Kącik Rekreanta (część XII) 2019

Stu lat jeszcze z Królewiczem Cukierasem Piorkiem  😅
Burza, a że to zdjęcie niby sprzed 10-12 laaat? Różnicy nie widzę... wyglądacie tak samo dobrze i nic się nie starzejecie  😍 Najlepszego na rocznicę! 😅

Klami, Taaak, masz rację, trzeba mieć spokojną głowę i jechać do końca. Nie wiem czy kiedykolwiek coś "zobaczę", ale byłoby miło pomagać koniowi, a nie jeszcze mu utrudniać -.-' No nic, damy radę 🙂
No, no, noo.... a tak poczciwie Smok wygląda... 😉 😁 ale wysiedziałaś!

budyń, Ou. To możemy się końmi zamienić - proporcjonalnie będzie dobrze wyglądało 😁 Wsiaadaj, wsiadaj, inaczej strachów nie pokonasz! 😀

Aaaa, macie młodego Perszinga:


Koleżanka zza krat obok się zlitowała  😍 i w końcu się widzę na kucu....
Opani!!! trochu sie zmasowal  😍 😜
faith, dziękuję!
Sankaritarina, myślałam, że może chociaz stajla poprawiłam.. haha 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
03 kwietnia 2019 10:13
Sankaritarina bardzo, bardzo mój typ konia  😍
Burza kolejnych tylu w zdrowiu :kwiatek:

A ja nieśmiało proszę o kciuki, jadę w piątek jeździć kobyłę, zobaczyć czy sobie pasujemy i jak tak to zabieram w maju.  🏇
majek   zwykle sobie żartuję
03 kwietnia 2019 11:14
Burza, poprawilas, ramiaczko nie wystaje!
AtlantykowaPanna, dzięki, to najważniejsze!
majek, no! #duma ;D
Burza, Oj no, jasna sprawa, że styl inny! I twój, i konia....  Chodziło mi o to, że wy wiecznie młodzi jesteście... 😀
faith, Taaa, trzyma formę - tą tłuszczową... 😂
Chociaż on też nie jest wątłej budowy.
AtlantykowaPanna, Mogę się podzielić 😁 😉
Sankaritarina piękny ten twój młodziak  😍 chyba mu się przybrało trochę co?  🤣
My się kulamy powoli po zimowej przerwie, czeka nas dużo roboty, szczególnie jeśli chodzi o skoki, czeka nas dużo gimnastyki i szeregów. Konio jak tylko widzi przeszkodę to nakręca się niesamowicie  🤔wirek: bywa że sam nawet ciągnie na przeszkodę nawet kiedy nie mamy zamiaru skakać  🙄
Odwiedziła nas ostatnio forumowa Desire  😍
I cykneła parę fotek naszego kalectwa  🤣
Martita, no ma krzepę i własną wizję. Szczególnie jak cos mu sie nie podoba. 😉

budyń, ulala... no to mieliście ciekawe przeboje po drodze, ale grunt, że juz na prostą wychodzicie. A Smok jak to Smok, ma swój charakterek. Do tego lubi brykać, fikać, wspinać sie także jak juz go coś wyjątkowo zirytuje. Taki wesoły romek. 😉 Idzie przywyknąć.

Burza, prawda prawda. Czasem trzeba przejśc przez pewne doświadczenia żeby wyciągnąc swoje własne wnioski i podjac pewne decyzje. A wam najlepszego z okazji rocznicy !! I jeszcze wielu rocznic !

Sankaritarina, bo Smok jest w gruncie rzeczy kochany i poczciwy tylko czasem hmm... pewne rzeczy go przerastają i daje upust emocjom. 😉 Dość efektownie, to prawda, ale idzie przywyknąć.
A ten twój młody to widzę szykuje masę do rzeźby. Z lekka okrągły chłopak. 😉
Burza Wy razem to jak wino! Od 2009 odkąd jestem na rv podziwiam  😍

Sankaritarina oo masz kawał tego Perszinga, a jak się błyszczy 😀

Agnieszka K. ale macie super odmianę na głowie 💘

Wieki mnie tutaj w Kąciku nie było.. ale w końcu mam jakieś zdjęcia z naszej rekreacji więc się pochwalę 😀 Tak sobie od roku jeździmy, w końcu systematycznie (tfu,tfu) z różnym skutkiem
ale jakiś minimalny postęp jest. No i jest radość z jazdy a to najważniejsze.  😅





Duuuuużo zdrowia dla wszystkich rekreantów życzymy  :kwiatek:


Blondek, ludzie tyle nie żyją! 😀
Piękna odmiana!
Ojjjj, Perszing jest też mocnej budowy! To nie tylko tłuszcz! :P
-> o, proszę, topModel: http://re-volta.pl/galeria/foto/182472

Klami, A no nie wieeerzę w wredność Smoka - natomiast w emocje jak najbardziej... 😀 Choć pewnie ma dużo siły, co? Przy takich "atrakcjach" da się pewnie poczuć.
Blondek, :kwiatek: ale ładny ten Twój koń... Świetnie wyglądacie 😀 😍
Agnieszka K., Żadnego trybu "odchudzanie" nie włączam, bo rośnie, pracuje, nie chcę potem łacha z konia...ale naprawdę, to nie tylko tłustość  😂
a gdzie u was zdjęcia ze skoków, co? :P

a widzę, że się nudzicie, to pospamuję dalej....

Choć piękne zdjęcia mam z tych zawodów ^^

To piękny moment - siadać na swojego własnego konia i nie chcieć schodzić. Po wczorajszej jeździe mam uśmiech od ucha do ucha chyba jeszcze do nadal.... 😁 Może tak to doceniam i uwielbiam, bo żyję "w kontraście".... 😁 Bo jazda na młodym to jednak.... jazda na młodym.  😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2019 18:34
Burzu Ty wiesz, że Piorek to mój faworyt 💘 Życzę Wam drugie tyle, a nawet więcej.
Pozdrawiamy z Księciuniem, któremu jak widać humor dopisuje.
Sankaritarina, hahaha... zdziwiłabyś się jaka ze Smoka potrafi być wredna małpa jak coś mu nie pasuje. 😉 Co do siły, on nie ma dużo siły, on jest potwornie silny i to manifestuje. Jak zaczyna fikać, to moje plecy umierają śmiercią tragiczną.
A to co piszesz o odczuciach "na swoim", no to jest cały myk. Wtedy dopiero zaczyna być fajnie i idzie progres.

lusia722, tylko tyle Księcia ? No wiesz. 😉

My pozdrawiamy w jakości niestety komórkowej. Na dziś mało wyględni. Smoku bez mięśni, ja jak bezwładny worek w siodle. Ogółem sporo pracy przed nami żeby wrócić do formy. Zobaczymy czy starczy mi motywacji i czasu.








I zły Pan Smok, bo musi stać na myjce.

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 kwietnia 2019 21:22
Lusia dawaj więcej a nie taki niedosyt zostawiłaś! 🤬
A ja się pokażę z Kają (koń Wiktorii, która ze mną jeździ), zakochałam się w tym zdjęciu i nie pamiętam kiedy się sama sobie podobałam 😁
lusia722, dobrze wiesz, że wzajemnie 😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2019 16:10
My również pozdrawiamy cieplutko z Rudełem :kwiatek:

Klami, chciałabym być tak mało wyględna  🤣  🤣 miło was zobaczyć  😀

My obecnie czekamy na poszerzone siodełko i wizytę fizjo 🙂 Relaksuje się Rebelka na padoku w słoneczku i luzackich lonżach 😉
Hermes, bardzo mi się podoba Twój koń 🙂 Taki w moim typie (chociaż podobno mój typ ma kurwiki w oczach dodatkowo 😉 )
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2019 21:17
aniaagre, to by się zgadzało 😁 mój ma kurwiki w oczach bardzo wyraźne 😎
aniaagre, haha, dzięki za dobre słowo. Wiele pracy dopiero przed nami.
Klami no smok jak zawsze spektakularny! niewazne ze roztrenowany, lada chwilka wrocicie pewnie do formy 🙂 trzymam kciuki!
AtlantykowaPanna bardzo ladnie! ale tyleczek w siodlo i strzelac fotki 😀
lusia722 o dzien dobry jego wysokosci! 😀 jezdzicie? 🙂😉)
Sankaritarina ojej, to uczucie ze wsiadasz i wszystko dziala i on wie i ty wiesz... bezcenne  😍 niezamienilabym na nic w swiecie 🙂😉))
Hermes tuczenie i sciskanie widze w toku 😀

Ja tez pozdrawiam od chłopaka 🙂😉))
Ujezdzeniujemy, troche podskakujemy, troche sie terenujemy, troche lonzujemy.. nie ma nudy 😀





lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 kwietnia 2019 19:57
Kucyk to już nie pamięta jak siodło wygląda, ale cóż począć.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
10 kwietnia 2019 20:57
Faith specjalnie dla Ciebie  :kwiatek:
Przedstawiam Wam Jurate, za miesiąc bedzie już u mnie 😅
Moon   #kulistyzajebisty
15 kwietnia 2019 20:22
Blondek, piękny pączuś! 😀

Sankaritarina, drugi paczuś, hahaaha  😀

Klami, czymię kciuki cały czas! Proszę się nie obijać i rzeźbić 8-)

Hermes, oj tak! Rudzik ma kurwiki w oczach! Stalkuję Cię na insta, jakieś konsultacje były ostatnio...? :>

AtlantykowaPanna, opowiadaj coś więcej o siwej!

A u nas trochę się działo - była u nas Oliwia Chmielewska na sesji foto, która wyszła obłędnie  😲 😍 oraz byliśmy na zawodach w weekend 😀 W telegraficznym skrócie: L/L1 - już prawie całkiem na luzie, oba dni na czysto (15te i 9te miejsce o ile dobrze pamiętam) sobotnię Ptkę... ekhm, przemilczę. Zaczęłam jechać jak człowiek gdzieś od piątki. Pierwsze przeszkody tyłkościsk i łapościsk mnie dopadł  😫 😡 A najtrudniejszą dla mnie linię - stacjonata - po łuku 6 foule - szereg na foule okser - stacjonata pojechałam "jak stara"... #ogarniamózgchallange normalnie  😂 😵

Zaspamowałabym Was fotkami z sesji, aż wyskakiwałabym Wam z lodówek  🤣, ale ograniczę się do kilku i filmików z Lek:
sobota:

niedziela:


Jaram się jabłuszkami i doopką Kulistego  😍 - porównanko z fotką z 2017  😲


jestę arabę


plus moja facjata :P


Moon oh myyyyyy!!! Piekne fociszony  😜 :emoty327. Oboje piekni  :hurra. A Ptki sie w koncu objezdza, trzeba praktykowac!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 kwietnia 2019 07:15
Moon, łolaboga! Te foty są zajebiste 😍 co do nas to konsultacje były z nasza trenerka, ale wyjazdowe i kuuuurde tyle wiedzy i motywacji, tyle pochwał za to co zrobiłam przez ten czas sama z Rudym, coś fajnego!

Generalnie skoro już tu jestem to pokaże Rudziszona z wczoraj. Był jak złoto, trzy dni lonży i koń chodzi jak marzenie, a dzisiaj mamy masażystkę i szykujemy formę na zawody 😎
Dawno tez tak dobrze mi się nie usiadło dupa w siodło i po prostu jechało:


No i czasem szatan z niego wychodzi pod dzierzawczynia 😁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 kwietnia 2019 17:51
Moon nie ma co dużo mówić, mam wziąć ją w dzierżawę, ale czekam na jej badania (tylnia noga mi się nie podoba). Za to przepadłam i to dosłownie (na szczęście chłopu też się podoba) w Amadeuszu.. 😁 I już w ten piątek rano stanie się moim własnym syneczkiem  😜
Traken od Arella po Burgund, co prawda synuś ma 18 lat w tym roku, ale jest w top formie no i ja jednak nie skaczę więc będziemy pingwinić  😅

Hermes, Rude czasem tak maaają..... 😎 😉 😁
Moon, Fajne zdjecia ^^ (trochę zazdro tej Ptki - trzymam kciuki za dalsze! )
faith, Taaaak, uczucie niezamienialne... 😍
Fajne to pierwsze zdjęcie - taki czilaut 😀
Klami, Oj tam, nie widać, że niewyględni 😉 Może to dalekosiężne, ale planujecie jakiś wyjazd w sezonie? Swoją drogą, mimo wszystko... jego siła jest chyba raczej na plus, nie? Wyratuje, pomoże...🙂

U nas młody się ogarnia. Mam nadzieję, że w tym sezonie się uda pojechać chociaż jakieś 60-70 (już płaczę na myśl o wstawaniu o 5 rano...... ale trudno się mówi), bo koń jest mega kumaty. 😍 Posłuszny, do przodu, niedyskutujący... tylko Perszing - więc musiałam się błyskawicznie nauczyć wysiadywać ewentualne odskoki "bo ptaszek zaćwierkał"... ale z biegiem czasu i odskoki jakieś takie mniej "z przekonaniem".
aniaagre, z tymi siodłami, to jest kosmos. Sama chciałabym żyć w tak błogiej nieświadomości jak całkiem spore grono osób, a nie co chwila coś z siodłami kombinować, zmieniać i się stresować.

faith, dziękujemy. Z tym powrotem, to zobaczymy. Teraz znowu od tygodnia więcej mnie w stajni nie ma niż jestem i kolejny tydzień zapowiada się podobnie. heh....

lusia722, jeszcze będzie dobrze i Książe będzie śmigał, wierzę w to !!

Moon, haha.... będę się starać, acz... no zobaczymy. Btw, bardzo wyględny się Kulo zrobił. Piekna sesja tak w ogóle, do nas Oliwia wpada przy kolejnej wizycie pomorskiej. Nie mogę sie doczekać.

Hermes, śliczny rudzielec i widzę wesolutki !

Sankaritarina, No niewyględni. Do innego obrazka przywykłam ze Smokiem "smoczyskiem", a ze mną tez kiepsko. No, ale cóż, trzeba się ogarnąć. Wyjazd w sezonie, w sensie zawody ? No chciałabym, w zasadzie po to próbuję sie zabrać za trening jednak i powrócić na parkury, bo brak czasu brakiem czasu, ale troszkę mi się zatęskniło za lataniem i zawodami. Co do jego siły. Z jednej strony na minus, bo jak jest w takim amoku skakania, to sie robi cieżki w prowadzeniu, no i jak zaczyna fikać, to też robi się mało przyjemnie. Z drugiej strony na plus, bo w razie awaryjnej sytuacji siłę do wyratowania ma potężną, już mi się zdarzało źle rozplanować zakręt i wjechać ze stój w szereg na fulę w 125 cm od oksera i wyjść z tego na czysto, czy atakować ze stój okser 130. Tudzież taki przypadek. Stoi sobie szereg na 2 fule. Wejście stacjonatą 140 wyjście potężnym okserem podobnej wysokości i dobrej szerokości. Smoku idzie w to jak dzicz, to przytrzymuję całym ciałem w zasadzie. prrrrr..... stacjonata... prrrrrr.... to chłopak stanął w środku. Odpuściłam rękę, zrobił naskok i bez mrugnięcia okiem przeleciał nad okserem. Co prawda to stój w środku to były ułamki sekund, wszystko działo się "szybko", bo i tez szybko się zreflektowałam, że odpowiedział do tego stopnia, że się zatrzymuje i puściłam. Wszystko z boku było pięknie płynne jakbym zrobiła to specjalnie. Smok nawet na ułamek sie nie zawahał, nie zwątpił, tak o poleciał nad okserem jeszcze nad nim "górując".
Praca z młodymi to fajna rzecz. Szczególnie jak widac ten progres. No, ale to wstawanie nad ranem na konkursy... o nie. Chyba nigdy nie będe miała młodziaka. Co do gorącej głowy, to daj mu czas. 😉

Pozdrawiamy. 😉






Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się