Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Przecież nawet przez te kudły widać, że to był szkielet obleczony skórą...Co ona niby chciała tym sznurkiem zdziałać?
Ja już wymiękłam na tym facebooku. Nie wierzę w ludzką głupotę po prostu
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2019 10:00
Dajcie znać co z roczniakiem  🙁
Przesyłam zbiórkę dalej, prywatnie do paru osób.
Mam nadzieję że szybko się wyskoczy pełna suma.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2019 10:03
Co za pieprzona kretynka. Jezu no nie mogę. Jestem na przemian załamana i wkur**ona...
Ludzie, wy w ogóle nie śpicie? Dajcie innym szansę na jakieś sensowne miejsce w tej zbiórce, tym co zasiadają za biurkiem, robią sobie kawę, zaglądają w służbowy kalendarz i dopiero potem wchodzą na r-v.    😉

Wpłacę więcej, jak obliczę roczny podatek. Przynajmniej mam motywację, żeby do tego strasznego zadania się zabrać.

A tak w ogóle to polubiłam określenie "bździągwa".

Edit:
Ożeż, ten wpis ze zdjęciem źrebaka dopiero zobaczyłam. Ofutrzony szkielet.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
10 kwietnia 2019 10:06
Masakra, ciekawe do czego ona te pasy podwiesiła... Chudziutki, upodlony mały zwierzak 🙁
Ona może lepiej już niech się nie pogrąża, próbuje się wybielić ale nikt normalny jej nie uwierzy. Wyniszczyła piękne konie, źrebaczki mają takie przyjemne dzioby. Mam nadzieje, że na pomoc nie jest za późno i wszystko będzie z nimi ok.
Tam były dwie srokate klacze, ogier i dwa źrebaki, tak?

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 kwietnia 2019 10:06
Nie wiem co jest bardziej przerażające, to ze te zwierzaki padają czy to że ona wszytko fotografuje i trzyma zdjęcia zabitych przez siebie zwierzat. Niech wrzuca wiecej fot, sama na siebie kreci bata 😉

Edit:

Robaczek, tak. To co wymienilaa wyjechalo z umieralni.
Jak widzę, chyba sporo nerwów sobie oszczędzam, nie mając fb. 
Serio bylo cos.mięsa na tym zrebaku?  😲
Trusia hehe  proszę pamiętać ,że bździągwę ja pierwszy na Rev użyłem , i dopiero ta  menada mazurska mi bździągwę ukradła . 😤 
Nie pierwsze i pewnie nie ostatnie, co ukradła.
Ciągle nie mogę uwierzyć w to, że ktoś może być takim zwyrodnialcem i jeszcze być z tego dumnym.  👿

I ja wpłaciłam rano. Ale zdjęcie biednego źrebaka przelało szale goryczy. Wierz mi "squaw", że wpłacę ponownie i namówię innych!  🏇
Trochę makabryczne pytanie, ale jak ona odcięła nogę tej klaczy?

Padło to się zjadło. Poetka, psia krew. 
Nie ogarniam chudości tych koni. U mnie klacz po 16 dniach choroby, gdzie jechała tylko na kroplówach, bo nie.mogła.ani jeść, ani pić wyglądała lepiej. Jakim trzeba być zjebem, żeby doprowadzić zwierzaki do takiego stanu, a jeszcze większym, żeby uważać, że to norma po zimie.  Edit. Trusia, wycięła ochłapy mięsa jakimś.scyzorykiem, widać, że nawet o anatomii pojęcia nie ma, bo wycinając szynkę rozdupczyła wzdęte jelito, ależ musiał być smrodek,.mniam mniam.
Ale chyba całą nogę odcięła, na jednym zdjęciu widać brak nogi (chyba, że źle widzę). Nogi nie odcięła scyzorykiem. 
Chodzi Ci o fotkę z wyciętym mięchem z przedniej nogi?
Nie, z tylnej. Zdjęcie nr 7 z galerii Jary.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
10 kwietnia 2019 10:40
zielona_stajnia moja Monetka w wieku 26 lat przestała jeść na 23 dni i też jechała na samych kroplówkach i wyglądała dużo lepiej niż jedna z tych klaczy. A też była wiosna, też zmieniała sierść. Ona tych koni nie karmiła tylko dokarmiała raz na czas jak jej się przypomniało.
I gdzieś w komentarzach ktoś mądry pisał, że we wszystkich gospodarstwach konie tak spadają z masy w okresie wiosennym...poważnie?  🤔wirek: pierwsze słyszę żeby to była norma.
I gdzieś w komentarzach ktoś mądry pisał, że we wszystkich gospodarstwach konie tak spadają z masy w okresie wiosennym...poważnie?  🤔wirek: pierwsze słyszę żeby to była norma.


Mój jak był przygruby tak nadal jest, bez względu na porę roku  (ku memu zmartwieeniu).  A nie jest młodzieniaszkiem, w tym roku uzyskał czynne prawo wyborcze. 
Wszystkie zdjęcia które wstawia teraz na bloga z zadbanymi zwierzętami mają datę z lutego 2012 roku.
Pewnie część ludzi da się na to złapać. Kto grzebie w danych ? No mało jest takich osób, które wiedzą jak tego szukać
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2019 10:46
Ja własnie szukałam wczoraj na przykładzie past odrobaczających ale nie mogłam znaleźć gdzie to się w fotkę klika.
Trusia, wzdęty brzuch robi takie wrażenie, na kolejnej fotce widać, że obdłubała kość udową i biodro ze smętnych resztek mięśni jakie ta biedna szkapina jeszcze miała. Swoją drogą walory odżywcze takiego mięsa muszą być rewelacyjne, jeśli ten koń zdychał parę dni to autointoksykacja, uwolniony w skutek stresu kortyzol, gorączka być może, zero skrwawienia, potem procesy rozpadu po śmierci... samo zdrowie.
Możesz to jakoś udokumentować? Zdjęcie zrobić tej daty i mi wysłać. Chciałabym takie mieć, by móc ewentualnie pokazać jakimś niedowiarkom gdzies z Gdańska, którym cięzko uwierzyć w prawdę.

zabeczka17Pasty mogła miec aktualne, bo leżą na tej samej niebieskiej folii, na której leżała skórka z jej żrebaka. Może być fotka aktualna. Tyle, że posiadana tubka NIC nie znaczy Posiadała też ziarno i siano- które gniło już od leżenia. Pewno w celu- okazania na wypadek kontroli. Wiesz- taki dowód, że MA
No i od kiedy długa zimowa sierść na szlachetnych koniach to oznaka zdrowia i prawidłowego odżywienia???

Indianko wiem, że czytasz, ale długa sierść Twoich ex już koni to oznaka głodu!!!!
Ja własnie szukałam wczoraj na przykładzie past odrobaczających ale nie mogłam znaleźć gdzie to się w fotkę klika.


Proszę
Juz umiem sama. Nauczono mnie 🙂 dziekuję  ( jednak nie umiem, sprawdzam w inny sposóbi pokazuje mi inne daty, calkiem aktualne)

Ale na zdjęciach pasty data jak widac.... dałabym się nabrać, o głupia ja  😂
Poszło ode mnie i jeszcze pójdzie 😉
[quote author=zielona_stajnia link=topic=80308.msg2859748#msg2859748 date=1554889653]
Trusia, wzdęty brzuch robi takie wrażenie, na kolejnej fotce widać, że obdłubała kość udową i biodro ze smętnych resztek mięśni jakie ta biedna szkapina jeszcze miała. Swoją drogą walory odżywcze takiego mięsa muszą być rewelacyjne, jeśli ten koń zdychał parę dni to autointoksykacja, uwolniony w skutek stresu kortyzol, gorączka być może, zero skrwawienia, potem procesy rozpadu po śmierci... samo zdrowie.
[/quote]

OK, nie będę już się wpatrywać, bo niedobrze mi się robi.

A tymczasem w innym wątku:

Smutne i przerażające. Uważam, że kobieta jest od dawna chora psychicznie. Tak zwyczajnie chora, tak jak można być chorym na białaczkę czy raka wątroby. Jestem przekonana, że to nie był jej wybór, że już dawno powinna była być zamknięta w zakładzie, bo stanowiła zagrożenie dla siebie i innych. Strasznie to i smutne, że musiało dojść do takiego dramatu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 kwietnia 2019 11:04
Nie uciela nogi tylko ja oskubala 😉
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
10 kwietnia 2019 11:08
[quote author=Cyśka link=topic=80308.msg2859709#msg2859709 date=1554886346]
Ja już wymiękłam na tym facebooku. Nie wierzę w ludzką głupotę po prostu
[/quote]

Zawsze mówiłam że ludzie to debile...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się