Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Pan Rafał Gawel też krystalicznie czystą postacią nie jest . A co do Amari suki Indianki to skoro ma paszport musi tam być nazwa pseudonim hodowcy .
Zaraz pewno będzie pisk, że weterynarz jest żydem albo lewakiem i bierze udział w spisku i produkowaniu lewych zaświadczeń.


Że fundacja zagłodziła, bo u niej były w dobrym stanie. 
efeemeryda   no fate but what we make.
19 kwietnia 2019 11:07
Niesobia
Nie musi być w paszporcie nazwy hodowcy.
Ma być imię psa i znak identyfikacyjny (chip), imię wpisujemy takie jakie poda właściciel, jak nie poda przydomku to go tam nie będzie.
Kreatywna, ja dziś chodzę z żonkilem przypiętym do bluzki.  I widzę wiele osob na ulicach z żonkilami. 
dea   primum non nocere
19 kwietnia 2019 11:39
Ja tam nie chcę, żeby ją wsadzili. Wolę dać na utrzymanie jej zwierząt, niż na jej utrzymanie. Niech sobie w tej ruinie wegetuje, jak lubi, byle miała zakaz posiadania zwierząt.
No i jak ją zamkną to nie będzie co czytać do kawy.  😀iabeł:
Sądy są bardzo pobłażliwe  i dlatego jest taka eskalacja zła. Panienka Izabella ma wielu sobie podobnych, którzy drwią sobie z prawa i się tym szczycą.  Jedyna nadzieja w takich społecznych akcjach jak ta.  Jestem bardzo daleka od interesowania się tym co u sąsiadów,  ale jeśli  dzieje się jakieś zło w tym cierpienie innych ludzi, zwierząt,  ale i  rzeczy (kradzież,  dewastowanie, śmiecenie)  musimy reagować i uczyć tego nasze dzieci.  Bezkarność rozzuchwala.  Wielki szacunek dla tych, którzy zareagowali.
desire   Druhu nieoceniony...
19 kwietnia 2019 12:31
będzie miała pare spraw karnych. pamiętajcie również, że obraziła policjantów na służbie, zeznawałam już w tej sprawie. 😀iabeł:  mamy nadzieje, że pójdzie siedzieć. Poza tym fałszywe oskarżenia i zawiadomienia do prokuratury też strzelają jej w stope. 
co do klaczy to jeszcze nie wiem, czekamy na obdukcje, którą ma przesłać lekarz aczkolwiek podejrzewamy, że będzie tak jak tunrida napisała.
Panna Izabella i jej poplecznicy niech sobie jazgoczą o dobrym wyglądzie koni, o lewackożydowskolesbijskich weterynarzach,  policji, urzędnikach, sędziach.  Tylko tyle mogą- trzymać się razem,  wspierać i poklepywać po pleckach, żeby się dowartościować .  Na szczęście są dowody i tylko dowody ocenia sąd. 
desire  bardzo dobrze, że zeznawałaś.  Ona wyrządziła już tyle zła, że nie można odpuścić ani odrobinę. 
Zakupiła mnóstwo wytłaczanek do jaj. Ciekawe kto jej kupi jaja w takiej cenie i w dodatku z dostawą kurierską.
vissenna   Turecki niewolnik
19 kwietnia 2019 14:20
Az sprawdzilam te zdjecia paczek. Niewiele wieksze niz karta nadania... a te karty maja jeden wymiar. Doliczajac jakies zabezpieczenie przed potluczeniem to w jednej paczce jest max 20 jaj... 110 jaj weszloby tam, ale w formie jajecznicy 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 kwietnia 2019 14:50
Kochani nawet jeśli za zarzucane Indianie czyny nie grozi kara pozbawienia wolności, to jest jeszcze areszt zastępczy orzekany, w przypadku gdy skazany nie płaci zasadzonych grzywien. Jak wszyscy dobrze wiemy ta pani groszem nie śmierdzi a kumulacja orzeczonych grzywien wraz z kosztami sądowymi będzie wysoka i nieściągalna.
dea   primum non nocere
19 kwietnia 2019 15:24
Według mnie, nawet jeśli by to miało kosztować podatników nieco więcej, nie powinno być wiezienia z dostępem do internetu i tv sat. Powinna być praca przymusowa. Nie mówię, że w kamieniołomie, ale jakaś wymuszona aktywność, choćby i skręcanie dlugopisow. Rozwala mnie, że uczciwi ludzie tyrają, brak im nierzadko na godne warunki życia z zarobionych pieniędzy i płacą za utrzymanie takich patologii, które tylko marudzą, jak im standard nie odpowiada  😤 Niektórym to wręcz pasuje, żeby ich wsadzili. Mają podane pod nos i obijają się całymi dniami.
Niesobia
Nie musi być w paszporcie nazwy hodowcy.
Ma być imię psa i znak identyfikacyjny (chip), imię wpisujemy takie jakie poda właściciel, jak nie poda przydomku to go tam nie będzie.


W paszporcie nie musi, ale jeśli pies ma metrykę lub rodowód ZKwP to są tam dane hodowcy.

Durna cieszy się z wejść na bloga i jeszcze łudzi, że ktokolwiek czyta te polityczne pseudointelektualne wypierdy.  😁
Az sprawdzilam te zdjecia paczek. Niewiele wieksze niz karta nadania... a te karty maja jeden wymiar. Doliczajac jakies zabezpieczenie przed potluczeniem to w jednej paczce jest max 20 jaj... 110 jaj weszloby tam, ale w formie jajecznicy 🙂


Mitomanka, ale nawet nie potrafi z sensem klamać. Co za dziki pomysł chwalić się, że komuś wysłala 110 jajek. Kto jest w stanie spożytkować 110 jajek? Ten jej przyjaciel w Warszawie i mama w Szczecinie garkuchnie prowadzą?  😂
"Te piękne ptaki po prostu mnie kochają, dlatego tak się wspaniale niosą ♥️
Spójrzcie jak kurka do mnie się sympatycznie zbliżyła! Jak ufa mi ta ptaszyna ♥️ ♥️♥️
Pańcia dobra, dobrze karmi ♥️"

Ciekawe kogo kochają kury fermowe.  Te to dopiero niosą dużo jaj. 
 
Sympatyczne zbliżenie kury do hodowczyni wynika z miłości- do ziarna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 kwietnia 2019 20:01
U mnie w tym tygodniu 50 jaj poszło 😉 a jeszcze sporo przede mna 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 kwietnia 2019 21:49
Najchudzsza pewno 1, skoro źrebak się załapał na 2. A ciężarna pewno 2.

Zaraz pewno będzie pisk, że weterynarz jest żydem albo lewakiem i bierze udział w spisku i produkowaniu lewych zaświadczeń.

Już jest na blogu wyjaśnienie, że Kozłowska korumpuje weterynarzy kasą że zbiórki.
desire   Druhu nieoceniony...
19 kwietnia 2019 21:51
Zostala tez wyjasniona sprawa glodzenia zwierzat.. Jajka dowodem na niewinnosc!  🏇 Chcialabym zobaczyc miny panow policjantow. 😂
nie, to się nie dzieje naprawdę 😁 😁 ona jeszcze wierzy w to, że ktoś ją bierze na poważnie 😵 😂
  [ 2 komentarze:

    Anonimowypiątek, 19 kwietnia 2019 23😲7😲0 CEST

    Czy złożyłaś wniosek do Prokuratury o przyjęcie jajek jakotwardego dowodu w sprawie? Bo chyba tak najlepiej byłoby zrobić.
    Odpowiedz
    Indiankapiątek, 19 kwietnia 2019 23:12😲0 CEST

    Złożyłam taki wniosek ustnie ale prokurator który zajmuje się tą sprawą odmówił zabezpieczenia dowodu.

    Masz rację trzeba będzie ponowić to na piśmie.
    Odpowiedz ]


😂 W oparach absurdu , To się robi lepsze niż filmy Bareji 🤣
Do czasu rozprawy to już będzie broń biologiczna. Bidulka nie ogarnęła jeszcze jak działają fundacje i pospieszyła się z fejsbuniem. Rozumiem że diagnozy, recepty, zaświadczenia i rachunki Kozłowska ukradła, ale chyba razem z wetami i dostawcami. Zeznanie kowala że bywał regularnie i kroił dużą kasę bardzo by pomogło. Gdyby istniał. Zeznanie tych obcych wetów którzy zarobili na niej majątek też by wiele dało. Gdyby istnieli. I jak zawsze na blogusiu są wysmarowane nazwiska, to w tym przypadku jakoś nie ma. Tylko ile czasu po interwencji pochwaliła się jajami i kurami? Wcześniej się nie chwaliła bo pewnie ani jaj ani kur nie było.
Jednak jajka przyniesione do prokuratury jako twardy dowód Indianskiej niewinności przerosly moja wyobraznie. Tego sie nie spodziewalam. Mocne!
Szkoda, ze sedzia ich nie przyjal. Moze Indianka powinna te jajka pomalowac, jak pisanki? Wszak to Wielki Piatek byl.
Gillian   four letter word
20 kwietnia 2019 11:45
Albo można jej dowalić za próbę łapówki 😀
Hm... ktoś tu parę stron temu pisał że ona jest inteligentna... ja się pytam, z której strony?
Te jajka jako "dowód" pogrzebały już jakąkolwiek wiarę w to, że gdzieś tam pod czerepem kotłują się jakieś ostatnie szare komórki. Zresztą gdyby je miała, nie pogrążałaby się jeszcze bardziej i nie pogarszała i tak już nieuchronnej wizji kary.
Ale tam w prokuraturze i na komendzie muszą mieć z niej ubaw  😂 chciałabym zobaczyć miny tych nieszczęsnych ludzi na których spadł obowiązek obsłużenia jej.
Szkoda, że jajkami nie jest w stanie nakarmić koni czy innych zwierząt.
ja, ale odwołałam to już tutaj, czytając jej oficjalne skargi do prokuratury itd.  😂
i konie nie znoszą jajek, a ogólnie rozchodzi się o konie 😉
[quote author=trusia link=topic=80308.msg2862020#msg2862020 date=1555656449]
Widzieliście inspekty? Chyba po raz pierwszy muszę pochwalić kreatywną za kreatywność. Bardzo pomysłowe (pomijam przydatność, bo na ten temat nic nie wiem).

Indianko, życzę, żebyś dalej się rozwijała w tym kierunku.



Żadna kreatywność, ludzie tak właśnie robią inspekty od wielu, wielu lat. Niczego odkrywczego nie wykonała. Jeśli ktoś nie ma kasy na inspekt z prawdziwego zdarzenia to właśnie robi się je z cegieł lub desek i starych okien lub ram od okien z nawleczoną folią 😉
[/quote]

Oooops!  Odwołuję wobec tego mój oszczerczy post, w którym posądziłam Indiankę o kreatywność. Chyba że ta tytułowa kreatywność polega na wykrzywianiu rzeczywistości i dopasowywaniu do indiańskich potrzeb. Chociaż nie - jajka jako dowód karmienia koni wymagają kreatywności.  🤔wirek:    😂
desire   Druhu nieoceniony...
20 kwietnia 2019 21:29
No i znów jestem Kozłowską. 🏇 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się