Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

BASZNIA   mleczna i deserowa
22 marca 2019 16:30
[quote author=BASZNIA link=topic=208.msg2853513#msg2853513 date=1552861409]
Zamyka się Kicinland.

Kicinland się nie zamyka tylko nie będzie już pensjonatu  a jedynie  prywatne konie właścicielki.
[/quote]Ja w sensie pensjonatu pisałam, w temacie wątku 😉 bo tyle wiedziałam na pewno. Ale dzieki za uściślenie 🙂.
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 marca 2019 14:14
Stajnia w bliskim sąsiedztwie Biedruska. Nad Wartą. Właściciel jest ogromnym mężczyzną koło 50-tki. Ogrodzenie zdaje się że z rur. Złotoryjsko, nie jestem pewna nazwy?
Czy ktoś cos wie bliżej?
Cześć wszystkim. Gdzie aktualnie w okolicach Poznania mamy dobre zewnętrzne place do jazdy, najlepiej kwarcowe? Jaszkowo, Krajkowo...Co jeszcze? Znajoma szuka stajni, koń trzeszczkowy. Cena i odległość nie gra roli. Sporo stajni ma kwarc na hali, ale chodzi jej o plac na dworze.
Wola, Michałówka i na tym chyba kończą się możliwości.
Michałówka nie ma placu kwarcowego 🙁
Więckowice też nie kwarc ale mają teraz super nowy plac - nawadniany od dołu i wieeeeelki.
Lov   all my life is changin' every day.
03 kwietnia 2019 10:58
Wola i kwarc... Tego dawno kwarcem nie można nazwać 😀
A czy w Marianowie nie zrobili nowego podłoża? Nie wiem jak jest aktualnie. Na pewno jest kwarc w Kunowie u Marty Roszkiewicz.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
03 kwietnia 2019 18:15
(wiem, że temat dotyczy głównie stajni pensjonatowych, lecz nie znalazłam wątku typowo tylko dla poznańskich rekreantów)

Stajnia z dobrym dojazdem z Ogrodów dla niezmotoryzowanych z jazdami rekreacyjnymi na poziomie to... ?
Gdzie mogę znaleźć informacje o instruktorach uczących na Woli? (bo na pewno nie na stronie internetowej  :hihi🙂
"dobre zewnętrzne place, najlepiej kwarcowe" znaczy niekoniecznie kwarcowe. Michałówka akurat podłoże na zewnątrz ma bardzo przyzwoite.
(wiem, że temat dotyczy głównie stajni pensjonatowych, lecz nie znalazłam wątku typowo tylko dla poznańskich rekreantów)

Stajnia z dobrym dojazdem z Ogrodów dla niezmotoryzowanych z jazdami rekreacyjnymi na poziomie to... ?
Gdzie mogę znaleźć informacje o instruktorach uczących na Woli? (bo na pewno nie na stronie internetowej  :hihi🙂


z ogrodow bezposrednio to wola, trzy konie, cwal, michalowka.
(wiem, że temat dotyczy głównie stajni pensjonatowych, lecz nie znalazłam wątku typowo tylko dla poznańskich rekreantów)

Stajnia z dobrym dojazdem z Ogrodów dla niezmotoryzowanych z jazdami rekreacyjnymi na poziomie to... ?
Gdzie mogę znaleźć informacje o instruktorach uczących na Woli? (bo na pewno nie na stronie internetowej  :hihi🙂


Na stronie www coś jest napisane o właścicielce szkółki, ale ona chyba nie prowadzi jazd?
Zapraszamy do Łopuchowa, dysponujemy dużym placem do jazdy. W sezonie plac jest systematycznie bronowany i wałowany, zlewany jest wymiar dużego czworoboku. Dodatkowo plac posiada 3-punktowe oświetlenie, co pozwala na komfortową jazdę po zmroku. Część naszych Klientów trenuje ujeżdżenie więc jakość podłoża jest dla nich jednym z priorytetów. Dodatkowo posiadamy halę z podłożem kwarcowym, oczywiście podłoże na hali również jest systematycznie zlewane, bronowane i wałowane.

Cześć wszystkim. Gdzie aktualnie w okolicach Poznania mamy dobre zewnętrzne place do jazdy, najlepiej kwarcowe? Jaszkowo, Krajkowo...Co jeszcze? Znajoma szuka stajni, koń trzeszczkowy. Cena i odległość nie gra roli. Sporo stajni ma kwarc na hali, ale chodzi jej o plac na dworze.
Jeżeli chodzi o Wole to - tutaj są informacje 🙂
i jeszcze szkolka w lusowie oraz swadzimiu o ile działają.
W Lusowie działa, a w Swadzimiu też nie wiem 😉
Myślę, że warto spróbować na Woli. Właścicielkę "szkółki"  - panią Kasie znam jeszcze z czasów jak stacjonowała na Rancho, niedaleko Woli. Zawsze bardzo dbała o konie, były w dobrej formie, zadbane i dobrze wyszkolone. Nie brała też ludzi "z przypadku" do pracy. Teraz inna lokalizacja ale jej podejście się na pewno nie zmieniło. Fajna babka moim zdaniem, konkretna i ogarnięta.  😉
reksin, kwarc na placu zewnętrznym ma Stajnia Szymanowo (pod Śremem).
fraziu   Grażka, weź przestań
08 kwietnia 2019 21:40
[s]Nie wiem, czy to dobre miejsce na taki post, w razie czego proszę o przekierowanie.

Poznań i okolice. Skradziono drągi i kawaletki, biało-zolte oraz biało-pomaranczowe (jasnoczerwone). Cztery żółte krzyżaki.
Jest nam przykro, bo włożyliśmy dużo pracy w ich przygotowanie i były sfinansowane ze wspólnej zrzutki. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Edit: Zginęły też cztery stare opony... Śmiech przez łzy  🤣[/s]

Nieaktualne
Wola i kwarc... Tego dawno kwarcem nie można nazwać 😀

Uwaga! Uwaga!
Na wolę właśnie przywieźli nowy kwarc na plac zewnętrzny 🙂
lov może do nas wrócisz?  😀
fraziu   Grażka, weź przestań
09 kwietnia 2019 21:00
Czy ma ktoś kontakt do stajni w Rogalinku? Kiedyś nazywało się to Stajnia za Rzeką.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 kwietnia 2019 21:31
fraziu  Poszło Priv 🙂
OMG. Przecież te drągi są u nas  🤔
fraziu zapytaj dziewczyne, bo była przy załadunku jak i jedna z pensjonariuszek, która chciała nam pomóc przy tym 🙂
Nikt ich nie ukradł, są na swoim miejscu, a przy okazji żeby nie było to druga połowa dragów, które kupowałam z tej puli powinna gdzies tam leżeć na placu jak i połowa opon, które przywieżlismy jakoś na zimę.

Poza tym pisałaś już do nas w tej sprawie i nie rozumiem po jakiego grzyba jeszcze zaśmiecać forum - masz do mnie nr jak cos jest nie wyjasnione to dzwoń.

🚫
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
15 kwietnia 2019 20:11
Dziękuję za podpowiedzi, jutro jazda w jeszcze innym ośrodku niż zapropowane przez Was :-) niech tylko pogoda się utrzyma i może co tydzień uda się być w innym miejscu... 😀
Czy ma ktoś kontakt do stajni w Rogalinku? Kiedyś nazywało się to Stajnia za Rzeką.

Jeśli nadal aktualne mogę przekierować do odpowiedniej osoby
Hej. Czy wie ktoś, o wolnym, bądź zwalniającym się miejscu w stajniach od strony południowej, czy południowo zachodniej części Poznania?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 maja 2019 08:15
Stajnia z kopytem? Puszczykowo, niedawno się ogłaszali 😉
No właśnie, nie znalazłam ich ogłoszenia, ale re-volta wczoraj była modernizowana. A jest to stajnia, która zdecydowanie jest na górze mojej listy do obejrzenia.
Cześć wszystkim 🙂
Poszukuję dobrego kowala w okolicy Poznania, macie kogoś godnego polecenia ??
Zależy mi na osobie rzetelnej, cierpliwej i dokładnej 😉

Będę bardzo wdzięczna ! 😉
Jonasz Pospieszny 🙂 bardzo polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się