Końska Rewia Mody XIII (2019)

emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2019 14:18
noen, tak, pytanie tylko czy jest gdzieś dostępny.
wątek zamknięty
Posiada ktoś może czaprak jakiś z nowszych kolekcji Schockomohle? Jak z jakością? Z 6 lat temu miałam dwa z podstawowej kolekcji i były tragiczne jak szmatki po liku jazdach... a teraz podoba mi się jeden z wiosennej kolekcji  :kwiatek:
wątek zamknięty
dairoxroxi no już na całe szczęście nie są jak szmaty. I duży plus za profilowania na kłębie ode m nie mają  😅 Też się czaję na jeden  👀
wątek zamknięty
Czy ktoś ma może czaprak Caball Royal? Jak wypada jakościowo? No zakochałam się 😵😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2019 13:13
Siwaa Royala nie mam, ale miałam Casual, a one z tego samego materiału są o ile się nie mylę. To jest taki mocny, raczej gruby materiał, nie tak łatwo go zaciągnąć. Jakość wykonania jest świetna we wszystkich Caballach więc przypuszczam, że Royal nie odstaje od tego 🙂
wątek zamknięty
Ja mam dwa royalle Cabala a teraz czekam na trzeci 😉, dla mnie super
wątek zamknięty
Ja mam dwa royalle Cabala a teraz czekam na trzeci 😉, dla mnie super


Podrzuciłabyś może zdjęcia? 😀
wątek zamknięty
Ja dostalam pare dni temu Royala od męża w nowym kolorze... jestem totalnie zakochana !!!  😍 😍 😍

wątek zamknięty
zdjęcia mam tylko bordowego, biały czaka na Maj na swoje pierwsze użycie 😉, gratanowy został dziś wysłany, a w planach mam jeszcze ten złoty/beżowy i ten nowy kolor 😉.
Ja jest mbardzo zadowolona, jakość super, uwielbiam ten materiał glossy





i tutaj słabej jakości ale z owijkami 😉



edit: nie umiem tak wrzucić żeby się wyświetliły zdjęcia tutaj 🙁
edit 2: udało mi się 😉
wątek zamknięty
Hekate1, grando_ Piękne! 💘 💘 💘
wątek zamknięty
Cuda 😍
wątek zamknięty
Hekate1, - piękny czapraki i koń! 😀

Ja to tu tylko tak zostawię... blackberry w wersji performance doszło do klasyki 😎 I jest dostępne w Polsce  😀iabeł:
wątek zamknięty
keirashara dziękuję 🙂 to jeszcze z początków naszej współpracy

Przyszedł mój granatowy 🙂 jest piąkny jak reszta, póki co zdjęcia na sucho






a że się już tak rozkręciłam to mam tu rumaka w :

zestawie atlantic blue



w jakiejś starej ale bardzo wiosennej Ance



i w czapraku plum i w białych ochraniaczach Eskadrona



wątek zamknięty
wątek zamknięty
Hekate1, - piękny czapraki i koń! 😀

Ja to tu tylko tak zostawię... blackberry w wersji performance doszło do klasyki 😎 I jest dostępne w Polsce  😀iabeł:

Gdzie jest dostępny? Bo wyświetlają mi się tylko Blackberry 2017/2018.
wątek zamknięty
Sivrite, - w dobrym koniu na przykład 🙂 Wszędzie, gdzie mają podstawowego eskadrona powinien powoli wchodzić.
Hekate1, - anky wygrywa zdecydowanie 💘
wątek zamknięty
mam  royall granat na modelu . Kocham go  😍

wątek zamknięty
Dzisiaj w nocy wchodzi nowa kolekcja Eskadrona Ride Eat Sleep Repeat 😉
Obłędny ten Caball 😍
wątek zamknięty
Pomocy! Mignęły mi gdzieś na instagramie czapraki- czarny i granatowy z grubym sznurkiem w kolorze różowego złota. I oczywiście nie mogę ich znaleźć. Wstawione były przez któryś z pl sklepów, jako nowość. Może któraś z Was wie, co to było? 
wątek zamknięty
anai, a to nie Horss?
wątek zamknięty
Albo cavallino marino?
wątek zamknięty
Dzięki za chęć pomocy, już znalazłam, to b vertigo i jednak jest tylko ciemno granatowy.
wątek zamknięty
Dzięki za chęć pomocy, już znalazłam, to b vertigo i jednak jest tylko ciemno granatowy.


Wiem o którym mówisz, marzy mi się ten czaprak  💘 Ale też myślałam, że jest czarny. Jakbyś się zdecydowała to koniecznie wrzuć zdjęcia!
wątek zamknięty
Jak odczucia z nowego eskadrona? Dla mnie bezszał, chyba się starzeje 🤣 W ogóle mnie nie kupują te nowe kolekcje, szary czapraki z różową lamówką mi się nawet podobał, ale haft paskudny :/
wątek zamknięty
Coo, jaki nowy eskadron, gdzie to można zobaczyć? 👀
wątek zamknięty
budyń, - na stronie konika, profilu Pikeura lub fb matchy dressage 😉 Kolekcja rser, jakby rozwinięcie fanatica? To jest chyba zamiast New Generation z tego co rozumiem.
wątek zamknięty
Aaa, widziałam to, ale myślałam, że to po prostu szmatki dla ludzi :P Bo jakieś worki mi mignęły i nawet nie oglądałam. Bardzo nudne kolory niestety, znowu.
wątek zamknięty
Mi się całkiem podoba seapine green. Lubię takie kolory 🙂
wątek zamknięty
Taka kolekcja chyba dla młodzieży  😁
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 kwietnia 2019 22:02
a jakaś bez szału 😀 ten granat przechodzący w róż taki w miarę jest
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.