Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Ja się cieszę że ten koszmar już się skończył, że zwierzęta są już bezpieczne, nie jestem w stanie zrozumieć to co ona wyprawiała, jakim trzeba być potworem,  żeby zgotować taki los swoim zwierzętom, a na blogusiu opisywać jak to o nie cudownie dba. Najedzone, werkowane(  widać po kopytach padłej Dakoty) odrobaczone, szczepione,  no prawdziwa rolniczka, wrrrr! Aż mi ręce świerzbią  👿.  Skąd ona tak dyma, że jeszcze nie dotarła do domu?
Weszłam zobaczyć foty z interwencji i szok, ja pierdolę, nawet nie będę cenzurować, bo to co tam widać to jakiś chory koszmar  😲 😲 Zakaz posiadania zwierząt to dla mnie za mało, ja bym ją najchętniej widziała w więzieniu. A jeszcze lepiej jako nagrobek. Splunięcia nie warta ogrzyca.
Szok, szok, jeszcze raz szok. Nie spodziewałam się czegoś takiego. Dobra robota, szacun. Jakaś wpłata poleci jak będzie zbiórka, koniecznie.
11 km to dla niej niezły maraton. Grube, spasłe dupsko nie nawykłe do takich eskapad. Jutro sobie patol odpocznie, teraz może gnić w tej lepianie do końca życia. I oby jak najkrócej 😤
kokosnuss, o ile mi wiadomo, dotacje unijne nie mogą ulec zajęciu przez komornika. Ona pisała na blogu, że niby jej zajął, ale ona wypisywała tam tyle kłamstw, że głowa mała.

Z komentarzy kiedyś na blogu zrozumiałam, że co jakiś czas ktoś z bardziej naiwnych czytelników wspierał ją przekazem pocztowym. Patrząc na stan koni i harmonogram postów i tweetów w internecie trudno uwierzyć, by się utrzymywała z „pracy własnych rąk”.

Mam nadzieję, że fundacja wystawi jak najszybciej zbiórkę i uda im się zgromadzić pieniądze potrzebne na dalsze leczenie tych zwierząt i pomoc prawną. Miejmy świadomość, że samo odebranie tych koni to tylko wierzchołek góry lodowej. Teraz trzeba je odkarmić, wyleczyć, oswoić i ogólnie doprowadzić do porządku. To będzie kosztowało sporo pieniędzy.
Przed chwilą zobaczyłam na fejsie.
Dance Girl, niesobia, desire - jesteście Wielcy!
Jak ktoś sieje takie Zło, jak ta k... k... kreatywna to trzeba dobrych ludzi, by obrócić wektor ku sprawcy cierpień.
Najedzone, werkowane(  widać po kopytach padłej Dakoty)

Też zwróciłam uwagę na kopyta. Wyglądają dość przerażająco
Super, że konie odebrane. Sadząc po ich stanie, zapewne nie dotrwałyby do momentu wyrośnięcia lichej trawiny na ugorach znaczy rozległych, bujnych pastwiskach.
Ta durna baba jest sama sobie winna, trzeba być ostatnim nieogarem i śmierdzącym leniem, aby żyjąc na wsi, mając 11 ha przymierać głodem i głodzić zwierzęta. Dopłaty miała i żaden komornik ich zając nie mógł, a nawet jeśli, to wystarczy jedno pismo i komornik zwraca, dopłaty są wyłączone z roszczeń. Swoim lenistwem i zadufaniem doprowadziła do ruiny całkiem fajnie położone gospodarstwo, nawet obecnie z daleka wygląda na ciekawą miejscówkę, doprowadziła do ruiny siebie, szkoda tylko najbardziej, że w tym rujnowaniu ucierpieć musiały zwierzęta. Mam nadzieję, że dostanie zakaz trzymania zwierząt wszelakich i tak jak zwykle nie przyłączam się do pomocy fundacji, tak w tym wypadku z chęcią i radością się dorzucę.
Rozwalił mnie jeden z komentarzy na fb, od dziewczyny która tam gdzieś mieszka w okolicy, że patol w sklepie pytał sprzedawczyni czy jabłko trzeba myć przed zjedzeniem  🤔 Wpierdala padlinę, sra do wiadra, myje się raz do roku w kuble pomyj ale jabłko kazała pani ze sklepu umyć.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2019 22:03
Dotacje nie podlegaja zajeciu komorniczemu, problem w tym, ze komornik nie wie z jakiego zrodla dłużnik ma pieniądze na koncie. Ludziom sie wydaje, ze komornik loguje im sie do konta i sam sobie robi przelew. 😉
Odpowiedzialny za przelew jest bank i to on wie z jakiego zrodla właściciel konta ma kase i jesli jest to auma niepodlegajaca zajeciu jak alimenty, 500+ czy dotacje to nie moze ich przelać do komornika. Jeśli coś takiego ma miejsce to nalezy przedstawić komornikowi wyciąg bankowy i kasa wraca na swoje miejsce 😉
Jest swoim wlasnym prawnikiem i tak oczywistych rzeczy nie wie? Raczej jej sie nie chcialo 😉
JARA, mysle, ze ona zadbala o to, zeby komornik dotacji nie zajal, stad tablety, internety, kocyki i maszyny do szycia 😉 a kit o zajeciu jest na potrzeby wyludzania hajsu od internetowych znajomych.

Ostatnie foto na blogu na oko w miare aktualne, stan liczbowy sie zgadza, bez Dakoty i jej zrebaka. I siano rzucone z kostek tych nowych. Widac, jak manipuluje zdjeciami - fotografuje tylko lby i grzywy, wystajace zebra najmniej wychudzonych koni probuje maskowac przeswietleniem :/
emptyline   Big Milk Straciatella
08 kwietnia 2019 23:04
Mnie naprawdę zastanawia w tej chwili po co ta idiotka wstawia teraz zdjęcia koni (już nie mówiąc o tym, że na tym grupowym widać stan i żebra). Toż to się tylko upokarza w ten sposób. Rozumiem, że logiczne myślenie u niej nie istnieje, ale no, no nie mogę tego przetrawić. Przecież po zdjęciach zwierząt z interwencji, zrobionych na jej własnym zawszonym terenie dodam, nawet Stevie Wonder zobaczyłby jaka to jest patologia i umieralnia...

Jeszcze raz brawa dla Wszystkich którzy wreszcie tę tragedię zakończyli!
Ta gnida wstawia na blogu ostatnie zdjęcia koni. Widać na nich dokładnie to co na zdjęciach z interwencji, czyli zachudzone, zabiedzone, niedożywione konie. Redlarska nie ukryjesz tego na swoich fotach, bo wszystko doskonale na nich widać. Mogłaś wcześniej przesłać je Eli, nie musiałaby robić swoich w dniu interwencji 🤣
A co ma innego do roboty? Przecież nie zajmie się nagle robotą na ranczo.  😂 Będzie se fotki wklejać, niech wkleja. Bo zwierzęta TYLKO NA ZDJĘCIACH to akurat idealne zwierzęta dla niej. ( może wyślijmy jej trochę fotek naszych zwierząt, to będzie miała więcej)

Czekam na info o zbiórce. Mój portfelik pragnie być chudszy! Ku srale!  😁
Moze niech ktos jej jeszcze link do howrse podrzuci, tam mozna hodowac konie pikne, srokate, sportowe i nawet karmic nie trzeba 😂

Gdyby te fotki nie byly tak tragiczne, to bylyby smieszne. Tak starannie upozowane rozne konie na tle tej samej porcji siana 🤣 i mocne argumenty, ze wprawdzie konie chude jak szkielety, ale dostaly przeciez wiechec siana 2 miesiace temu 🤣
Ja tez się dorzucę 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 07:30
Teraz klacz dostanie depresji i wpadnie w kacheksję i umrze z rozpaczy.
Ta kretynka Kozłowska nie rozumie tego, że zwierzęta czują i tęsknią za swoimi długoletnimi opiekunami, za swoimi hodowcami i właścicielami. Indiana zawsze śledzi mnie na gospodarstwie co ja robię i towarzyszy mi. Zawsze blisko mnie.
Bezduszny cyborg Kozłowska uprowadzila i wywiozła moją wieloletnią przyjaciółkę.
Widziałam zadowolenie na pysku Kozłowskiej, gdy prowadzili moją Indianę w jej łapy, w jej szpony.
Pazerny babsztyl obłowił się w cenne konie.
Za darmola stado koni powiozła. Normalnie musiałaby zapłacić 80.000 zł.


Klacz w trakcie interwencji jak zobaczyła ciebie Izka jak wyprowadzają w kajdankach to momentalnie 150kg schudła.

80 tysięcy to te konie razem z tą twoją metą nie są warte. Tyle hajsu pod domem chodzi, a ty mieszkasz w melinie?  😉

8 kwietnia to był piękny dzień w całym tym horrorze, który się ciągnie od 17 lat. Nawet nie wiem ile osób ucieszyło to, że taka kreatura jak ty nie będzie już posiadać koni. Twoje posty i zdjęcia mają się nijak do prawdy jaka została przedstawiona na profilu Fundacji Molosy. Piszesz na swoim pato-blogu, że ci przyjaciółkę ukradli? Doprowadziłaś do zgonu kilkadziesiąt zwierząt, te zwierzaki konały na twoich oczach, głodziłaś je i nie udzielałaś należytej pomocy. Przyjaciół się głodzi, a później ich padlinę wpie*dala? Ważne żeby twoje tłuste dupsko było nażarte brudasko. Mam nadzieję, że nikt ci nigdy pomocy nie udzieli tak jak ty pozwolilaś na cierpienie setki zwierząt, obyś skończyła tak jak one - upodlona do granic możliwości.
Nawet na tych zmanipulowanych zdjęciach konie wyglądają na zabiedzone. Tylko klacze mają brzuchy - bo źrebne. Źrebaki kręgosłupy na wierzchu, z resztą nie tylko one.
Ciekawa jestem tego źrebaka, który padł w przejściu domu? czy tam padł czy owa hodoffczyni próbowała go zaciągnąć do domu i w cieple domowego ogniska poćwiartować?  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 07:36
A, a ten twój kucyk jest zwykłym skarłowaciałym koniem, bo jest niedożywiony patusie. Dr Mendle z Mazur, a nie hodowca.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
09 kwietnia 2019 07:41
Na tych zdjęciach co wstawia doskonale widać te braki umięśnienia grzbietu i zadu (kręgosłup widać, zad "niezakryty mięśniem"😉, rozepchane brzuchy. Jej się chyba wydaje, że jak koń ma duży brzuch to jest w doskonałej kondycji 🤔 Śmie jeszcze pisać, że są "prawidłowo odżywione" - tsa.. ciekawe ile kg siana dostawały dziennie, skoro wyglądają jak szkielety. A przepraszam, nie kg, a garstki. I to pewnie jak się przypomniało o zwierzakach i akurat tablet się ładował.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 07:42
Pierwszy adwokat diabła już się znalazł 😉

z datków zabrakło czapraków eskadrona z nowej kolekcji.
emptyline   Big Milk Straciatella
09 kwietnia 2019 07:49
JARA, jezu co za cep...
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
09 kwietnia 2019 07:53
Cóż.. albo jeszcze za dużo nie wie i "nabrał się" na jej pisanie o napadzie, albo... podobny typ (w sensie roszczeniowości: pomóż, daj, nie wymagaj). Pewnie oba 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 07:58
Indianka lubi sobie jednać takich samych patusów jak on, chociażby jej imienniczka co tak bardzo ją broniła, a się okazało, że sama miała konia leżącego w stani, którą próbowała na niego zwalić. O ile mnie pamięć nie myli 😉

Jakby tak przez te 17 lat nikt Redlarskiej nie próbował pomóc...
Jara, skąd to? Gościu jest po prostu nieświadomy, nie zna całej historii i faktów.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2019 08:01
Mi to trochę wygląda jakby sama sobie założyła fikcyjne konto, żeby się bronić. Aż mi się nie chce wierzyć, żeby ktokolwiek chciał wypisywać takie bzdury w jej obronie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 08:04
KLIK


Jak dla mnie nie trzeba znać jej przeszłości ani historii, wystarczy obejrzeć najświeższe zdjęcia jej ekskluzywnego rancho, jej dorodnych koni i poćwiartowanych zwłok. Więcej nie trzeba 😉
Julie, ma rację. Ludzie nie znają całości historii, pewnie nie widzieli też zdjęć z wczorajszej interwencji. Nie dziwcie się im, że tak reagują. Trzeba uświadamiać, podawać linki.


Całą noc śniły mi się sny-koszmary związane z tą sytuacją. Martwe i katowane zwierzęta, martwi i katowani ludzie...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 08:07
Ascaia, to jest akurat komentarz pod linkiem do zdjęć z wczorajszej interwencji. Skoro ktoś po ich obejrzeniu uważa, że nic się nie stało to dla mnie ten sam poziom co miłośniczka koniny 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się