ciąża, wyźrebienie, źrebak

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 kwietnia 2019 19:35
Gratulacje! ^^ Co jeden to brzydszy :P

Ktoś podliczał ile już się pojawiło tegorocznych pajęczaków w wątku?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2019 06:18
KatarzynaK Jaką macie już trawę! I wiosnę  😲 A maluszki cudo-paskudo 😍
Katrzyna K Prześliczny maluch, w końcu wyszedł na świat  😅
borkowa. Trzymam kciuki  👀
klaczka 😅
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 kwietnia 2019 23:38
Baby, górą!  😅  Gratulacje 🙂
borkowa Gratulacje!

To kto jeszcze czeka oprócz mnie? Napewno peeepejack
u mojej termin na dzisiaj, ale ona chyba jeszcze o tym nie wie 🙂 wymię trochę nabrało w sobote i ...cisza
Ja czekam...od ponad 2 tygodni cycki pełne ,brzuch zapadnięty ,zadek miękki...ja osiwieję.... 😲
mohito Właśnie chciałam pytać jak tam u was ale chyba twojej pani również się nie śpieszy  😜
Borkowa gratulacje!
Mohitopokaż te cycki , bo te co wstawiłaś 9 dni temu to ani pełne ani gotowe na przyjęcie malucha 😉
Gratulacje, piękne maluchy  😍
peeepejack no właśnie bo teraz z wysokością u tinkerów jest problem, wszystko idzie w rozmiary 135/140  🙄
Katarzyna K faktycznie,2 tyg, temu urosły ale od soboty są twarde i duże
nie mogę się napatrzeć 😍 😜
borkowa  - nie dziwię się  😍 Gratulacje i niech rośnie zdrowo 😍 😅
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 kwietnia 2019 19:51
U nas w marcu pięć sztuk się wykluło - w okresie 3 tygodni  🏇 🏇 🏇 .CZekamy jeszcze tylko na jedną spóźnialską i koniec  😍
Nooo...coś się u nas dzieje!! Pojawiły się ,,świeczki,,
trzymam kciuki! 🏇
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2019 07:49
mohito A własnie miałam napisać, po obejrzeniu poprzednich zdjęć, że strzyki jeszcze chyba nie gotowe, ale widzę na nowej fotce że już się "ugotowały" 😉 Kciuki są :kwiatek:
Ja dołączam się do czekania z 3 miniusiami. Te to agentki bo żadnych objawów i w najmniej spodziewanym momencie. Już 3 tydzień na baczności. Pełnowymiarowa klacz dopiero na lipiec.
patid1220 No niestety teraz znaleźć coś wysokiego to jak szukać igły w stogu siana. Tosca którym kryłam ma z tego co wiem 151cm więc i źrebak powinien być wysoki  💘
mohito Trzymam kciuki, w końcu coś się u was dzieję  😅

U nas brzuch opadnięty, zadek jak galaretka luźny a w cyckach kleista żółta wydzielina po delikatnym naciśnięciu poleciała. Zobaczymy ile wytrzyma jeszcze, mamy 326 dzień dzisiaj  😉
peeepejack- również trzymam kciuki za Was!! A na marginesie- zawsze marzył mi się tinker  💘
Wzięłam dziś wolne ,żeby mieć wszystko na oku.Jak narazie konie  pasą się na pastwisku,ale w razie czego muszę pilnować, bo jak Mysza się kładzie ,arab ją ściga i spokoju nie daje .
nie mogę się napatrzeć 😍 😜
po czym to maleństwo ?
elita17 po Impulsie
Poszukiwana klacz mleczna do odchowania 3 tygodniowego źrebaka. Klacz prawdopodobnie nie dożyje jutra. Woj śląskie
Pszczyna im bliżej tym lepiej ale dojedziemy wszędzie.
Iwona Rybak tel. 605 675 383
Potrzebuje wsparcia psychicznego  😂 😵
kobyła godzinę temu zainseminowana, i mam stres podwójny.. były dwa pechęrzyki gotowe do pęknięcia oba na jednym jajniku oba praktycznie tych samych rozmiarów i teraz zatanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej  🙇 macie jakieś doświadczenia ?
U Nas dwa razy była taka możliwość i dwa razy złapała na dwa. Na szczęście za każdym razem jeden się wchłonął. 🙂

Jutro mój czarny Bobek kończy rok 🙂 też był z ciąży bliźniaczej 🙂
Sotniax
U nas po inseminacji były 3 klacze w bliźniaczej ciąży. Wet przy USG kontrolnym pozbywał sie jednego zawsze.
Straszne paskudy te maleństwa, no fuj fuj! Niech się zdrowo chowają.

Jeszcze ja czekam, jeszcze ja! U Nas nuda, a ja już mam dość 😵 O ciąży wiem od ponad miesiąca, więc dość krótko, ale nawet nie chcę wiedzieć, jak bym się denerwowała gdyby to było planowane dziecko od początku do końca 🤣 Niech mnie ktoś obudzi za miesiąc albo dwa, chociaż jeśli będzie miała takie szalone tempo jak aktualnie, to może jeszcze Boże Narodzenie obskoczy z bebzonem... Chociaż młody to tam ewidentnie trenuje na wyścigi, a ona ma już go dość.. a to dopiero początek 😁
Windziakowa,
chyba ktoś już o to pytał, ale nie widziałam odpowiedzi- masz jakies przypuszczenia kto może być tatusiem ?🙂
kasska, wiem kto jest ojcem :P tylko z jednym ogierem w ciągu ostatniego 1,5 r miała do czynienia, więc to nie było ciężkie do ustalenia.

A właśnie, odnośnie takiej sytuacji jak u mnie, że krycie na dziko (nie wiadomo czy celowe czy z niedopatrzenia) - jak wygląda sprawa z paszportem? Ojciec jest po zakładzie treningowym, czy po ustaleniu DNA, że to na 100% jego źrebak będzie można go wpisać mimo braku świadectwa krycia?
[EDIT] A własnie, czy wszystkie kobyły mają identyczne brzuchy? W sensie u mojej zaczyna się dopiero jakby "za popręgiem", a po waszych zdjęciach widzę, że już na wysokości łokci mają ładnie zaokrąglone 😀 I zastanawiam się, czy to normalne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się