Perfekcyjny makijaż

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2019 16:06
chomcia efekt jest mniejszy czyli rzęsy wróciły do poprzedniego stanu?  👀 w sensie, że dopóki używasz regularnie to jest super, a jak rzadziej to już gorzej?
jett   success is the best revenge
24 kwietnia 2019 16:21
Do poprzedniego stanu nie wróciły, ale nie ma aż takiego efektu wow jak przy stosowaniu dzień w dzień z ręką na sercu  😉 Mi też czasami pojawiają się takie przebarwienia ale nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, pod makijażem nie widać  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2019 16:23
No dobra, kupiłam. Wzięłam pakiet z płynem micelarnym, choć nie używam i nie znoszę płynów micelarnych  😂 ale było tylko 10zł drożej przed promocją, więc pomyślałam, że może jednak będzie ok. Jestem typowym konsumentem  😂

I jeszcze kupiłam wiśniowy tusz do rzęs, a co!  😜  😵
efeemeryda   no fate but what we make.
25 kwietnia 2019 13:06
typowym konsumentem to jest ja, zrobiłam już dwa razy zakupy i myślę o trzecich  😂
powiedzcie mi co potrzebuje, a tego nie wiem ?  😂 poza tuszem do rzęs, podkładem i pudrem bo tego w rossmanach nie ma  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2019 13:14
To też był mój drugi raz  😂 za pierwszym oprócz potrzebnych rzeczy szarpnęłam się jeszcze na rozświetlacz w płynie - jeszcze nie wiem jak go użyć, ale na ręce wyglądał pięknie  😁 Zawsze używam takiego w kamieniu, nakładam pędzlem  👀

Mam nadzieję, że już nic innego nie przyjdzie mi do głowy 🙂
To też był mój drugi raz  😂 za pierwszym oprócz potrzebnych rzeczy szarpnęłam się jeszcze na rozświetlacz w płynie - jeszcze nie wiem jak go użyć, ale na ręce wyglądał pięknie  😁 Zawsze używam takiego w kamieniu, nakładam pędzlem  👀

Mam nadzieję, że już nic innego nie przyjdzie mi do głowy 🙂

Wklepuj palcem. Pod puder, więc albo w ogóle pod podkład można nałożyć więcej, żeby rozświetlenie było "z wewnątrz", albo na podkład i dopiero pudrować. Pędzlami nie polecam, łatwo idzie przegiąć, a też ciężko go dobrze wpracować.

powiedzcie mi co potrzebuje, a tego nie wiem ?  😂 poza tuszem do rzęs, podkładem i pudrem bo tego w rossmanach nie ma  🤣

Co masz na myśli, że nie ma? Już powyprzedawane wszystko? :P

Ja na Rossmanna jestem obrażona śmiertelnie od kilku lat, poprzysięgłam sobie nie kupić tam nawet wacików. Więc mam z głowy. 😀
mi się udało pierwsze zakupy zrobić dopiero w trzecim rossmanie 🤣 natomiast w czwartym zrobiłam drugie podejście, bo dopiero tam dorwałam rozświetlacze 😵 😂 większości rzeczy nie ma, a to co jest to pootwierane i wymacane, masakra 🙄
smarcik najlepiej palcem i małe ilości - żeby nie zrobić sobie plam i popieram słowa sivrite pod podkład daje fajny efekt 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
25 kwietnia 2019 15:58
Sivirite
Nie ma w takim sensie, ze nie ma w Rossmanie tego co używam  😉

borkowa
Dlatego polecam zamówić online i odebrać w dowolnej drogerii, online jest wszystko  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
25 kwietnia 2019 16:21
A z tymi zamówieniami online jeśli odbiera się je w danym Rossmannie nie jest tak, że kompletują to zamówienie z tego właśnie Rossmanna?
efeemeryda chciałam zamówić online, ale: po pierwsze nie wiem czy to nie działa tak jak mówi Martita, poza tym kupiłam kilka rzeczy, których pewnie nie wzięłabym przez internet (szara pomadka :emoty327🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2019 16:30
Dziewczyny ale jakie to ma znaczenie czy wezmą ze sklepu czy z magazynu? 😉 kupując online macie gwarancję, że towar będzie na was czekał, a w sklepie raz będzie a raz nie, ot i cała różnica 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
25 kwietnia 2019 16:58
Martita jeśli te rzeczy są w danym Rossmanie to tak, ale jeśli nie to kompletują z magazynu, teraz czekałam trzy dni na zamówienie, ale to świadczy tylko o tym, ze „na żywo” nic bym z tego nie kupiła, a na pewno nie wszystko, a tak mam dokładnie to co chciałam bez przepychanek i obaw, ze czegoś zabrakło, polecam  :kwiatek:
Odzywki do paznokci wchodzą tez w promke, zrobiłam zapasy  🏇
Kompletują z tego, co jest na sklepie 😉 Więc jak jest ostatnia sztuka wymacanego pudru, to taki będzie czekał 🙁
Byłam na zakupach we wtorek i nie było jakichś dzikich tłumów ani przepychanek, asortyment też pełen, nawet pani specjalnie dla mnie doniosła bronzery z zaplecza, bo wszystko pootwierane i wymacane paluchami 🤬

Ja się skusiłam na krem BB Healthy Mix, tusz do rzęs też Burżuja o taki (ale szału nie robi), żel do brwi i bronzer czekoladkę 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
25 kwietnia 2019 18:40
Dziewczyny, a czy w Rossmanie jest jakiś godny polecenia fixing powder? (wyjdę na debilkę, ale nie wiem, jak to się nazywa po polsku, utrwalający?) Widzę chyba Wibo, AA, Loreal i Pupa.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2019 19:10
Achaja ten bronzer jest absolutnie rewelacyjny! A kosztuje parę groszy w porównaniu z innymi firmami 🙂 ja używam już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona.
smarcik, właśnie widziałam opinie na KWC i dlatego się skusiłam - po pierwszym użyciu też jestem zadowolona 🙂 Za te parę złotych na promce można testować bez żalu 🙂
ja kupiłam dwie mascary, jedna z nich to zachwalana żółta z lovely, druga z eveline, dwa podkłady z aa i korektor z lovely (słyszałam pozytywne opinie), trzy rozświetlacze z lovely (to jest mój ukochany kosmetyk tej marki :kocham🙂, unicorn tears z wibo i dwie pomadki z maybelline: jedna  w sztyfcie szara, druga superstay w kolorze fioletowym 😜
Dziewczyny, a czy w Rossmanie jest jakiś godny polecenia fixing powder? (wyjdę na debilkę, ale nie wiem, jak to się nazywa po polsku, utrwalający?) Widzę chyba Wibo, AA, Loreal i Pupa.

Mogę polecić Rimmel od jakiegoś czasu mój ulubieniec, bardzo wydajny, u mnie przy cerze mieszanej sprawdza się idealnie. Korzystałam też z maybelline, był bardzo fajny ale dość szybko się skończył. Wibo też ma dobre opinie, ale sama nie testowałam jeszcze 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2019 21:30
Ja to w ogóle chciałam dodać, że nigdy nie przepadałam za malowaniem się - tusz i puder to był mój max. Jakiś czas temu podpytała Was tutaj o pędzle i od tamtej pory zdecydowanie bardziej polubiłam się z makijażem  😁 nie wiem czy to magia pędzli czy re-volty, ale odkryłam rzeczy takie jak róż, bronzer czy rozświetlacz i teraz towarzyszą mi praktycznie na co dzień (tzn o ile jestem w mieście)  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
25 kwietnia 2019 21:49
agnesix, dzięki!

I, smarcik mi przypomniała, jakiś niedrogi, delikatny rozświetlacz? I jakie pędzle do bronzera, rozświetlacza i podkładu?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2019 21:52
Niedrogi rozświetlacz to Diamond Illuminator z Wibo 🙂 kosztuje około 10 zł i jest naprawdę fajny - zdaje się, że KWC na wizażu 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
25 kwietnia 2019 22:15
emptyline Rozświetlacze z Lovely w tych małych opakowaniach okrągłych. Cudeńko! Pędzle fajne ma Hebe stacjonarnie albo Jessup przez internet 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2019 06:33
Martita, załamałam się, tego jest tyle, że nie podołam. 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 kwietnia 2019 07:42
emptyline dziewczyny mi doradzały w kwestii pędzli kilka stron temu i naprawdę jestem zadowolona 😉 jedynie nie do końca podoba mi się zoeva do pudru. Do bronzera i cieni mam z sephory, ten do bronzera jest absolutnie rewelacyjny! Kilka mam z hebe np do rozświetlacza, i myślę że to świetna marka na początek bo są znacznie tańsze niż np zoeva 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 kwietnia 2019 07:49
W kwestii pędzli to polecam też zajrzeć do tk maxx. Ja tam upolowałam najukochańszy, świetny, pędzel do podkładu. Żył długo i właśnie umiera, już płaczę, bo nie wiem czy znajdę taki sam :P
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2019 08:04
Tylko ja niestety mieszkam w Szwecji. 😂 Więc mogę zamówić online albo wysłać mamę, żeby kupiła konkretny model w konkretnym miejscu. 🤣
smarcik, widziałam, ale niestety nie mogę na razie wydać po 50-90zł na jedną sztukę. Także bardziej muszę celować w Hebe albo Jessup. :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
26 kwietnia 2019 09:05
miała któraś z Was pomadki z pupy ? Warte polecenia ?
Zależy mi na czymś mocno czerwonym, przede wszystkim trwałym i nie robiącym śladów.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 kwietnia 2019 09:09
Polecam Deborah 🙂 mam 2 i obie są trwałe, a co najważniejsze jako jedyne nie wysuszają mi ust.
vissenna   Turecki niewolnik
26 kwietnia 2019 09:33
Ostatnio kupiłam kilka pędzi Hebe i one bardzo fajnie dają radę a cena znośna.

No i wreszcie bawię się paletą Jeffree Star - Blood Sugar. Już teraz stwierdzam, że to najlepsze cienie jakie miałam  💘
efeemeryda   no fate but what we make.
26 kwietnia 2019 09:50
smarcik dzięki  :kwiatek:
szukam też idealnej czerwieni, używałam max factora fakt faktem trwały jest niesamowicie, ale brzydko się kruszył i był bardziej wiśniowy niż czerwony, teraz kupiłam Loreala, ale też za mało czerwony i niestety zostawia ślady  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się