Końska Rewia Mody XIII (2019)

patrząc na tą kolekcję i na Young Star mam wrażenie, że już się starzeję  🤣
wątek zamknięty
olga96 ja również... Chociaż torba na szczotki w kolorze granatowym całkiem ładna 🙂 Gdyby moja stara już umarła (ale nie chce choć jej pomagam) to bym brała 🙂
wątek zamknięty
Mogłabym Was prosić o wysokość czapraków VS i DL z Eskadrona?

EDIT: 48 i 55, jeśli by to kogoś interesowało. :P
wątek zamknięty
Gdyby moja stara już umarła (ale nie chce choć jej pomagam) to bym brała 🙂


Przeczytałam to zdanie i zdębiałam 😀
wątek zamknięty
To mi się jedynie podobają różowe łezki  🙄 ale oczywiście biję się z myślami czy do rudego będzie taki róż pasować.
wątek zamknięty
[quote author=Rudaska8) link=topic=102500.msg2857595#msg2857595 date=1554238902]
Dziewczyny a ja mam zagwozdkę czy oprócz iceblue z 2014 (orzechowa/nugatowa tak jakby lamówka) był jeszcze w kolekcjach inny iceblue? Bo kojarzę ice, jade itd
Ale widzę kolejne ogłoszenie zatytułowane "iceblue" a lamówka to kolor czerwony/różowy i zgłupiałam totalnie  🤔  😵
[/quote]
To jest IceBlue z 2016r jesień zima CS 🙂 W lamowce ma Sangrie.

dairoxroxi Ten co wrzucilas Kochana z NG 2016r (wiosna/lato) to nie IceBlue tylko po prostu Ice  👀
wątek zamknięty
Na nowo zakochałam się w łezkach Eskadrona 💘
Ale powiem wam szczerze, że ta firma nie przestaje mnie zadziwiać. Miałam kiedyś łezkę royalblue z 2015 i pod moje siodło giganta była za mała.. W ten sposób straciłam zainteresowanie do tego profilowania, a tu na zdjęciu starszy model caviar spokojnie się mieści. What the hell  🤔
wątek zamknięty
Miskaa pięknie wygląda pod siodłem.  😍
wątek zamknięty
Miskaa ja ostatnio też się zakochałam w łezkach, aczkolwiek mi z kolekcji CS wiosna lato 2019 ładnie wchodzi pod daw-maga hubert
wątek zamknięty
Miskaa, - bo wszystkie czapraki eskadrona miały zamiany rozmiaru w pewnym momencie 😉 Na pewno cottony DL urosły w 2014 roku. Bardzo ładna czerń na blondynie 🙂
wątek zamknięty
keirashara wiem wiem, ale dla mnie niesamowitym jest to że royalblue był później niż caviar i był za mały  😜 Zakładam caviar'a a tu niespodzianka- pasuje! Zgłupieć można 🤔wirek:
wątek zamknięty
Widziały osoby nowe kolory EsSztokholm ?? Na instagramie są nowe zdjęcia. 
Czy ktoś posiada nowa zieleń Spooksa??
wątek zamknięty
Rozkręciliśmy się z jazdami to i stare szmatki wchodzą do gry  😀iabeł: W roli głównej nici Smurf, szkoda tylko że zdjęcia słabe  🙁



Edit. Nie bijcie za brak kasku! Stary mi się zepsuł i jestem na etapie kupna nowego  😡
wątek zamknięty
Mam słuchajcie dylemat „naczolkowy” także w zasadzie rewia mody będzie chyba odpowiednia.
Zakochałam się w naczolku dość mocno połyskującym, z duża ilością kryształków, ale mam poważne wątpliwości czy wielka mocno malowana głowa nie będzie wyglądać złe.
Foty naczolka i wielkiem malowanej głowy. Help




wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 kwietnia 2019 05:49
Klami, ja kocham blink naczółki więc jak dla mnie będzie szał 😍 a co to za naczółek?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2019 06:28
Klami, A czemu ma źle wyglądać? Będzie bardzo dobrze.
wątek zamknięty
Klami, wielka malowana głowa i mocny bling


😉
wątek zamknięty
Ja mam opcję full bizancjum (no można by jeszcze mocniejszy bling naczółek :P) i wygląda to super.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 kwietnia 2019 07:23
Moim zdaniem jak głowa mocno malowana to albo zupełnie prosty, albo bardzo zdobny. Taki lekko zdobiony ginie przy dużych odmianach.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 kwietnia 2019 08:22
Moim zdaniem jak głowa mocno malowana to albo zupełnie prosty, albo bardzo zdobny. Taki lekko zdobiony ginie przy dużych odmianach.

o to to!
Ja za to szukam grubaśnego, mega święcącego naczółka i jak na razie nic nie znalazłam 🙁
wątek zamknięty
Hermes, Schockemohle. Nie wiem jaki model. Zobaczyłam wczoraj będąc w sklepie i się zakochałam.
emptyline, no właśnie boję się, że będzie się za dużo działo na głowie. Szczególnie jak załozę nauszniki na zawodach.
anai, hmm... no i w sumie fajnie wygląda. A z naszunikami jednocześnie masz może jakies foto ?
budyń, no powiem Ci, że super to zestawienie ze zdjęcia wygląda.
zembria, no ja się właśnie boję, że taki mocny blink na takiej głowie to zbyt wiele. Zawsze właśnie szłam w to, że wielka malowana głowa, to tylko proste bez niczego naczółki.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 kwietnia 2019 08:46
Wydaje mi się, że będzie ładnie pasować. Masz ciemnego koniaz ciemną grzywą, a to już samo w sobie jest dobrym tłem dla zdobionych naczółków.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2019 08:46
Klami, będzie ładnie. :kwiatek: Dla mnie takie mocne naczółki wyglądają źle tylko na bardzo drobnych głowach, za to ilość białego nie ma znaczenia według mnie. 🙂
wątek zamknięty
zembria, tylko przeszkadza mi ta wielka "biała plama".... i tego się własnie boję. Gdyby miał mniej tego białego na głowie, to bym sie nie zastanawiała.
emptyline hmmm.... sama juz nie wiem. A naczółek jest cudowny. Fotka która wrzuciłam nie oddaje szału jaki robi nawet odrobinę. Mieni sie jak wściekły nawet przy sztucznym średnim świetle.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 kwietnia 2019 08:50
Klami bierz, będzie mu ładnie 😍 U mnie to jest na bogato z cekinami, bo mam blond kasztana z dużą odmianą i wygląda w mocno bling-bking naczólku pięknie  😀
wątek zamknięty
Klami, jak masz nauszniki po prostu czarne, to spoko, ewentualnie długie przodem.

wątek zamknięty
zembria, hmmm
budyń, nauszniki uznaję tylko całkowicie jednolite. Jedne mam całe granatowe z niemal niewidocznym granatowym sznurkiem, czarne podobnie.
wątek zamknięty
No to tym lepiej, w dodatku uszy zasłonią plamę na łbie i wyeksponują naczółek. Który notabene i tak leży u was nad białym, także dla mnie jesteście doskonałymi kandydatami na full wypas ogłowie 😁
Też sobie muszę takie jednolite sprawić, bo mi się średniawo podoba wersja ze sznurkiem. Może ktoś jakieś widział, najchętniej takie nieco dłuższe jak na zdjęciu wyżej mam (bo to nie moje akurat)? Ja w sumie same ze sznurkiem, albo jakieś takie liche fatalnie układające się.
wątek zamknięty
budyń, polecam ElaArt 🙂
wątek zamknięty
Z nausznikami prosty


Opadający


Tylko ja nie mam nausznikow bez ozdób 😉 a najładniej te bling naczółki wypadają na gładkich nausznikach.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.