produkty ANKY

Fiolet biorę w ciemno i jeszcze climatrole do tego pod kolor 😜
czy widział ktoś jeszcze gdzieś w PL hummingbirda dl?  👀
Czy znajdę gdzieś pad Anky charcoal w wersji wszechstronnej?
Dziewczyny mam pytanie. Mam kilka kompletów ochraniaczy anky i do tej pory byłam zadowolona... W końcu użyłam kolekcyjnych brązów i upsss Koń nie nieszczący, a dziurska do skorupy!  😲 słyszałam,o wadliwych partiach, ale czy dotyczyło też kolekcyjnych?
Moje copper też się tak zachowywały, ale reklamacja została uznana i niedługo przetestujemy inne🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 kwietnia 2019 06:19
Light Gold a Pale Gold??? Ma ktoś może fotkę porównawczą? Czym się różnią?

Ponawiam pytanie, miał ktoś możliwość porównać oba kolory?

edit. nieaktualne 😉
Czy są już w sklepach dostępne rzeczy z tej limitowanej kolekcji
?
Dziewczyny wiecie może czy będą Anky z nowej kolekcji w wersji wszechstronnej? Albo kiedy?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
29 kwietnia 2019 11:46
Fahra, ale mówisz o limitowanej edycji czy o kolekcji? Kolekcja przyszła już dawno temu więc może jej już nie być 🙁 popytaj po sklepach- co do limitowanych padów to niewiadomo 🙁... słyszałam nawet, że czerwiec/lipiec...
Moje copper też się tak zachowywały, ale reklamacja została uznana i niedługo przetestujemy inne🙂


W moich copperach po chyba 5 użyciu jest dziurka podszewce...

Reklamować?
moje climatrole  też miały krótkie życie  🙄 szkoda bo były piękne - reklamacja została uwzględniona.
ANKY na FB wrzucili zdjęcia nowych limitowanych padów snake z info że wlasnie dotarły do sklepu, czy ktoś wie który sklep i kiedy będzie je miał w PL? 👀
przepraszam za post pod postem ale odświeżam wątek- naprawdę żaden sklep  w PL tego nie wprowadził?
Widzieliście nowości na fb anky technical casuals?  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
29 czerwca 2019 21:24
Precelek, ja widziałam, przepiękne pady! Może zapytaj w Karinie czy Ci dziewczyny ściągną?
Precelek, - Horsetown ma mieć wg. info na fb  😎
Cudowne są te brokaty, potwornie mnie kusi purple 💘
keirashara ja chciałam kupić teraz eskadrona, ale chyba jednak padnie na Ankę tylko się waham między tym fioletem właśnie a czernią  👀 jak je zobaczyłam to oszalałam  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
30 czerwca 2019 12:13
charlieeee, fiolet, czarne fajne zawsze się gdzieś znajdą, a ten fiolet jest mega oryginalny. 🙂
emptyline najchętniej to bym wzięła oba  😁 ale masz racje ten fiolet to odlot  😍
U mnie też chyba skończy się fioletem, bo jest szał... choć jeszcze zastanawiam się co puści eskadron jako platinum, bo to juz zaraz powinno wyjść.
Fiolet piękny. A dzieś widziałam platinum i jak dobrze kojarzę to był szary, coś jak czerwień i granat.
anil22, - ale że nowy? Jesteś pewna kolorów? 🙂
Gdzieś mi się w oczy rzuciło ale nie jestem pewna, ale w piątek juz bedzie dostępna kolekcja. 😀
anil22, - widziałam filmik - oliwka, granat i pomarańcz. To tego, chyba będzie ta pierwsza anka w końcu 🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lipca 2019 06:30
Gdzie to można obejrzeć?
Fiolet piękny. A dzieś widziałam platinum i jak dobrze kojarzę to był szary, coś jak czerwień i granat.


A to nie są przypadkiem nowe kolory kolekcji bascic?
zembria na FB pikeur  😉
Ja za to czekam aż się w końcu te anky pojawia, ochraniacze już weszły, a padów noe widać  👀
dairoxroxiNie, nie to był platinum tylko takie zdjęcie kiepskie było,  że to bylo że to był pomarańcz a nie czerwień i oliwka nie szary 😁
Ja chyba poczekam na coś jesiennego od Anky jaka piękna stype akurat jak zaczniemy po 9 miesiącach znowu jeździć  😉
keirashara Anky ostatnio bardziej do mnie przemawia.
anil22, - ja mam ciągle strach, że anky po praniu zrobią się takimi nieestetycznymi flakami jakie widać w ogłoszeniach o używkach 🙁 Na żywo też kilka takich smarków widziałam i przeraża mnie to. Eskadron mimo wszystko trzyma kształt, super się układa i nie traci wyglądu po praniu, a przez ostatnie 2 lata Platinum było przekozackie.
keirashara ja też miałam kiedyś takie obawy ale te pady tylko tak ohydnie wyglądają na zdjęciach, w rzeczywistości wcale tak nie wyglądają. Miałam kilka i ani jeden nie zrobił się taki jak się wydaje na zdjęciach.
Ja też czasem jestem zszokowana tymi zdjęciami używek Anky w ogłoszeniach. Nie wiem co trzeba zrobić z czaprakiem, żeby on tak wyglądał. Użytkuję Anky od wielu lat,  najpierw robię ręcznie parnie wstępne w wannie a potem wrzucam do pralki na 40 stopni i żaden nie wygląda jak wyjęty psu z gardła.
Ja mam aktualnie 4 Anky i każda jest sztywna i gładka. A nie przepraszam jedna wlasnie kupiona z ogłoszeń jest taka bardziej wiotka. Ale to dosyć stary pad. Moje wszystkie mimo prania są sztywne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się