może zarazić swój inwentarz. I tak źle i tak niedobrze.

Mam nadzieję, że Brunhildzie jakąś karę administracyjną wlepią za utrudnianie legalnego zaboru.

Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 13:11
One na pewno wrócą do domu.
Kozy i kury dadzą sobie radę, dopóki ich nie Izka nie zje.  🙄
Niestety nie było szans ich odnaleźć. To są zwierzęta żyjące tam półdziko, maja swoje ścieżki i miejsca.

Na razie nie martwcie się nimi na zapas.
Jak już będzie można napisać coś więcej to od razu damy znać.

Na ten moment najważniejsze były konie, ich stan jest kiepski.
Skóra i kości.

Co do Anji to jest strasznie zmanipulowana przez Izkę. Strasznie.
Mnie jest jej szkoda... mimo wszystko.
o matko, jakim zwyrodnialcem trzeba być, żeby głodzić zwierzęta. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2019 13:14
Skóra i kości to dopiero z nich będą jak w kilka godzin zagłodzicie je w tej komórce, w której je umieścicie  😂
A jakie ostatecznie konie w ogóle przeżyły? Indiana, arab i co jeszcze?Bo się pogubiłam 😉
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 13:19
Na pewno.
Ela zagłodzi a Justyna odwodni.
W kilka godzin.
A ja potem obrobię foty na wyszczuplającym filtrze   😉

Na razie jadą więc nowe wieści to już chyba Desire osobiście przyniesie...
Mnie kamień z serca spadł.  😀


Z koni żyją:
Arab
Indiana
Denver
Dar (roczniak od Indiany)
Delaware ("kucyk" od Denver)

Pięć koni. Nie wiadomo czy Indiana jest źrebna...

desire   Druhu nieoceniony...
08 kwietnia 2019 13:30
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się