Stajnie w Warszawie i okolicach

lostak, napisałam nowe stajnie, a o Centurionie raczej można powiedzieć, że byl jedna z pierwszych.
Słyszałam plotkę, że Ad Astra jest do dzierżawy lub na sprzedaż. Ktoś coś wie?
diuk, szczegółów nie znam, ale również słyszałam, że na sprzedaż.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 kwietnia 2019 12:34
A czy wiadomo, cobw obecnej sytuacji bedzie z Milordem? Stajnia bedzie istnieć czy się zamykać?
Martita   Martita & Orestes Company
19 kwietnia 2019 13:45
maleństwo Też jestem ciekawa. Wiem, że pensjonariusze poodchodzili.

edit. literówka
rybka   Różowe okulary..
19 kwietnia 2019 15:45
Milord. Pensjonariusze nie po odchodzili tylko stajnia będzie działać do końca miesiąca i dostali wymówienie stajnia będzie tylko prywatną własnością właściciela.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 kwietnia 2019 17:04
Tak myślałam.
Dzięki rybka za info.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
19 kwietnia 2019 19:03
Słyszałam plotkę, że Ad Astra jest do dzierżawy lub na sprzedaż. Ktoś coś wie?


Ale chodzi o stajnię Quanty?
[quote author=diuk link=topic=46.msg2862082#msg2862082 date=1555669982]
Słyszałam plotkę, że Ad Astra jest do dzierżawy lub na sprzedaż. Ktoś coś wie?


Ale chodzi o stajnię Quanty?
[/quote]

Tak,ale myślę ,że nie ma co rozsiewać plotek tutaj. Quanta będzie miała życzenie to sama napisze
A w Grotesce coś dalej będzie, czy to już koniec jakiejkolwiek stajni w Markach?
Nie słyszałam takiej plotki, ale na sprzedaż jest stajnia Hubal (chyba tak się nazywali?)
Martita   Martita & Orestes Company
19 kwietnia 2019 23:41
rybka Fakt po odchodzili złe słowo, w każdym razie wyprowadzają się.
A w Grotesce coś dalej będzie, czy to już koniec jakiejkolwiek stajni w Markach?


Będzie rekreacja (próba nr 2) i sala weselna  😀
Sytuacja w Hubalu chyba się powoli normuje i właściciele nie szukają już kupca. Do ukończenia obiektu nadal daleka droga, ale podobno warunki uległy znacznej poprawie.
Witam Forumowiczów, dawno mnie tu nie było. Szukam stajni dla emeryta w okolicach Grójca, Kozienic. Będę wdzięczna za dobre (jak zawsze) podpowiedzi. A przy okazji wszystkim, których znam i których nie znam życzę Wesołych Świąt.
eleagnus u forumowego jkobusa trzymam moją emerytkę. Siano non stop (ale naprawdę, a nie tylko w opisie), koń może stać w boksie, może wolnowybiegowo. Na miejscu doświadczony zootechnik, konie zaopiekowane non stop (cały czas ktoś jest).
Stajnia jest na północ od Kozienic.
Wiozłam tam swoją emerytkę aż z Lublina, ze względu na super warunki 🙂.
Trochę dalej po pod Radomiem jest tez vital horse, kolezanka ma tam emerytke i bardzo poważnymi problemami, jest u niej rzadko, a kon dobrze zaopiekowany
eleagnus, otworzyła się jeszcze stajnia w Pokrzywnej. Stajnia obok Białobrzegów Radomskich. Sama stajnia jak i zaplecze świetne, i jak na te warunki cena tylko 650 zł.
Na Facebooku pod hasłem" Jon Don i pony klub groszki"
Bischa   TAFC Polska :)
21 kwietnia 2019 21:54
Czy wiecie co się stało ze stajnia przy wale Miedzeszyńskim, za (jadąc w stronę Jozefowa k/Otwocka)dawną Revita (obecnie jest tam hotel)? Taka po środku niczego, kilka boksów, pare padokow? Wygladalo dziś to jak pogorzelisko trochę.

Pytanie z ciekawosci: raz na ruski rok przejezdzam trasą Józefów -Otwock i tam po prawej stronie przy samej ulicy stały takie obskórne baraki z końmi. Dziś przejeżdzałam i zauważyłam, że wszystko tam zfajczone do gruntu. Dawno temu był pożar? Co się stało z tymi końmi?


Właściciel tej stajni przy Wale zmarł rok temu. Wszystkie konie zostały sprzedane przed pozarem.


czy chodzi o to samo?
Tak, to to samo miejsce.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 kwietnia 2019 06:46
Asekuracyjnie długo przed zimą zastanawiam się czy w okolicach Radzymin/Zielonka/Marki (odległość tak do 20km od danych miejscowości) jest stajnia z halą, dobrą opieką, nieograniczonym dostępem do siana do 1000 zł?
Stajnie, które na wstępie wykluczam:
#Stajnia pod Zegarem
#Mokre (ale tam i cena chyba już wyższa jest)
#Słupno
#Hawajka
Coś mi ostatnio mignęło, ze w Zagościńcu jest stajnia z halą, ale czy ktoś może potwierdzić? 🙂
Na Ranczo Zico jest planowana hala, ale mamy głównie rekreację a w pensjonacie tylko kilka koni.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 kwietnia 2019 08:23
meander, to stawiaj stawiaj, chętnie u Ciebie zamieszkamy z Rudym, aczkolwiek będzie potrzebne 3 boksy :P
Za Karczewem otworzyła się nowa stajnia, nazywają się Stajnia Ostrówiec. Ktoś coś? Przejeżdżałam i infrastruktura fajna, dojazd super i cena też ok jeśli opieka jest dobra. Może ktoś już tam jest i napisze kilka słów?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 kwietnia 2019 12:00
Orientuje się ktoś ile teraz kosztuje pensjonat w KJ Bingo i w Dobrzyńcu?  :kwiatek:
Asekuracyjnie długo przed zimą zastanawiam się czy w okolicach Radzymin/Zielonka/Marki (odległość tak do 20km od danych miejscowości) jest stajnia z halą, dobrą opieką, nieograniczonym dostępem do siana do 1000 zł?
Stajnie, które na wstępie wykluczam:
#Stajnia pod Zegarem
#Mokre (ale tam i cena chyba już wyższa jest)
#Słupno
#Hawajka
Coś mi ostatnio mignęło, ze w Zagościńcu jest stajnia z halą, ale czy ktoś może potwierdzić? 🙂

,
Nie ma  😉
Mokre od lipca będą za 1200 ( albo 1300) ,więc słowa ash,że absolutnie do końca roku "nie" właśnie poleciały na zielone łaczki . Docelowo Morke bedzie jeszcze droższe albo.... się zamknie.
Stajnia z halą w Zagościńcu to miejsce prywatne : nie prowadzi pensjonatu,nie będzie prowadzić i nawet znajomych nie przyjmuje.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 kwietnia 2019 06:30
Asekuracyjnie długo przed zimą zastanawiam się czy w okolicach Radzymin/Zielonka/Marki (odległość tak do 20km od danych miejscowości) jest stajnia z halą, dobrą opieką, nieograniczonym dostępem do siana do 1000 zł?
Stajnie, które na wstępie wykluczam:
#Stajnia pod Zegarem
#Mokre (ale tam i cena chyba już wyższa jest)
#Słupno
#Hawajka
Coś mi ostatnio mignęło, ze w Zagościńcu jest stajnia z halą, ale czy ktoś może potwierdzić? 🙂



Ewentualnie wchodzą w grę jeszcze okolice Ożarowa Mazowieckiego
ash   Sukces jest koloru blond....
26 kwietnia 2019 07:27
RatinaZ, znowu masz bardzo nieaktualne wiadomości 😉 śmieszy mnie już to trochę
[quote author=Hermes link=topic=46.msg2862548#msg2862548 date=1555998364]
Asekuracyjnie długo przed zimą zastanawiam się czy w okolicach Radzymin/Zielonka/Marki (odległość tak do 20km od danych miejscowości) jest stajnia z halą, dobrą opieką, nieograniczonym dostępem do siana do 1000 zł?
Stajnie, które na wstępie wykluczam:
#Stajnia pod Zegarem
#Mokre (ale tam i cena chyba już wyższa jest)
#Słupno
#Hawajka
Coś mi ostatnio mignęło, ze w Zagościńcu jest stajnia z halą, ale czy ktoś może potwierdzić? 🙂

,
Nie ma  😉
Mokre od lipca będą za 1200 ( albo 1300) ,więc słowa ash,że absolutnie do końca roku "nie" właśnie poleciały na zielone łaczki . Docelowo Morke bedzie jeszcze droższe albo.... się zamknie.
Stajnia z halą w Zagościńcu to miejsce prywatne : nie prowadzi pensjonatu,nie będzie prowadzić i nawet znajomych nie przyjmuje.
[/quote]

W Mokrym po zmianie zarządcy na razie nie mam się do czego przyczepić, słowa o podwyżce były, że jest możliwa, ale czy będzie i kiedy nie wiadomo. Nie ma co ukrywać, że mamy jedną z lepszych hal w tej okolicy, stoi już karuzela boksowa czeka na zabudowę, 3 pracowników, siano bez limitu do oporu przez cały czas, derkowanie zakładanie ochraniaczy/kaloszy itp jest w cenie, konie mają myte nogi przez stajennych po padoku... dużo by wymieniać. Stajnia ruszyła pod nowymi rządami i jak na razie wszystko zmierza w coraz lepszym kierunku więc nie ma się co dziwić, że może być droższa jednakże z punktu widzenia pensjonariusza i tak uważam że właściciele jej nie wyolbrzymiają. Przynajmniej na razie. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się