Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 kwietnia 2019 21:15
klik  😁

JARA, to już było wcześniej widać  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2019 21:19
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2019 21:24
safie, takie piękne 😁
Safie, no też mam takie wrażenie 😁 ale za to Tormund dostał lepsze żarty, coś za coś 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2019 23:02
safie dobre!!!

Ja obstawiam jednak Brienne do odstrzału. Wszystko już się jej udało: pogodziła się z Jaimem, wyszkoliła Podricka, została rycerzem, ma adoratora Tormunda.
Ewidentnie zmierza w kierunku drugiej strony 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 kwietnia 2019 06:24
W poprzednim sezonie ktoś jej nawet powiedział, że widać że kocha się w Jaimim, ale chyba wszyscy jednak kibicują Tormundowi 😂
Tutaj mała rozpiska kto może czuć się bezpieczny a kto nie w kolejnym odcinku 😉
Zembria, a to nie była Cersei na ślubie Joffreya?
Ascaia Też jestem zachwycona tą wersją. Odśpiewane prosto i pięknie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 kwietnia 2019 09:21
Zembria, a to nie była Cersei na ślubie Joffreya?
Też, ale potem też ktoś to powiedział, nie pamiętam tylko kto i gdzie 😉
zembria, a może myślisz o scenie w karczmie, gdzie Littlefinger i Sansa ją odesłali, bo myśleli że służy Lannisterom?

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 kwietnia 2019 10:29
Nie wiem, może, nie przypomnę sobie pewnie już.
mils   ig: milen.ju
29 kwietnia 2019 04:21
Może jestem dziwna, ale napiszę tylko tyle -według mnie... Totalne dno.
A mi się bardzo podobało. Dużo akcji, plot twistów, świetnie pokazane emocje. Cały czas trzymał w napięciu.
Ja na razie przed. Ale ta patrząc na 2 ostatnie odcinki – coś się zmieniło moim zdaniem w niektórych postaciach. Tyrion mniej błyskotliwy (nie chodzi o to, czy ma rację, czy nie, ale taki jakiś sfilcowany). Tormund wulgarniejszy (bezpośredni był, jasne, ale trochę inaczej imho). Aryowy one night stand niby zrozumiały, ale trochę na siłę (zwłaszcza w formie).
Było wzruszająco, wciągało, ale coś się zmieniło. Czekam na wieczór 😉
Ja już po. Spociłam się. 😀
mils   ig: milen.ju
29 kwietnia 2019 10:13
kittajka naprawdę? Jejku, mnie to aż prawie znudziło. Na końcówce prychnęłam prawie śmiechem i cisnęło mi się na usta „seeeerio?”. Chyba serio jestem dziwna. 😁
mils, wiadomo, każdy ma nieco inny gust 😉 Końcówka właśnie była najlepsza, choć od pewnego momentu do przewidzenia 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 kwietnia 2019 11:21
Obejrzałam i mam mieszane uczucia, ale to po 21  😀iabeł:

edit: do oglądania rozjaśnijcie sobie mocno ekrany  😵
edit: do oglądania rozjaśnijcie sobie mocno ekrany  😵


Właśnie, myślałam, że mnie jasny szlag trafi przez tą ciemnotę 🙄
A co do samego odcinka... postawili na najgorszy banał. Wszyscy się zastanawiali, jak oni tyle wątków chcą zamknąć w 6 odcinków, jak pierwsze 2 przegadali. To teraz pora się zastanowić, co oni zamierzają pokazać w ostatnich trzech.
Pomijając poziom bullshitu - totalnie niewiarygodna bitwa i jej rezultat.
Jedyne co może uratować przewrotna naturę GoT to teraz jakis ciekawy pomysł Cersei. Czy Was tez jakość video na HBO Go dobija? Jak krecony kamera w kinie ten odcinek
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 kwietnia 2019 13:24
karolina_, właśnie nie wiem o co chodzi bo poprzednie nie były chyba w takiej jakości kiepskiej. No i nie było tłumaczenia. Oni lektora dodają później?  Poprzednie odcinki oglądałam wieczorem po pracy. Aaa i z 3 razy mi wyskakiwał błąd w trakcie  😵
Lektora dodają zazwyczaj po południu. No ta ciemność dla widza była denerwująca, ale z drugiej strony jak inaczej pokazać bitwę Nocnego Króla zimą? Mniej wiarygodnie byłoby gdyby pokazali bitwę za dnia.
lillid, rezultat rzeczywiście nieco zaskakujący, zważywszy na jej przebieg, ale z drugiej strony to fantasy.  A co do wiarygodności, to bardzo fajnie pokazali emocje i rozterki bohaterów, zupełnie tak, jak to wyglądało w rzeczywistości. Bez nadmuchanego patosu, bez sztucznych bohaterów toczących piękne, nierealistyczne pojedynki. Pięknie oddali klimat prawdziwej bitwy, w jakiej biorą udział normalni ludzie, ze wszystkimi swoimi lękami i strachami.

Ale żeby nie było tak kolorowo, to powiem szczerze, że liczyłam na więcej zgonów 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 kwietnia 2019 14:24
kittajka, gdybym oglądała na swoim komputerze to bym nie widziała nic  😂
kittajka z bullshitem właśnie o to mi chodzi - tak przytłoczeni siłami wroga, w tak beznadziejnej sytuacji, a mimo to... przeżyli?
Nie chcę się rozpisywać, żeby nie psuć zabawy osobom, które jeszcze nie obejrzały, ale po prostu wiele sytuacji naciagnęli do granic możliwości.
Coś w stylu "zabili go i uciekł". No błagam...
Scottie   Cicha obserwatorka
29 kwietnia 2019 14:40
JARA, skróć linki, bo rozjezdzają forum!
lillid, niby masz racje, ale to jest właśnie fantasy, wszystko się może zdarzyć 😁
mils   ig: milen.ju
29 kwietnia 2019 16:09
Czyli nie jestem jedyna niezadowolona. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2019 18:33
Duch nie żyje  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się