Elbląg i okolice

🙇 błagaaaaam....
Co znowu komuś nie pasuje  🤦
Ja co prawda nie jestem z Elbląga, ale istnieją jeszcze w jego poblizu takie stadniny jak Kadyny czy Rzeczna. Chyba że już zlikwidowali? Poza tym nie tylko o duzych stadninach i powaznych zawodach mozna sie wypowiadać. na zachodzie wielcy zawodnicy biorą się z takich lokalnych zawodów na kucykach (nie powiem już, że za stodoła) i to jest 99 % procent jeździectwa. Więc może warto pisac też tak lokalnie, a nie od razu od CSI  😀
Pozdrawiam Elbląg, który ma świetne warunki, żeby rozwijajać masowe jeździectwo. A w końcu do Warszawy stąd nie tak daleko i wielu warszawiaków jakos tam spędza wakacje a nie odwrotnie  😉
Pozdrowienia z lubuskiego i specjalne pozdrowienia dla My Star, który nie traci wytrwalości pomimo niektórych złosliwości  👍
Co znowu komuś nie pasuje  🤦
jednooki jest królem w kraju ślepców...ale poza Elblągiem naprawdę istnieje jeździectwo białego człowieka.
Ja co prawda nie jestem z Elbląga, ale istnieją jeszcze w jego poblizu takie stadniny jak Kadyny czy Rzeczna.
wszystko się zgadza, poza tym, że nie użyłaś czasu przeszłego...albo nawet zaprzeszłego  😁
Cóż nie ma już nie których stadnin ale są inne
jak na Elbląg i okolice, to pewnie nawet mistrzowsko  😂
My star glupoty piszesz... Kadyny zostaly oficjalnie zamkniete, wszystkie konie wyprzedane juz dawno dawno temu... obecnie sa tyle puste budynki i ani zywego ducha.
po 2, najdrozsza stajnia kosztuje 600 zl, nikt w tym regionie nie ma 800 zl na stajnie.
a po 3, napisalam juz to w ostatnim poscie: do tego kazdy ma wyidealizowany obraz swoich umiejetnosci- jezdzeckiech czy trenerskich
ty rowniez masz wyidealizowany obraz. jak wejdziesz w ambitna rekreacje, ktora startuje na jakims poziomie (P, N) to dowiesz sie, ze nie mam tam trenerow. czego zycze ci z calego serca jak najszybciej.

a Zastawno stara sie i owszem, ale ja mam troche inne pojecie na temat jezdziectwa.
narzie to biegne naiwne dizecko miejscowi naciągają na dzierzawe i zajezdzanie dzikiego (bo w sile wieku a nei zrobiony, nie karny nawet) ślepego konia. tacy  trenerzy i stajnie ;]

ale ciekawie poczytać by bylo co się dzieje na terenie całkiem jezdziecko nieznanym, dzikim? 😉<żarcik>
o sporcie niekoniecznie (ja i tak nei ma 😉 )
ale moze o rajdach np? kto, co jak, ile?
albo czy jakies  imprezy inicjatywy lokalne?
czy tak poprostu... no obcy mi teren jakbym czytała o australii...serio - szczególnie po waszych opisach 😉))
In.   tęczowy kucyk <3
09 listopada 2012 12:15
Kurde, wydawało mi się, że ludzie, którzy mają 16 lat (o ile wierzyć profilowi) potrafią lepiej oceniać sytuację, w której się znajdują.
Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty (co miałoby największy sens), to proponuję się po prostu nie wypowiadać i wątek umrze śmiercią naturalną. Nie będzie tu nic innego niż przepychanki pomiędzy my star, który twierdzi, że u nas to chyba jeździecki pępek świata jest i "resztą świata", która wie, jak jest na prawdę. Nie ma tu o czym rozmawiać, bo nic się nie dzieje. Poza tym elbląski światek jeździecki jest tak mały, że każdy każdego zna i nie ma o czym dyskutować na forum, pocztą pantoflową wszystko się roznosi w ciągu godziny.
Bardzo mnie to zawsze tu bawi, jak nie potraficie olać i nie umiecie się pogodzić, że coś mogłoby umrzeć śmiercią naturalną. Trzeba zabić, zadeptać i najlepiej zmarnować dwie strony na to. Poważnie nie da się zwyczajnie mało interesującego wątku omijać, nie ruszać, nie pisać w nim i on sam wtedy sobie zgaśnie? Trzeba go podbijać debatą o tym, czy jest potrzebny, czy nie? Ah no i jeszcze trzeba go zamknąć, bo się sami nie powstrzymacie, by w nim nie pisać.
Stadnina Kadyny działa prężnie a Rzeczna też dobrze idzie im w nauce i zawodach 🙂  😁


Stadnina w Kadynach została zlikwidowana  w 2010 roku!!!

są tylko prywatne stajnenki
Może warto spróbować reaktywować wątek.
Osób jeżdżących i właścicieli koni w Elblągu i okolicach coraz więcej.
Dobrze by było móc wymieniać się informacjami, spostrzeżeniami nt stajni, pensjonatów, trenerów/instruktorów, weterynarzy itp.
Zobaczymy co z tego będzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się