moda, ciuchy etc...

Tylko obie poliester... i się właśnie zastanawiam jak przeżyje w takim materiale 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2019 10:54
aga84 super są! 🙂


Miałyście może do czynienia z marką Nubee? Mają dużo luźnych sukienek i tunik, takihh na co dzień, ale są dość drogie. Zastanawiam się czy warto 🙂
aaga84, - ta druga przepiękna! 😀
Ja tymczasem zamiast kupić buty, zamówiłam piękną sukienkę z Mango - idealnia na Wielkanoc 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2019 18:55
Piękna!  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 kwietnia 2019 19:22
Achaja, CUDO!
Pursat   Абсолют чистой крови
12 kwietnia 2019 11:59
Podrzuci ktoś kod rabatowy na Roberta Kupisza z Twojego Stylu nr 4/2019 lub Show nr 7/2019? Dzisiaj już nie zdążę się zaopatrzyć w gazetki, a nie chciałabym, żeby mi capnęli co lepsze kąski.  😜 :kwiatek:
Podrzuci ktoś kod rabatowy na Roberta Kupisza z Twojego Stylu nr 4/2019 lub Show nr 7/2019? Dzisiaj już nie zdążę się zaopatrzyć w gazetki, a nie chciałabym, żeby mi capnęli co lepsze kąski.  😜 :kwiatek:


robertkupisz2019 🙂
Tylko obie poliester... i się właśnie zastanawiam jak przeżyje w takim materiale 🙂

mam sukienkę z tego sklepu i choć piękna to... w upale ciężko wytrzymać. Myślałam, że zdejmę ze skórą po jednym z wesel 🙁
mils   ig: milen.ju
17 kwietnia 2019 12:09
Czy którejś z Was mignęły może gdzieś w sklepach stacjonarnych/internetowych białe spodnie slim boyfriend, ale koniecznie z dziurami? Szukam i szukam, ale tak średnio. Widziałam jedne w Zarze, ale mają tylko po jednej dziurze na kolanach, a chciałabym bardziej podarte. Sama się cykam takie dziury zrobić. 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 kwietnia 2019 12:12
mils, eee, rób sama, jest fajnie :P
mils   ig: milen.ju
17 kwietnia 2019 12:13
smartini to poproszę o jakiś tutorial skuteczny, bo jakoś nigdy mi nie wyszły takie fajne poszarpane. A czasem nie było już prawie spodni. 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 kwietnia 2019 12:25
mils, na ładne 'poszarpane' brzegi to tylko pęseta i wyjmowanie pojedynczych niteczek (poziomych) by pionowe tworzyły szarpane 'frędzelki' 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 kwietnia 2019 11:56
Czy widziałyście może gdzieś taką sukienkę?? Nie musi być w takim kolorze  👀
Mialyscie jakies ciuchy z Edited? Jak wypada rozmiarowka?  :kwiatek:
Dziewczyny, możecie polecić jakieś strony do wystawiania ciuchów na sprzedaż? :kwiatek: Nigdy tego nie robiłam, ale sporo rzeczy przy ostatnich porządkach mi się nazbierało, których chętnie się pozbędę.
Martita   Martita & Orestes Company
27 kwietnia 2019 15:46
wymodelowana vinted.pl
https://m.zara.com/pl/pl/sukienka-z-haftem-szwajcarskim-p04322600.html?v1=8202528&v2=1187572

Mierzyla moze ktoras z Was ta sukienke z Zary z dzialu dzieciecego? Chodzi mi o rozmiar 164 ;-)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 kwietnia 2019 17:00
Martita sprzedawałaś coś na tej stronie? Jest większe zainteresowanie niż np na olx? Też chętnie bym sprzedała kilka rzeczy 😉
Ja swego sprzedawałam regularnie bardzo dużo rzeczy na vinted. Wtedy ruch na vinted był nieporównywalnie lepszy niż na olx i tym podobnym. Nie wiem jak jest teraz, bo już dobre 3 lata nie wchodziłam na tą stronę, ale z doświadczenia mogę polecić  🙂
Martita   Martita & Orestes Company
28 kwietnia 2019 21:14
smarcik Nie sprzedawałam ale kupowałam 🙂 dla mnie lepsza przejrzystość niż na olx. Dużo moich koleżanek też tam kupuje. Myślę, że warto sprawdzić  :kwiatek:
Ja kupuje czasem na vinted i bardzo sobie chwale
Ja jakieś 5 lat już temu wystawiłam na vinted ogrom ciuchów i wszystko poszło błyskawicznie. Wtedy jeszcze nie było grup sprzedażowych na każdy temat na fejsie, ale z tego co znajome mówią, mimo wszystko sprawnie tam idzie sprzedać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2019 06:10
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Jakoś nigdy nie mogę się zmotywować do robienia zdjęć ciuchów i wszystko wrzucam do kontenera PCK, ale nazbierało mi się trochę ciuchów, których zwyczajnie mi szkoda oddać - np buty, których nigdy nie założyłam  😂 także spróbuję z vinted.  🙂
mils   ig: milen.ju
29 kwietnia 2019 13:30
Orientuje się może któraś z Was, gdzie kupię bluzki basic z takiego prazkowanego materiału? W Intimissimi wiem, ze są, ale ponad 50zl za jedna, to odrobine dużo na moj budżet teraz.
mils, na pewno H&M i nie wiem czy w Bershka nie widziałam
smarcik, a slyszalas o tym? https://www.ubraniadooddania.pl
Wiadomo, że kasy Ty za to nie dostaniesz, ale mozna komus pomóc 😉 ja zbieram powoli te ciuchy w dobrym stanie, w ktorych nie chodzę i chyba w pracy zrobie akcję 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2019 16:24
Cricetidae ale chyba jak wrzucę do kontenera to na jedno wyjdzie?  👀
Ciuchy z pojemników PCK trafiają do sklepów z odzieżą używaną albo są utylizowane/przerabiane na coś innego 😉 co prawda PCK dostaje za to jakieś pieniądze ale pojemnikami zajmuje się firma zewnętrzna.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2019 17:30
To jest trochę taka "urban legend" - owszem, część trafia, a część trafia do potrzebujących, tak samo jak oddam w zbiórce w bloku to też nie mam 100% pewności do kogo trafią.

Akurat np szpilki 15 cm, których nigdy nie miałam na sobie, wydają mi się mało trafioną pomocą dla potrzebujących  🙂 także chyba na vinted za dyszkę czy dwie najszybciej znajdą nowego właściciela  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się