ciąża, wyźrebienie, źrebak

Myślałam, że jajko niespodzianka jest jeszcze większą niespodzianką  🤣 trzymam kciuki 🙂
A miałam nadzieję że chociaż jedną osoba powie że z takiego zestawienia nie było bliźniaków 🙄 no to teraz jeszcze bardziej się boję  🙇
U mnie też po inseminacji były bliźniaki ale juz na pierwszym USG większe zarodek zabijał mniejszy i mniejszy się wchłonął. Nie ma się czym stresować, jeśli będą dwa to albo jeden sam się wchłonie albo wet załatwi sprawę.
W najgorszym przypadku (za blisko zeby wycisnac jednego) zrobicie pewnie to co z moja zeszlym roku, usuniesz oba prostaglandyna i w nastepnej rui zainseminujesz znowu. To poczatek sezonu, wiec nasienie Ci wysla. Nie martw sie na zapas 🙂
[quote author=karolina_ link=topic=57.msg2860357#msg2860357 date=1555022147]
W najgorszym przypadku (za blisko zeby wycisnac jednego) zrobicie pewnie to co z moja zeszlym roku, usuniesz oba prostaglandyna i w nastepnej rui zainseminujesz znowu. To poczatek sezonu, wiec nasienie Ci wysla. Nie martw sie na zapas 🙂
[/quote]

Dokładnie tak, miałam 3 ciąże bliźniacze, jedną trzeba było usunąć, przy dwóch pozostałych wycisnęliśmy jednego.
Nic się nie martw, XXI wiek 😉
jak już teraz nie mogę spać w nocy to co to będzie w przyszłym roku jak szczęśliwie dobrniemy do czasu rozwiązania  😜  będę znerwicowana przez najbliższy rok,  w stajni i w domu będą mieli ze mną przekichane  😂
karolina_ podziwiam Twój spokój  🙇 ja tu już wczoraj panikowałam jak nasienie przechować jak się wet spóźniał i dzięki za wsparcie via fb 🙂
Jest ,nareszcie!!!!!!Chłopak.Urodził się po 5 rano
mohito no w końcu, gratsy! 💘 🏇
Gratulacje!
Ooo, jaki duży. Gratulacje  :kwiatek:

A ja też już zaczynam odliczanie  😅, tylko, że u mnie to jeszcze jakieś  😂 😂 😂 .... 290 dni  😀 😀 😀
mohito Cudowny chłopak! Gratulacje!  😍
A u Tioli pojawiły się białe kropelki na strzykach, jeszcze nie wyglądają jak typowe świeczki ale chociaż coś się dzieje  👀
mohito gratulacje  😍
peeepejack trzymam kciuki, ciekawe co to będzie  😀
Mamy już pełnowymiarowe świeczki, mleko zaczyna kapać 😅
327 dzień, czyżby chciała mi oszczędzić stresu i się szybciej rozpakuje? 😀
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 kwietnia 2019 20:39
No to dzis 🙂
peeepejack No to bedzie dzis w nocy, trzymam kciuki i zazdroszczę, moja księżniczka dzis 331dzien ciąży i do lasu na spacer szła jak burza (wyjątkowo) a cyc pusty, także napewno przeciągnie ile tylko sie da 🙁

Edit: Jakieś wieści?
draskaeb Narazie cisza, co godzinkę w nocy zerkałam na kamerke i tylko stała, mało co zjadła kolacji. W zadzie zrobiły się dziury, widać że już tuż tuż  👀
A świeczki coraz większe, co jakiś czas kapnie mleko.
peeepejack- trzymam kciuki !!!
peeepejack, bierzemy popcorn i czekamy. TO będzie DZIŚ 😀
Czyżby już??? Nie mogę się doczekać!  💘
Jest! Wymarzony ogierek, urodzony o 23  😅
Poród 5 minutowy, wszyscy czują się znakomicie. Dzieciak jest ogromny, musi się nieźle wygimnastykować żeby złapać cyca  😜
peeepejack, super! 😍 gratulacje
Brawo!!! Slicznosci!!  :kwiatek: 💘
peepejack gratki, specjalnie weszłam rano na rv zobaczyć czy już :kwiatek:
peepejack- super!!! Gratuluję. Niech zdrowo rośnie  😍
weszłam od razu, żeby zobaczyć, czy to już  🙂 super, piękny chłopak i gratulacje! 💘 :kwiatek:
mohito peeepejack śliczne szkraby,gratulacje  dziewczyny 🙂
Dziekuję wszystkim  :kwiatek:
Miał być kary malowany ogierek i jest, tydzień przed czasem to i stresu mniej  😅
Tivento (bo takie imie otrzymał z połączenia imion mamuśki i babci) wstał 10 minut po porodzie, silny chłopak z niego. Od rana biega po boksie i pije na zmiane, leżenie jest dla leniwych  😂 A do człowieka się tuli, niczego się nie boi .

Przepiękny!
Lista oczekujących się zmniejsza 🙂
Peeepejack, slicznosci  😍
peeepejack gratulacje, cudny chłopak  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się