Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Wiem, zmieniłam.  🙂 Tak się zaaferowalam tymi biedakami z się rąbłam, ale sama się kapnęłam.
ja nie jadam mięsa, a jaja tylko od moich kurek, które spędzają cały dzień na dworze, grzebią, skubią i są szczęśliwe 😉 staram się ograniczać produkty z jajami, których pochodzenia nie jestem pewna, ale np. majonez Hellmann's ma na etykiecie napisane, że jest z jaj z dobrego chowu 🙂
Tak już kiedyś gdzieś tu rozmaialysmy, mięso też powinno być droższe. Chciałabym. Żeby i zwierzaki żyły szczęśliwie i żeby ich mięso jako droższe, było bardziej szanowane. Nie ma głodu w kraju. Nie musimy wybierać między niedożywioną ludnością a szczęśliwie chowanym zwierzakiem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2019 20:29
Komornik może zająć kozy, uprasza sie o nie szerzenie takich bzdur 😉


klik
Babsko się nawet nie zająknie, że gdyby nie „włamanie”, jej domiszcze by się spaliło, a wraz z domiszczem ukochana suczka. Zamiast tego pisze, że została okradziona. Myślala, myślala i wymyśliła swoją wersję wydarzeń, a przy okazji znalazła wytlumaczenie, dlaczego nie jest w stanie przedstawić dowodów na to, że dba o swoje zwierzęta.

Ukradła mi dowody mojej niewinności, a w tym wszystkie dokumenty moich zwierząt, rachunki za odrobaczanie i szczepienia, za inne usługi weterynaryjne, paszport ogiera, książeczki zdrowia koni i innych zwierząt, umowy zakupu siana, zwierząt itp. Zrobiła mi nielegalną rewizję w domu i pokradła dokumenty stanowiące moją obronę w sądzie w Olecku.
Ciekawa bardzo jestem, co to są „książeczki zdrowia konia”.

Myślałam, że po zabraniu zwierząt będę mogła z dystansem podchodzić do jej kreatywizmu. Niestety, jak czytam co babsko wypisuje, nadal ciśnienie mi skacze.
Czy w związku z tym, że złożyła kolejne "wnioski" sprawa może się dodatkowo przeciągnąć w czasie?

Przepraszam, całą sprawę śledziłam do tej pory "po cichu". Bardzo gratuluję zorganizowania ratunku dla zwierząt oraz trzymam kciuki za doprowadzenie sprawy do samego końca!  🏇 Cieszy mnie niezmiernie fakt, że środowisko jeździeckie potrafi się jednoczyć  😍
trusia, nie tobie jednej, to co opisuje to już przekracza jakiekolwiek granice. Tia.. 1.O4. 2019 r. oddała źrebaka do utylizacji, jeżeli zeżarcie źrebola nazywa utylizacją, to ja wysiadam 😵. . Została ukradziona cała dokumentacja , taaak, pewnie, tomy opisów codziennej pielęgnacji zwierząt 🤔wirek:. Jeżeli to czyta ktoś , kto nie jest obeznany z cała sprawą, to rzeczywiście może uwierzyć tej idiotce 🤔
Mogła się stawić w sądzie w pierwszym, czy nawet drugm terminie, jak dowody "jeszcze miała" 🤣
Poza tym nic nie jest nie do odzyskania, weterynarz ma ewidencję, może go powołać na świadka, nie powinien odmówić, skoro sam przecież mówił indianie, że ma doskonałe te konie 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2019 08:18
Zgłoszenie włamania po 9 dniach jest takie wiarygodne.  😂

W dniu 8 kwietnia 2019 roku zostałam napadnięta przez zorganizowaną grupę przestępczą i obrabowana z mojego inwentarza - moich zwierząt gospodarskich i domowych. Włamano mi się także do domu, który splądrowano i z którego zrabowano mojego zadbanego, zdrowego, dobrze odżywionego i zaszczepionego psa rasy owczarek środkowoazjatycki o imieniu Amari.

Przypominam, że rok temu w podobnych okolicznościach zostały mi zrabowane moje owce i kozy oraz dwie małe, zdrowe, zadbane i zaszczepione suczki, których stan zdrowia i zadbania poświadczył niezależny od rabusiów weterynarz schroniska dla psów w Bystrym.

Suczki decyzją wójta nie zostały mi odebrane, ale nadal przebywają w schronisku w Bystrym.


Grażyno przypominam ci, że w schornisku czekają na ciebie twoje suki, po które nigdy nie wróciłaś. Lepiej, wydaje ci się, że post na blogu spełnia wymogi pisma formalnego i wklejasz te wypociny na niego wielka miłośniczko zwierząt.

Najpiękniejsze jest to, że na ten cały bełkot naszej Grażyny, która jest kwintesencją patologii jest dowód. Film nakręcony przez osoby będące na interwencji pokazujący jak nasza Grażka traci kontrolę nad sobą, jak rzuca się do policjanta i jak wychodzi w srebrnych bransoletkach  😉
JARA, o, nie widziałam tego chyba, tylko jak coś gadała do Anji i rzucała się przy duszonym i umierającym koniu 🤣 Rzucisz linkiem?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2019 09:18
budyń, Nie ma do tego linka. Desire o tym wspominała, że będzie to w reportażu, że własnie dzięki samej sobie i swojemu żałosnemu zachowaniu trafiła na komisariat w kajdankach. Jakby zachowywała się jak cywilizowany człowiek to by też tak została tam zawieziona. 😉
Aaa. Kurde, to nie mogę się doczekać ujrzenia wariatki w akcji 😁
pani Izo, wiem, że pani czyta więc ten post jest do Pani, jeszcze trochę kłamstw i oszczerstw na blogu i zakończymy zbiórkę jeszcze w tym tygodniu, a ja pani obiecuję, że jeżeli fundacja będzie potrzebowała więcej kasy na adwokata, to sfinansuję te potrzeby bezpośrednio z moich prywatnych środków i ręka mi nie zadrży.

Dziewczyny, interwencyjne odebranie zwierząt było tylko początkiem drogi. Teraz najważniejsze aby sądownie doprowadzić tę sprawę do końca.
Z dedykacją Dla Moni
niesobia, rany boskieeee! I to ma być koń doskonale odżywione i "nie w stanie agonalnym"??? 🤔wirek: A ona źrebna jest? I jak z Indianą, bo ona była gorsza? O ile w ogóle możesz napisać o nich.
Przepraszam,  dwa razy to samo
Chwila tylko zmanipuluję zdjęcia
A jest też dokumentacja filmowa (oprócz tej z interwencji) pokazująca stan koni z bliska, z każdej strony?
Nie tylko zdjęciowa?
Bo zdjęcia są oczywiście z filtrem wyszczuplającym, wyżebrującym i wywszystkiekościukazującym.
Ciekawe co by powiedziała na film. Pewnie też, że to fotomontaż.
"Izabella, 2019/04/17 10:13
Anno, jesteś obrzydliwą hieną żerują na cudzym nieszczęściu. Oby cię szlag trafił. Obyś zdechła podła kreaturo."

Izabella, 2019/04/17 10:15
Kreatywnaromantyczka.blogspot.com

edit:  cytat z gościnnych występów  "najlepszej z hodowczyń".    Myślę, że już nikt nie ma złudzeń.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2019 10:26
niesobia, zdjęcia są tak duże, że po kliknięciu widzę tylko kawałek zadu. Wrzuciłam je do galerii żeby zmniejszyć je żeby można je było obejrzeć 😉




No, no Grażyna. Dorodne egzemplarze 😉
Czy tego typu groźby nie są przypadkiem karalne?
Komu też chodzi po głowie wymyślenie sposobu na nienabijanie statystyk na jej blogu?
Może by tak zbiorowo, jak jeden mąż, przestać tam wchodzić, tylko jedna osoba niech to gdzieś ewentualnie wrzuca...?
To by była prawdziwa kara, gdyby oglądalność spadła prawie do zera.
Od czego ona ma te rany na grzbiecie?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
17 kwietnia 2019 10:33
Ja piernicze, co ona zrobiła z tym koniem...
Ta klacz jest źrebna?
Jak widać jedna jest w ciut lepszym stanie  i ta jest chyba źrebna. Badać jeszcze nie badaliśmy , strach rękę wkładać w ten szkielet.Czekamy jak się wzmocnią . Na razie jedzą  , dostały już trochę treściwej ,  probiotyki , jest nadzieja .
Od czego ona ma te rany na grzbiecie?


zapewne od walk w stadzie
BIEDACTWO !!!

A te jej zażalenia i zawiadomienia sa cudowne. Po prostu cudowne. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.  😂
tunrida    i ona je realnie wysyła  i ktoś to musi  obrabiać,  czytać,  reagować .  Brak słów,  na szczęście  młyny sprawiedliwości ruszyły.
Apotem zdziwienie, że sądy wolno pracują.  😵
Samo patrzenie na te biedne konie sprawia przykrosc. Okropne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się