Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Gdzie tam ona inteligentna. Chciałaby żeby tak o niej myśleć ale prawda jest zgoła inna. Czy człowiek, który nie wyciąga wniosków, nie uczy się na błędach i cały czas popełnia te same, jest inteligentny? A taki, co nawet sam nie czyta i nie przyswaja cudzej wiedzy którą próbuje pouczać innych? Czy inteligentny człowiek doprowadza do sytuacji, że s... do wiadra i żre ścierwo?
Bezwzględni manipulatorzy cechują się dość wysokim poziomem inteligencji.  Głupcy lądują w kiciu.  Psychopaci są przemili, inteligentni,   ale spróbuj zakwestionować jego racje.  Potwór i sadysta wyłazi.  Dokładnie jak Redlarska.   Pouczona na re-volcie co ma zrobić żeby zabezpieczyć  swoje dopłaty przed komornikiem dorwała się do kasy i wpadła w szał zakupów.  Maszyna do szycia, stare Burdy, stare meble,  okna i drzwi z demobilu,  cegły(!)   tylko jak zwykle na zwierzętach oszczędzała.  Kiedy zapodała w niedzielę zdjęcie przyczepki z sianem było już jasne, że siana tam nie było. Wszystkie zakupy pasze zawsze z lubością opisywała więc możemy przyjąć, że tylko te ilości tam były. Brak zdjęć i filmów ze zwierzętami późną zimą to zjawisko cykliczne u niej. Tylko dzięki temu, że kobyła na ostatnich nogach skonała na polu sąsiada wyszła na jaw śmierć jej rocznego syna.  O tym, że Indianka jest padlinożercą wiadomo było od dawna. Żadna padlina nie mogła się zmarnować.  Zadnia i przednia część kobyły i roczny źrebak( suszony na później) bez lodówki przy tych temperaturach.                                        
                edit-Sorry, myślałam, że tego źrebaka też jadła,  a ona go suszyła.
Po wizycie weta rokowania dla kobył , są ostrożnie optymistyczne . 👀
a jak źrebaki?
kutykula, inteligentny w sensie IQ+ wiedza? Intelekt to co innego, mądrość to co innego. Można być bardzo inteligentnym, posiadać dużą wiedzę ale nie mądrość. Mnie się wydaje, że ta kobieta jest psychopatką, to nie może być mądra z definicji ale psychopaci mogą mieć wysokie IQ.
kutykula, inteligentny w sensie IQ+ wiedza? Intelekt to co innego, mądrość to co innego. Można być bardzo inteligentnym, posiadać dużą wiedzę ale nie mądrość. Mnie się wydaje, że ta kobieta jest psychopatką, to nie może być mądra z definicji ale psychopaci mogą mieć wysokie IQ.

I właśnie o to mi chodzi. Czytałam na blogu dziewczyn couchsurferek że na pierwszy rzut oka nie widziały niczego podejrzanego w opisach tego 'srancza', człowiek mało inteligentny nie byłby w stanie aż tak kombinować i zacierać śladów na własną korzyść.
W sumie może to nie tyle inteligencja co szeroko pojęte cwaniactwo 🤣
Jest cwana i wyrachowana ale to jeszcze nie inteligencja. Inteligencja przejawia się m.in. w sposobie rozwiązywania napotykanych problemów. U niej to jest po prostu udawanie, że problemu nie ma, kompletnie wyparcie. Wysłowić się bez bluzga nie umie, najprostszych prac gospodarskich zrobić nie umie, podstawowej wiedzy o zwierzętach nauczyć się nie chce. Prostych ciągów przyczynowo-skutkowych nie ogarnia, np. tego że zwierzęta są zagłodzone bo ich nie karmi.
Nie potrafię o niej myśleć jako o kimś inteligentnym, bez względu na to, jak cwanie i sprytnie manipuluje faktami.
majek   zwykle sobie żartuję
09 kwietnia 2019 16:14
Po wizycie weta rokowania dla kobył , są ostrożnie optymistyczne . 👀


dobrze, ze chociaz optymistyczne.

Dawaj nam tu znac niesobia, jakby mozna bylo w czyms pomoc (na odleglosc niestety).
Reszta koni pojechala gdzies indziej?
Jest bardzo bardzo narcystyczna ( ma o sobie naprawdę wysokie mniemanie) i to przeszkadza jej realnie ocenić niektóre sytuacje. To jest powodem że nie uczy się na błędach, nie koryguje zachowań, nie widzi pewnych problemów.
Jest inteligentna ale zarazem ma takie cechy charakteru że czasami zachowuje się jakby była dennie głupia.
za to głos ma niesamowicie miły, jak normalnie rozmawia. Mogłaby w radiu pracować.
tajnaa, tak, pamietam jak obejrzałam pierwszy filmik jej autorstwa z rok temu. Spodziewałam sie czegoś innego, a ona naprawdę ma miły głos, ładna barwę i jak chce to potrafi sie ładnie wypowiedzieć. Myśle, ze to pomaga jej trochę budować pozory
To samo chciałam napisać! Barwę głosu ma bardzo ładną. Mogła założyć kanał na YouTube i czytać książki czy inne baśnie opowiadać  😉
Że co by mogla? PRACOWAĆ? Chyba zwariowalyscie 😁 Ja to czekam na film z interwencji autorstwa desire, bo to chyba ona coś nagrywała? No i jak tam zwierzaki żywe i sekcja martwych.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2019 16:48
W kolejnym filmie widać, ze Anja niespecjalnie chciala pomagać w ploszeniu koni. W ogole mnie to nie dziwi, moze jak sie dowie jak o niej przemilo sie Izka wypowiada to porzuci ta toksyczna znajomosc raz na zawsze.

A jej filmy z interwencji wspaniale sie oglada🙂
A od kogo się dowie? Tyle czasu minęło i się nie dowiedziała jakoś. Poza tym musiałaby być niesprawna umysłowo, żeby nie widzieć/nie czuć tego jak patol ją traktuje. Przecież nieraz opisywała na blogu jak podle ją traktowała, wyrzucała z lepiany i swojego obsranego terenu. Na dodatek doskonale wiedziała, że Redlarska jej ukradła paczkę z bakaliami. I nic, dalej pozwala sobą pomiatać.
Pod jej fimami na YouTube wrzuciłam linki do akcji  Fundacji, żeby Ci, którzy tam zajrzą mieli "pojęcie o pojęciu".

Sorry. Edytowałam wpis.
Ja mam jeszcze takie zdjęcie, że strony na Fejsie więc ogólnie dostępne ale pewnie się nie dokopałyście.

Zobaczcie jak wygląda arab- ta bida z tyłu. Jak 2 letni koń. A jak sie powiększy to i na źrebaku widać jaki chudy w okolicy grzbietu i jaką ma długą matową sierść.

desire   Druhu nieoceniony...
09 kwietnia 2019 17:15
Wracam do domu.
Pani R. mogłaby wrzucic film jak popycha Elwire wprost na konia (ja wtedy przestalam krecic bo myslalam ze cos sie stalo powazniejszego), staje na trapie utrudniając ładunek i wrzesząc, w koncu jak sie wyraza w strone policjantow i ja zakuwają. Po co takie pierdoly wrzuca? 😉  ja cos sklece, ale (!) musicie chwile poczekać, od niedzieli spalam jakies 7 godzin.
Teraz kozaczy i sie odgraza, ale pod komendą wyglądała jak dziecko, któremu ktos lizaka zabrał i uciekała w podskokach jak Ela pobiegla po ewentualna eskorte (konie na koniowozie, a niewiadomo co jej odwali). Taka cwana, a bala sie podejsc zdjecie zrobic. 🤣

Rozumiem, ze skoro Indi tak sobie udostepnia wizerunki to ja tez mogę wrzucić jej brodato-wąsatą buzie z interwencji? 🙂 😉

Niesobia   🥂

Źrebaki i ogiera ogarnia Ela.

Anji mi mimo wszystko żal, płakała. Ona tam siedziała nie dla Indi.
I od kilku godzin niezmiennie śmieszy mnie ten tekst Indiany z fejsa " okradli mnie z pieniędzy, dokumentów i różnych drobiazgów"   😁 😁. Różnych drobiazgów.  😜
Dziewczyny ... oddajcie Indianie szczotkę do włosów, którą buchnęłyście i porcelanową filiżankę   😂. Mnie to bawi non stop.  " różne drobiazgi"  jej zginęły hehehe

Ps- można jakoś wytłumaczyć Anji że zwierzęta będą miały dobrze? Że nie idą na śmierć jak to jej pewno odmalowala Indiana, tylko do normalnych warunków?
Właśnie oglądając ten filmik z podwórka aż mi się tej Niemki żal zrobiło.
Ja cały dzień latam, i dopiero weszłam i czytam, ale się baba żołądkuje, rany, posunęła się do tego żeby oskarżać o kradzież. Hehe miała 2000 a żarła padlinę?? Dobrze że to już się skończyło, teraz tylko dożywotni zakaz trzymania zwierząt i niech hoduje pietruszkę. Zrobiła podliczenia, ile miała wejść teraz na tego swojego blogusia, to jest chore. Mam nadzieję że te konie, będą miały teraz już fajne  życie. Szkoda mi tej suni Amari, bo schronisko to też niezłe piekiełko, dobrze by było gdyby ją ktoś adoptował, ten pies też zasługuje na dobry dom.
busch   Mad god's blessing.
09 kwietnia 2019 17:41
Mnie dzisiaj szczególnie zniszczyło że nawet "zabór" jej kochanych koników nie przeszkodził w postowaniu na facebooku treści antysemickich i innych tego typu paskudnych. Myślałam że każdy normalny i większość nienormalnych by się wstrzymała chociaż te dwa dni, będąc zajętym czymś było nie było - wstrząsającym z własnego życia. Jak widać nienawiść do Żydów jest tak istotna, że nawet wywiezienie koni i pobyt na komisariacie długo nie zajmowały myśli naszej głównej bohaterki  🤔wirek:

Absolutnie wstrząsające  😲
Gdzie są te filmy z interwencji?
bera7 Indianki? wejdź na jej bloga i tam wrzuciła film jeden na pewno, ale jak wejdziesz na yt to jest jeszcze jeden
borkowa., dzięki
Piękne mięso wstawiła... Polepione włosami...
Ona jest obrzydliwa, no nie ogarniam jej  :/
najpierw rozpacz, bo ukradli "ukochane" zwierzątka, potem (jak już skumała, że nie może podważyć zdjęć z interwencji) oskarżenia o grzebanie w jej rzeczach i kradzież, a teraz już zadowolona ciągnie swoją gierkę i wstawia zdjęcia padliny i pisze, że chce walczyć o powrót zwierząt, ale ona ma ogromne problemy ze sobą 🤔wirek:
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
09 kwietnia 2019 19:39
Bo ona chce szokować, błyszczeć, wzbudzać zazdrość, podziw... cokolwiek. Byle w necie się kręciło.
Wczoraj konie "łukradliii" a dzisiaj już na fejsiku żydzi i inne pierdy z dupy.
Taka rozpaaaacz ale najważniejsze że "oglądalność" skoczyła.
I nieważne dlaczego... ważne że ludzie wchodzą i czytają.

A to mięso pewnie dzisiaj kupiła w sklepie bo na koninę to nie wygląda. A juz na pewno nie na jej koninę... za świeże.  🙄

emptyline   Big Milk Straciatella
09 kwietnia 2019 19:47
Gdzie ona coś pisze na FB?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się