Kącik Rekreanta (część XII) 2019

Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2019 18:51
faith, oj tak, objeździć się muszę, pocieszam się, że jakiś czas temu Lka powodowała u mnie bladość lica oraz bezdech :P

Hermes, aaa czyli dobrze kojarzyłam 😀 Powo na zawodach, trzymam kciuki, żeby jaśnie pan Rudy raczył na czworobok schować swe kurwiki i zdolności chodzenia na 2 łapach  🤣 👀

AtlantykowaPanna, ojoj czyli od razu stadko Ci się zrobi? 😀 Fajno, powodzenia, pokazuj często rudego!  💘

Sankaritarina, fenks  :kwiatek:

Klami, powiem Ci iż to jedne z najpiękniejszych mych fotek z Kulistym, więc na pewno warto! I mam wieeeelki dylemat, które foto sobie wydrukować i walnać w ramę do nowego salonu... Upss  😜
A Kulisty, tfu, tfu, tfu od dłuższego już czasu widać, że czuje się top, top wygląda i top chodzi oraz lata. Ale nie mówię za dużo, bo zapeszę, tfu tfu tfuuuuu! ;-)
I ogarniaj, ogarniaj, chcę Cię w końcu spotkać na zawodach!  😅

Zniesiecie jeszcze jeden wyskok z lodówki Kulistym z P? Musicie, bo i tak wstawię  🤣


No uwielbiam tego Dziadyżkę  😍

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 kwietnia 2019 06:35
Sankaritarina, Rude to po prostu stan umysłu, umówmy się 😂
Klami, smoku jest przeeeeezajebisty! Rozumiem Twoja tęsknotę za startami, bo ja już z nogi na nogę przechodzę, żeby tylko dopiąć wszystko i pojechać na zawody. Fakt, ze ostatnio tez wróciła mi chęć na skakanie, to już w ogóle szaleństwo 😁
Moon, dzięki :kwiatek: jak dla mnie może być taki wesoły, wtedy widzę chociaż ze żyje i nic mu nie dolega 😁 ale mógłby mi fundować coraz to nowe kontuzje.. teraz noga spuchła, plecy jednak bolą, bo siodło przestało pasować, więc teraz uprawiamy lonzing. A Ty kobieto cisniesz jak szalona, fajnie widzieć Wasze postępy 😍
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 kwietnia 2019 07:44
Moon a no dalej czekam na rtg siwej  😵. Rudy w końcu przyjechał w czwartek wieczorem, wczoraj się powoziliśmy na totalnym luzie (przez pracę ledwo patrze na oczy).
A tu rudosław z nowej stajni 🙂
Moon, no ja pewnie będę miała takie dylematy po wizycie Oliwii u nas. Kiedy kolejne zawody ? P-etki atakujesz ? Trzymam kciuki !
Nam do zawodów to jeszcze daleko. Budujemy plecy, czekamy na siodło. "Na wariata" cisnąć na zawody nie będę byle pojechać cokolwiek jakkolwiek. Musimy się najpierw gruntownie przygotować do tematu. 😉 Także to trochę nam czasu zajmie.

Hermes, haha... dziękujemy. Nieskromnie powiem, że sama moje Smoczysko uwielbiam. 😉 Kiedy startujesz ?
Lov   all my life is changin' every day.
20 kwietnia 2019 19:34
A ja wleciałam, przywitałam się, i już mi czasu zabrakło żeby Wam odpisać 😁 To tak w skrócie - Siwy robi karierę huntera w Chicago, u mnie jeden 4, i jeden 6latek, obydwa hodowli Racockiej, zapowiadają się ciekawie 😉 Ostatnio załapaliśmy się rzutem na taśmę na szkolenie z Luisem Astolfi, baaardzo mu się starszy dzieciak podobał, więc jest dla nas nadzieja  🏇

Klami, jak Smok tak wygląda bez mięśni, to i tak szacun 😉

Moon, Kulisty to co to za papiurek? Bo już mi się na tym filmiku na ig bardzo podobał 😀


Kurde, już zapomniałam jak tu się zdjęcia wrzuca  😂
Moon, objeździsz się w tych Ptkach, to tylko kwestia czasu. L1 wyglądało bardzo zacnie, a to tylko 5 cm niżej.
Lov, na fb oglądam twoje przejazdy, fajny ten Granit.
Klami, ha ha, ja też umówiłam się z Oliwią 😉

My sobie jeździmy, trenujemy, startujemy. Koń stara się niesamowicie.
Pierwszy raz ostatnio skończyliśmy coś większego, o taką linię zakończoną okserkiem 150 :


I młody z zawodów :




Moon, Fajnie, fajnie 😀 Oby tak dalej!
anai, Wysoko.... 🙂 ale na koniu to chyba wrażenia nie robi...
Klami, No masz, jaki posłuszny Smok.... Przecież grzecznie zatrzymał się na "Prrr" tak jak prosiłaś 🙂 Podziwiam za refleks. Niemniej jednak wyobrażam sobie, że wkładanie tej samej siły np. w brykanie, na pewno nie jest przyjemnym uczuciem dla jeźdźca.
Ah, jakoś będę musiała przeżyć... Teraz jak mam jechać L, to się cieszę, że konkurs o 11-12😲0. Może kieeeedyś wystartuję w jakiejś N-ce, to w ogóle będę mogła się wyspać. 😜
Trzymam kciuki za powrót do treningów i startów. Mam nadzieję, że Ci się uda. Jak już raz człowiek trenował, to potem szyybko wraca się do formy... Byleby tylko doby starczyło 🙂

Skoro mowa o rudym stanie umysłu...
Perszing&pierwsze skoki pod jeźdźcem:

Jakiś taki nieskomplikowany do jazdy. 😂
Moon   #kulistyzajebisty
21 kwietnia 2019 21:13
Hermes, łoeeesssu, no ale z tymi przypadkami bólowymi to mógłby już jaśnie Rudy dać sobie siana, serio! :P

AtlantykowaPanna, trzymam kciuki za czyste rtgi! 😉

Klami, no muszę objeździć się w tym P, jak z Lkami było ;-) Następna chyba Damaszka, ale zobaczymy jak mój budżet się zepnie :P No i mini LLki chyba pojedzie Ala Agi, bo Kulisty ogarnął bycie miłym profesorkiem, a nie prosiakiem śmierdzącym, co go kawaletka przerasta pod młodą, i mam nadzieję iż tak pozostanie mu pod beretem  😎

Lov, śliniłam się do filmików z tych konsultacji. Fajne to nowe dziecię Twe!  😍
A Kulisty jest po Biskwicie, z matki po Luronie.

anai, i tu widać idealnie, ile to robią na głowę, te literki - między L i P! L1 to przecież 5cm, jakieś 2 dziurki max... No a mój mózg nie ogarnia!  😜
Ile razy widzę "kucusia" na parkurze tyle razy mam opad szczeny jak on jest gumowy i lekki, mimo swojego malutkiego ciałka... prze-kozak w tej niedzielnej Ptce był!  😅

Sankaritarina, nooo jakie hopsy! Do boju!  🏇
Lov   all my life is changin' every day.
21 kwietnia 2019 21:38
anai, dzięki, dość waleczny z niego koń, a że Siwy był mocnym dieselkiem, to muszę się przestawić 😉 Twój gniady też ma 6 lat w tym roku?

Moon, to papierek fajny, lubię takie polskie skoczkowe rodowody. Widać, że ma z czego skakać 😀

Sankaritarina, wy gdzieś w Wielkopolsce, czy mi się zdawa?

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2019 22:07
AtlantykowaPanna, Twoje rude trochę podobne do mojej łajzy 🙂 Powodzenia!
Klami, plan jest na majówkę pojechać na pierwsze wspólne zawody, ciekawe czy się uda, bo na razie się lonżujemy, bo Rudemu się plecy posypały oczywiście 😁 osiwieje..
Lov, kurde dużo się u Ciebie pozmianiało 😎
anai, Młody fajnie lata, miło się patrzy bardzo 🙂
Sankaritarina, one na początku zawsze wydają się nieskomplikowane 😁 później wychodzi z nich diabeł! 😤


A my aktywnie uprawiamy lonżing. Czekam na podkładkę i już przebieram z nogi na nogę, żeby wsiąść, bo koń chodzi jak złoto 😍


Hermes, widać nie tylko chodzi, ale też i świeci się jak złoto. Cudnie rudzielce wyglądają w słońcu 🙂
Lov, mój też w tym roku 6 latek, tylko zajezdzony jako 4 latek. Nie jest chyba tak łatwo się przestawić na takiego atakującego konia?
Moon, jest dużo prawdy w tym co piszesz, same literki robią w głowie wiele.
Sankaritarina, faktycznie wygląda na tym filmiku miło i przyjemnie. Całkiem nie jak rudy 😉 a wysokość na moim młodym nie zrobiła większego wrażenia, ale czuć było zadowolenie po skoku, takie "patrzcie na mnie, dałem radę!!!" 😀
Lov   all my life is changin' every day.
22 kwietnia 2019 08:29
Hermes, a sporo 😁 Rudy się świeci jak psu... 😀
anai, oj ciężko 😉 on może nie tyle atakujący, tylko taki typ "no daj, daj, matka daaaaaaaaaaj!" 😁 na Siwym to zanim się odbił, poleciał, zlądował, mogłam cały parkur przeanalizować, a Granit zanim się odbije, to już jest na drugiej stronie, więc czasami brakuje mi czasu 😀
Lov, no tak wygląda bez mięśni. Nie ma w ogóle pleców, klaty, zadu.... Normalnie wygląda tak, porównaj: http://re-volta.pl/galeria/g/103/i/182847.jpg  http://re-volta.pl/galeria/g/103/i/182844.jpg 
A Ty z tego co obserwuję na facebooku to ładnie ciśniesz. Kolejne konie, coraz fajniejsze parkury, zawody, konsultacje. Super !

anai, haha... sporo nas. Coś czuję, że po najbliższej wizycie Oliwii szykuje się niezły pomorski foto spam. 😉

Sankaritarina, haha... no czasem posłuszny do przesady, czasem z totalnie swoją wizją. 😉
A perszing super. Chętny i nieskomplikowany młodziak to skarb !

Moon, Damaszka robi majówkę? Gdzieś mi mignęły zapowiedzi Sopotu i Ciekocinka, ale może inne majowe daty to były.

Hermes, trzymam kciuki za start w majówkę !!
Gillian   four letter word
22 kwietnia 2019 14:38
Tak, jest Damaszka w majówkę. Potem Ciekocinko i otwarty Sopot.
Gillian jedziesz wszystkie ciotka? 🙂
Lov rudy sie zezlocil 🙂 lepiej chyba wyglada, przytylo sie?
Anai no młody jak to facet, dumny z siebie 😀
Sankaritarina proste są dobre, po co sobie zycie utrudniac 😀
Moon ja uuz trzymam kciuki za Ptke!  😜

Oł-Maj-Gaaaad!
Mam jakiś kadr spod siodła to się pochwalę, a co 😀
Szkapuń się powoli ujeżdża, ciężka praca popłaca i te sprawy 🙂😉))
faith, jaki śliczny plac!
To my pozdrawiamy pastwiskowo, ostatnio mój rudy wałaszek poczuł chyba wiosnę, bo strasznie się zaczął ogierzyć i słychać tylko kwiki na pastwisku (z tego co wiem, kiedyś chyba był ogierem kryjącym, ale nie mogę się dokopać czy są jakieś papiery na to).
Przez ostatnie dwa miesiące miał troszkę laby ze względu na moją maturę, bo jedynie raz na jakiś czas trenerka go brała na lonżę czy delikatną jazdę.

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 kwietnia 2019 12:53
anai, dziękuję :kwiatek:
Lov, oczy? 😁 strasznie mnie to cieszy, że ten koń zaczął wyglądać tak nieźle, bo wcześniej bardziej przypominał wieszak niż konia 😂
Klami, nie dziękuję, coby nie zapeszać 😎
faith, bosz jaki on wielki koń jest! Myślałam, że to mniejsze Twoje dziecie 😁
Rudaska8), pamiętaj, Rude to stan umysłu, mój też kryje koleżanki na padoku 😁

Dali w końcu propozycję na zawody, więc prosimy o kciuki na niedzielę za tydzień. Na razie bujamy się dalej na lonży, bo dalej nie mamy podkładki 😵

Hermes co jedziecie? 🙂😉) A Urval mały! 163cm w klebie, serio 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 kwietnia 2019 13:25
faith, jedziemy P2, może to przeżyje 😁 o to maluszek, wydaje się dużo większy!
Hermes, To trzymam kciuki 😉
faith, Ładnie tam u was.... 😍
Ano, staram sobie życia za bardzo nie utrudniać 😉
anai, Oj tam, oj tam, Rude nie zawsze wredne są,... 😁
Lov, Nieee, Wielkopolska nie 🙂 My tam się za bardzo z domu nie ruszamy raczej. Albo inaczej - nie było nigdy potrzeby, ale kto wie, co życie przyniesie.
Moon, W sumie mogłabym Ci napisać to samo 😀

U nas prostota nadal w modzie... Perszing pojechał w swój pierwszy teren i był super-super grzeczny, stajnię i znajome obszary opuścił bez dyskusji.... Stara jestem, już mi się nie chce, to po prostu wsiadłam i pojechałam.... (niesama, ale obyło się bez początkowych spacerów czy przyzwyczajania).
Sankaritarina, ha ha, no niby nie 😉 powodzenia w dalszej pracy, mi się wydaje, że jeśli teraz jest opanowany i otwarty na nowe rzeczy, to już tak będzie. Pojawią się jakieś chwilowe bunty, ale nastawienie będzie raczej na tak.
Hermes, o, to powodzenia na zawodach!
faith, faktycznie Urval zawsze wychodzi na fotkach na dużego 😉
Klami, no to spam zdjęciowy zaczynam 😉

Dziś mijają 2 lata odkąd przywiezlismy po 24 godzinnej podróży tam i z powrotem Collario. Także na tę okazję mam piękne zdjęcia od Oliwii Chmielewskiej :



AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
28 kwietnia 2019 07:42
Hermes troszeczkę  😎 Ale nie ma kurwik*w w oczach tylko totalny spokój 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 kwietnia 2019 08:51
anai, te zdjęcia są przeeeeeeepiekne 😍
Sankaritarina, ileż ja bym dała żeby w końcu znaleźć czas na teren!
AtlantykowaPanna, na początku u mojego one się nie wyłoniły 😁

A u nas Rude szaleństwo. Taki się znów cham zrobił, ze marnie widzę treningi, bo jedyne co ma w głowie to grzejące się kobyły 🤔 z zawodami tez nie wiadomo co będzie, bo coś mało ludzi jest zainteresowanych aromerem, skoro na skoki było za mało ludzi, ze przełożyli na jeden dzień to obawiam się, ze moje odwołają z moim szczęściem 😂
anai, cudowne sa te zdjęcia !! Już się zachwycałam nimi zresztą na facebooku.
Nam dziś niestety pogoda popsuła plany, ale mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni będę mogła dołączyc do spamu od Oliwii.
Martita   Martita & Orestes Company
28 kwietnia 2019 10:17
Klami To ja czekam na foty <3
Martita, będę spamować, obiecuję. Sama nie mogę się doczekać samej sesji i później tych zdjęć. Wszystko mamy już dokładnie zaplanowane. No, ale dziś niestety od rana pada i nie chce przestać także terminy trzeba było zmienić.
A tymczasem dalej uprawiamy lonżownictwo. Budujemy się i czekamy na siodło.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 kwietnia 2019 16:27
Klami, o matko matko, tak koniecznie pochwal się zdjęciami! 😍


A my dzisiaj byliśmy treningowo na Legii, niestety jeździłam sama przy okazji jak Estamp miał trening skokowy, więc trochę żałość, że nie miał kto na mnie pokrzyczeć. Zaczynam mieć wrażenie, że Rudy chodzi coraz lepiej, ale ja za to cofam się w rozwoju. Co za kupa i w ogóle bleee, obejrzałam filmiki, które nagrała mi przyjaciółka i czuję straszne zażenowanie, że wybieram się tak nieprzygotowana na zawody, a co dopiero mówić o AMPach  🙄 🙄
Mam nadzieję, że jeszcze dostanę olśnienia 😁
Jeden filmik z najlepszego chyba momentu klik
anai boskie  😍
Klami dawaj zdjęcia, twoje smoczysko to według mnie najładniejszy koń na całym forum  😀
Ja się mogę pochwalić majówkowymi, optymistycznymi zdjęciami w rzepaku, wiem banał i kicz ale nie mogłam się powstrzymać  🤣 Kobyła zaczęła ostatnio chodzić jak złoto więc przydałoby się gdzieś wybrać na zawody ale absolutnie nic w okolicy mi nie pasuje terminem a jak termin dobry to daleko...

leleiria toz ostatnio zawodow jak mrowkow 🙂 w majowke 4 imprezy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się