Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

A co jeśli wszyscy tutaj tak naprawdę są Kozłowską w przebraniu?  👀
Najbardziej mi pasuje niesobia na Kozlowska - bo tez koniokrad  ;-)
Ale wciaz dziwie sie, ze Izka rzuca kalumniami - oszczerstwami i pozostaje bezkarna. Niby jest to cale RODO, chroniace prywatnosc itp, a Izka fotografuje co i kogo chce (gdy chce, oczywiscie!), tablice rejestracyjne, rzuca realnymi nazwami i nazwiskami i nie ma tak naprawde wytoczonej zadnej sprawy cywilnej.  Mam nadzieje, ze wkrotce dorobi sie czegos konkretnego.
Gillian   four letter word
21 kwietnia 2019 07:10
O nie, ja też chcę być Kozłowską! 🙁
Ja się mogę pochwalić, bo kiedyś też zostałam legendarną Kozłowską  🤣
Mnie dziwi to jej przekonanie, że zwierzętom wystarczy przestrzeń do biegania i to jest koniec ich potrzeb. Jak się rozpisuje, że pies czy konie "miały 11 ha do biegania" i ma to niby wskazywać jak bardzo źle jest im obecnie bo nie mają. A że mają pełną michę/żłób czego wcześniej nie znały, to już pomijasz, co?
No to się sprawa rypła jaka to wielkiej Lechji jest Polka katoliczka w Wielkanoc pracuje , a w Szabat leniuchuję  . Szalom Izka  🤔wirek:

{sobota, 20 kwietnia 2019
Słoneczny, leniwy dzień

Na Rancho słoneczny, leniwy dzień.
Przeraźliwie tu pusto po wywiezieniu moich koni i drobnych przeżuwaczy oraz wesołej Amari.

Kot trzyma fason choć ponury smutek wyziera z jego oczu. Tak pusto. Brak tych wszystkich wspaniałych zwierząt.


niedziela, 21 kwietnia 2019
Mglista niedziela
Mamy mglistą niedzielę. Jest 8😲0 rano.  Mam przyjemne przeczucie, że będzie to cudowny dzień. Najpierw zrobię sobie smaczne śniadanko, a następnie ruszę do tworzenia pięknego, fascynującego ogrodu. Praca w ogrodzie wspaniale koi nerwy i odbudowuje równowagę psychiczną, po wstrząsających przejściach które miały miejsce 8 kwietnia 2019.

Indianka]
No to potrzeby mojego psa zostały zachwiane, bo ma tylko 50 m², a nie 11ha 😀.
...Polka katoliczka w Wielkanoc pracuje...

Bez przesady z tym pracowaniem. Po sniadaniu na pewno okazalo sie, ze serce wciaz jest oslabione choroba i Izke ciezki sen zmorzyl, bo organizm domagal sie odpoczynku.
Co prawda to prawda z tą pracą

[Przewiozła do ogrodu już kilka ciężkich taczek i zmęczyła się. Teraz pora na krótki odpoczynek i po przerwie posadzi kilka roślin w ogrodzie.

Indianka ogrodowa] i to by było  na tyle , reszta pozostanie w planach długo falowych [Odszukała kwiaty wiosenne posadzone dawniej nad rzeczką i w myślach przymierzyła się do nowych prac.] Jest jakaś fundacja co zabiera rośliny  ❓ Bo tym kwiatkom też dobrobytu u szlachetnej ranczerki nie wróże  . Za to objawiło się nowe wcielenie  😅 {Indianka włościanką} awans z ranczerki na włościankę  , jak się chałupa zawali i kreatywna zamieszka w ziemiance to awansuję społecznie do klasy ziemiaństwa i będzie Jaśnie Kreatywna Pani na odłogach . 😵 Trenujcie ukłony  🙇 🙇
nie wiem moze i fajnie ze sie bierze za rosliny a nie za kolejne zwierzaki ale jak dla mnie to za to jaka krzywde zrobila tym biednym koniom, kozom, owcom i co ona tam jeszcze męczyła, to nie zasluguje na to zeby jej cokolwiek, gdziekolwiek rosło poza wrzodem na dupsku.  👀
jak się chałupa zawali i kreatywna zamieszka w ziemiance to awansuję społecznie do klasy ziemiaństwa...

Hahaha, super wizja!
dea   primum non nocere
22 kwietnia 2019 05:32
Nie widzę jasnej informacji na ten temat, czy Molosy są OPP? Na dniach rozliczam podatki i chcę im wrzucić jeszcze ten 1%, jak się da.
dea,
Fundacja MOLOSY ADOPCJE
KRS 0000589762
konto: 26 1160 2202 0000 0002 9439 3105
mail: molosyadopcje@gmail.com
yegua ale Dei chodzi o to czy Molosy są OPP czyli Organizacją Pożytku Publicznego uprawnioną do otrzymywania 1% podatku dochodowego.

dea w oficjalnym wykazie ich nie ma: https://www.e-pity.pl/wykaz-opp/

W Rejestrze KRS w pozycji : status OPP mają wpisane: nie.  http://www.krs-online.com.pl/fundacja-molosy-adopcje-na-rzecz-walki-z-krs-4438293.html
Kozłowska dopuściła się kradzieży na moim gospodarstwie ukradła mi stado 50 owiec i kóz oraz stadko koni i kolejnych drobnych przeżuwaczy a także ukradła mi trzy psy.

Jakie “kolejne drobne przeżuwacze” głodziła włościanka na swoich włościach?
trusia, może myszy? 😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 kwietnia 2019 16:53
Myślę, że chodzi o to, że rok temu zabrano jej stado tych 50 owiec i kóz a teraz następne owce i kozy.
dea   primum non nocere
22 kwietnia 2019 18:10
Cień dzięki! Szkoda, ktoś inny dostanie.
Zawiadomienie o napadzie rabunkowym i kradzieży klaczy przez Andrzeja Deruchowskiego


Art. 280. Rozbój
Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca rozboju posługuje się bronią palną, nożem lub innym podobnie niebezpiecznym przedmiotem lub środkiem obezwładniającym albo działa w inny sposób bezpośrednio zagrażający życiu lub wspólnie z inną osobą, która posługuje się taką bronią, przedmiotem, środkiem lub sposobem,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

"Trans-Serwis" Firma Usługowo-Remontowa Andrzej Deruchowski
Przeważająca działalność gospodarcza:
Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana) (PKD 01.50.Z)

    Bonin 22, 60-658 Poznań

    Forma prawna: Działalność Gospodarcza
    REGON: 630919474
    NIP: 7811391096
    NIP (stary format): 781-139-10-96
    Data rozpoczęcia działalności: 1997-05-06 Wizytówka: "Trans-Serwis" Firma Usługowo-Remontowa Andrzej Deruchowski
   


Firma Trans - Serwis w odpowiedzi dla pani Redlarskiej  ,, Nie mamy pani  koni , i co nam pani zrobi  😜"
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 kwietnia 2019 10:05
niesobia oddawaj jej Denver ona kłusowała, znaczy zdrowa była!
Że jeszcze jej się nie znudziło dostawanie po d... za oczernianie ludzi z imienia i nazwiska.
Denver przed kradzieżą kłusowała

Ale przecież kłusownictwo jest karalne, a ona kłusownictwem się chwali.  😉    🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 kwietnia 2019 10:36
Głodna była, to kłusowała żeby przeżyć :P
Zastanawiam się nad pozwanie tego babska z powództwa cywilnego o oszczerstwo . Kasę z ewentualnej wygranej przekaże na jakąś organizacje społeczną  np Fundacje Ochrony  Dziedzictwa  Żydowskiego ,może na
Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer "Pracownia Różnorodności" albo po prostu na  na Fundacje  Molosy Adopcje , jak myślicie, którą z tych organizacji nasza kreatywna włościanka , lechija słowiańska wesprze najchętniej . Może macie pomysły na inne organizacje  pożytku  społecznego ? Ogłaszam konkurs na organizacje ,która najbardziej przypadnie do gustu tej świętej kobiecie  😁
Averis   Czarny charakter
23 kwietnia 2019 11:17
niesobia, jest jeszcze Fundacja Ocalenie, która pomaga uchodźcom 😀
Lub Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
niesobia, tylko kasę byłoby chyba ciężko ściągnąć, bo z czego?
Ale pomysł zacny. Chętnie dorzucę się do prawnika.
Niesobia jesteś super  😅
Gaga jak fundacja będzie prężna to komornik znajdzie coś na licytacje , choćby wejdzie na hipotekę i spadkobiercy zapłacą , a może dojdzie do licytacji gospodarstwa kto wie  .http://www.fundacjapolicja.pl/ myślę że na przykłąd ta fundacja dala by radę ściągnąć kasę nawet z Kreatywnej  🏇
Uważam, że święta kobieta najchętniej by poparła Fundację Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Chociaż trudny by miała wybór.
Najlepiej właśnie na żydów albo LGBT 😉 od razu będzie wiadomo, że to żydowskie zawistne lesby za tym stoją!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się