Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

zabeczka17, sporo ludzi tam oznaczało hashtagiem, ale może nie są zainteresowani :P jak się wieść bardziej rozniesie to może wtedy.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 kwietnia 2019 14:02
Podejrzewam, że mają dużo roboty i brakuje czasu na grzebanie w tym szambie. A wiemy dobrze, że jak ktoś nie zna historii to raz, że się może pogubić,  dwa pomyśli ,, biedna kobiecina padła ofiara stallkingu" , trzy ,, a może faktycznie chcą  samotnej ofierze odebrać ziemię ?" itp.A takie reportaże jak na stronkach są często zbyt ogólnikowe. To co ona wyprawia jest od groma.

Inaczej gdyby osoba  znająca historie od a do zet napisała konkrety ułożone chronologiczne , wstawiła zdjęcia, filmy, screeny jej komentarzy z facebooka i wysłała redakcji na e-maila pt.,, Co sie wyprawia na Mazurach Garbatych".
Ja niestety nie znam, a sama momentami się gubię. Ale marzy mi sie zobaczenie tej zdziwaczałej dzidzi jak wykrzykuje te swoje bajki na całą Polskę. No to byłby niezły cyrk. A Fundacja Molosy mogłaby też dzięki temu mieć kolejne  konkretne wsparcie finansowe.
Dopiero teraz siadłam do neta. Jessu.. " szykowała konie do prac polowych". To lepsze niż " zniknęło też kilka drobiazgów"  Mogłaby grać w kabarecie z tymi tekstami. Świetna jest! Ma talent!  😍
desire   Druhu nieoceniony...
11 kwietnia 2019 14:16
do tvn uwaga poszło info. jak będzie reportaż to też go dostaną 😉
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
11 kwietnia 2019 14:23
Areta usunęła post... no co ja teraz do popołudniowej kawy poczytam?  🤔
Kabaretu ciąg dalszy,  na grupie "poszkodowani przez fundacje"  Isabell z innego konta (jak chce to znajdzie sposób)  nadaje z niejaką Renatą O.  Ja jestem znów kierowniczką  GOPSu,  usadowiłam się na intratnym stołku i pije alkohol.  Cyrk i wesołe miasteczko.
O matko, na konie to było już X pomysłów, co roku co najmniej kilka nowych, miały być rajdowe, juczne, pociągowe, wóz drabiniasty kupiła, miał być pensjonat i przyjmowane konie na łąki, miała być szkółka i trener którego tak rozpaczliwie poszukiwała za skołtunioną owieczkę z baranem, miała nimi do sklepu jeździć i co... cóż, gdyby faktycznie wsadziła swoje wielkie dupsko na któregoś z tych chuderlaków, to biedna szkapa kroku by nie zrobiła tylko się zapadła. Ogromne szczęście, że za bardzo się ich bała. Choć raczej nie byłoby mi jej szkoda, gdyby dostała za te nieudolne próby potężnego kopa.  😁
Augustowski Reporter też napisał.
Do Uwagi kiedyś pisałam, jakieś 1,5 roku temu, może teraz zareagują jak sprawa zrobiła się głośniejsza. Ciekawie by było, gdyby ktoś uchwycił na kamerze "włości"...
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
11 kwietnia 2019 15:03
Kabaretu ciąg dalszy,  na grupie "poszkodowani przez fundacje"   Isabell z innego konta (jak chce to znajdzie sposób)  nadaje z niejaką Renatą O.   Ja jestem znów kierowniczką  GOPSu,  usadowiłam się na intratnym stołku i pije alkohol.  Cyrk i wesołe miasteczko.


Van - to nie jest Redlarska. Pisałam do tej baby we wtorek gdy spamowałam jej "lajkaczy" linkiem do sprawy... to kolejna "mundra". 🙄

Pocieszające jest, że takie osoby można na palcach jednej ręki zliczyć... mimo to, szokuje, że ktokolwiek jej broni.
[quote author=niesobia]Rollnick Kasa ze zbiórki idzie na opłacenie rachunków Weta , a wet diagnozuję , leczy , ale również wystawia opinie o stanie zdrowia  i przyczynach , a to już jest dowód w sprawie [/quote]
Jasne, a w Smoleńsku Ruscy hel rozpylili....

[quote author=tunrida]To JA bym chciała świetnego materiału procesowego. Odpisali, że JEST i mają go.[/quote]
Moim zdaniem dotychczas zgromadzony materiał (ten obecny w internecie i ten złożony z oficjalnych pism i raportów wszelkiej maści) od dawna już jest aż za bardzo wystarczający, więc mojemu zdziwieniu na słowa "przede wszystkim" przeznaczeniu środków proszę się nie dziwić. Oczywiście mimo zdziwienia dodałem i swoją cegiełkę do pogrzebu pani R.

TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
11 kwietnia 2019 15:41
(...) miał być pensjonat i przyjmowane konie na łąki


Miało być pięknie a wyszedł turnus odchudzający dla koni  😵
[quote author=Van link=topic=80308.msg2860227#msg2860227 date=1554989023]
Kabaretu ciąg dalszy,  na grupie "poszkodowani przez fundacje"   Isabell z innego konta (jak chce to znajdzie sposób)  nadaje z niejaką Renatą O.   Ja jestem znów kierowniczką  GOPSu,  usadowiłam się na intratnym stołku i pije alkohol.  Cyrk i wesołe miasteczko.


Van - to nie jest Redlarska. Pisałam do tej baby we wtorek gdy spamowałam jej "lajkaczy" linkiem do sprawy... to kolejna "mundra". 🙄

Pocieszające jest, że takie osoby można na palcach jednej ręki zliczyć... mimo to, szokuje, że ktokolwiek jej broni.
[/quote]                                                                                     


Nie jarzę, zapodałam informację i Isabell  wie lepiej kim jestem,  a Renata O. wie wszystko najbardziej.
A licja Kowalska
8 kwietnia o 21:33
Na stronie fb Fundacja Molosy Adopcje i Rancho Romantica de syf jest relacja z dzisiejszej interwencji u "poszkodowanej" Izabelli R. Zdjęcia i opis tylko dla ludzi o mocnych nerwa 
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
11 kwietnia 2019 16:27
[quote author=Arwilla link=topic=80308.msg2860237#msg2860237 date=1554991393]
[quote author=Van link=topic=80308.msg2860227#msg2860227 date=1554989023]
Kabaretu ciąg dalszy,  na grupie "poszkodowani przez fundacje"   Isabell z innego konta (jak chce to znajdzie sposób)  nadaje z niejaką Renatą O.   Ja jestem znów kierowniczką  GOPSu,  usadowiłam się na intratnym stołku i pije alkohol.  Cyrk i wesołe miasteczko.


Van - to nie jest Redlarska. Pisałam do tej baby we wtorek gdy spamowałam jej "lajkaczy" linkiem do sprawy... to kolejna "mundra". 🙄

Pocieszające jest, że takie osoby można na palcach jednej ręki zliczyć... mimo to, szokuje, że ktokolwiek jej broni.
[/quote]                                                                                     


Nie jarzę, zapodałam informację i Isabell  wie lepiej kim jestem,  a Renata O. wie wszystko najbardziej.
A licja Kowalska
8 kwietnia o 21:33
Na stronie fb Fundacja Molosy Adopcje i Rancho Romantica de syf jest relacja z dzisiejszej interwencji u "poszkodowanej" Izabelli R. Zdjęcia i opis tylko dla ludzi o mocnych nerwa 
[/quote]

Van - teraz zrozumiałam Twoje słowo pisane. Początkowo przeczytałam że to Renata jest Izabelą.
Chyba muszę odpoczać bo mi się chyba IQ obniżyło po zbyt długim obcowaniu z postami Redlarskiej...

Wybacz  :kwiatek:
Cegiełka poszła, dojdzie niestety dopiero w poniedziałek.
Uwielbiam ten film. .....albo ja mam coś z uszami albo nic nie chrupie.


jak dla mnie to jest tam aż przerażająca cisza w tle  👿
A ja widzę oczami wyobraźni jak Indianka miesza łapą resztki czegoś zwanego sianem.
Arwilla  wybaczam 🙂.  Isabell potrafi wkurzyć jak mało kto.
desire   Druhu nieoceniony...
11 kwietnia 2019 17:03
[quote author=niesobia]Rollnick Kasa ze zbiórki idzie na opłacenie rachunków Weta , a wet diagnozuję , leczy , ale również wystawia opinie o stanie zdrowia  i przyczynach , a to już jest dowód w sprawie
Jasne, a w Smoleńsku Ruscy hel rozpylili....

[quote author=tunrida]To JA bym chciała świetnego materiału procesowego. Odpisali, że JEST i mają go.[/quote]
Moim zdaniem dotychczas zgromadzony materiał (ten obecny w internecie i ten złożony z oficjalnych pism i raportów wszelkiej maści) od dawna już jest aż za bardzo wystarczający, więc mojemu zdziwieniu na słowa "przede wszystkim" przeznaczeniu środków proszę się nie dziwić. Oczywiście mimo zdziwienia dodałem i swoją cegiełkę do pogrzebu pani R.


[/quote]

już tłumacze - jeden proces będzie łączony z drugim. przede wszystkim trzeba teraz uzupełnić dokumentacje o konie- opinie wet, biegłych itp., wszystko musi przejść przez ręce mecenasa i jak już wcześniej wspomniałam, za darmo tego robił na pewno nie będzie. to nie jest takie hop siup, do sprawy dojdzie pewnie znów kilka tomów akt.  Sprawa jest wielowątkowa, pamiętaj. 😉
Dodatkowo Isabell będzie mieć sprawe o znieważenie funkcjonariusza na służbie.  😅 (już zeznawałam 🙂 ). 
Mam nadzieje, że naprawde telewizja zainteresuje sie tematem - Izka będzie mieć tą swoją upragnioną sławe, a policja i prokuratura może bardziej dupe ruszy....  🙄
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
11 kwietnia 2019 17:20
Dyskusja z fb

Izabella R. - Konie na przednówku chudną, ale wiosną regenerują się na pastwiskach, gdzie mają paszy do woli.

A.S. - Jeśli przednówka dożyją

Izabella R. - zazwyczaj dożywają, kwestia dostatecznej ilości i jakości paszy i sposobu karmienia.





PS. Podkreślenie moje.
desire     Policja i prokuratura mają jej po uszy,  maja też pełno innych spraw, jak wszędzie.  Pamiętasz ile razy ona wzywała policję do Kamyka? do Niemki?  Ile pism ,  zawiadomień  bazgrze,  a oni musza to obrabiać. Są też przez nią oskarżani nieustannie. Ja im  współczuję.                                                                                                          
Na jej filmie widać i słychać jaka jest histeryczką i manipulatorką:  "zdejmij jej to, nie duś jej,  on ją dusi, udusisz ją"
                                                                                                                                                              
                       Świetnie, że tym razem był obcy świadek  jej poczynań wobec policjanta.  Brawo Ty  😅           
edit:  "Zazwyczaj dożywają"  jak się wyda to nie dożywają,  a jak się nie wyda to dożywają
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 kwietnia 2019 17:35
Akurat jestem w kiepskiej sytuacji finansowej, ale parą złotych poszło, jak się odbiję to poleci więcej.

Mnie ciekawi, jak przez kilka dni jej "czarnoziemy" stały się glebami V i VI klasy - i to jest chyba ostatnio jedyna prawda, jaką napisała obok jedzenia padliny.

Bez kitu, sledzilam sprawe po ciuchu i chcialam tylko dodac, ze ja tez gratuluje! Nigdy w calym moim zyciu nic mnie tak nie ruszylo, jak ta historia. Sledze tez na fejsbuku, Jara daje czadu z trolowaniem patuski (moje nowe 'ulubione' okreslenie). Trzymam kciuki za finalna rozprawe.
A mi się śmiać chciało jak na moje pytanie gdzie w takiej sytuacji podziała się pewna znana szerszemu gronu fundacja, Indiana stwierdziła że najwyraźniej oni mają sumienie 😀 inaczej by gadała gdyby tamci faktycznie dobrali jej się z całą swoją siłą sprawczą do zadu. Wtedy by dopiero mogła mówić o zrujnowaniu życia przez fundację, bo kto jak kto, ale oni potrafią :P tylko że niestety wydaje mi się że jak dla nich to za mało medialna sytuacja. Nie to co proces za gilotynowanie karpi 😀
Izabella Redlarska    Nie złamałam prawa jedząc mojego konika, więc możecie mi naskoczyć
Oczywiście  😎, że zacytuję fragment- Zarówno składowanie odpadów, jak i ich termiczne przekształcanie może odbywać się wyłącznie pod warunkiem spełnienia wymogów wynikających z przepisów sanitarno-weterynaryjnych oraz wymogów określonych przepisami ochrony środowiska. 
http://rzecz-o-prawie.blogspot.com/2015/07/utylizacja-zwok-zwierzecych-wybrane_15.html
Naturalnie brak paszportów oznacza jednoznacznie, że zwierzaki nie mogły być przeznaczone do spożycia, tak mówią przepisy. No, ale przepisy wymyślają lewaki, Żydzi i lesbijki.
edit. Rzućcie kobity link do filmiku z Indianą o którym piszecie, bom ślepa i wynurać nie umiem - nie ten co to na nim głucho i ciemno  😉, ale ten z którego łacha drzecie.

Izabella R. - zazwyczaj dożywają, kwestia dostatecznej ilości i jakości paszy i sposobu karmienia.[/i]

PS. Podkreślenie moje.


Tragikomedia 😁
Kurde..podjadę w weekend do pensjonatu zerkne ile u nas przeżyło Boże..mam tylko nadzieję że mojemu się akurat udało przeżyć przednówek.
Julie a jak u twojego byłego konia? Przeżył przednówek? Może zadzwoń i zapytaj.

Kiedy już zwierzaki bezpieczne można spokojnie się śmiać z jej wszelkich teorii.  😁
Kurde..podjadę w weekend do pensjonatu zerkne ile u nas przeżyło Boże..mam tylko nadzieję że mojemu się akurat udało przeżyć przednówek.
Julie a jak u twojego byłego konia? Przeżył przednówek? Może zadzwoń i zapytaj.

Kiedy już zwierzaki bezpieczne można spokojnie się śmiać z jej wszelkich teorii.  😁

Mam kontakt z właścicielami 2 z 4 moich byłych koni i wiem, że przeżyły. Ufff...

Btw. Jeden z nich mieszka w Krzywej Stajni u BASZNI, a tam średnia wieku koni waha się koło 20, jest kilka grubo po 20 i nawet najstarsze z nich wyglądają jak pączki w maśle.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2019 07:25
Jak miałam jeszcze Czarnego-Grubego-Konia to z niecierpliwością czekałam na zimę i na wiosnę. Łudziłam się, że może wtedy chociaż 50kg schudnie. Koń przeżywał zimę! I nie chudł ani grama, jedyne co jadł to tylko siano, w sezonie trawa, a na dworze przebywał od bladego świtu do późnej nocy. No i marchewkę, buraka czy jabłko. Gorzej, wystarczyło, że wzięła głęboki oddech jak przechodziłyśmy obok wózków z owsem i już miała 50kg więcej. Jedyne co się zmieniało to kolor sierści 😉

Czarny Gruby Koń w środku zimy jest nadal grubym koniem


Czarny-Gruby-Koń występował w duecie z Białym-Grubym-Koniem


Biały-Gruby-Koń żywił się tylko energią słoneczną i sokiem z brzozy 😉 (zdjęcie to jest z tego samego dnia co zdjęcie nr1)




A może one nie były zimą grube tylko to opuchlizna głodowa?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
12 kwietnia 2019 07:33
Tak mocno pól-żartem pół-serioto właśnie takie wczsy odchudzające jak np u Chodakowskiej, mogłyby mieć branie 😉
Ja prawie rok odchudzałam kucyczke, w zimie ani na wiosne jakoś znacząco jej nie ubyło. U Pani Indianki co roku konie ponoć wyglądają elegancko, odkarmione na super łąkach, a na wiosne "lekkie" odchudzanie i znów można bezkarnie się objadać.
Konie tyjące z powietrza po miesiącu na ranczo będą nie do poznania! Patrząc na stan pastwisk(huhuhu) można wybrać dowolny miesiąc w roku, pani gospodyni da rade.

Wiadomo jakie są rokowania dla tego źrebaka z problemami paszczowymi?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się